Geri Dön

Dev organizasyon

Damla Uğurtürk ve Alp Kırşan’ın sunumuyla ‘67. Gillette Milliyet Yılın Sporcusu Ödül Töreni’, 19.30’da teve2, Spor Smart ve SportsTV’den canlı olarak ekrana gelecek. Gillette ve Milliyet ortaklığında bu yıl altıncı kez düzenlenecek törenin tekrarı 23.15’de Kanal D’de izleyiciyle buluşacak

Dev organizasyon

Dünya spor tarihinin en uzun soluklu organizasyonlarından biri olan ve Gillette Milliyet ortaklığında bu yıl altıncı kez düzenlenecek ‘67. Gillette Milliyet Yılın Sporcusu’ ödül töreni canlı yayınla ekrana geliyor.

Dev organizasyon

Volkswagen Arena’da yapılacak törende 2020 yılının en iyileri açıklanacak. Tüm dünyayı etkisi altına alan Kovid-19 salgını nedeniyle bir kez daha seyircisiz düzenlenecek dev etkinlik 19.30’da teve2, Spor Smart ve SportsTV’den canlı olarak izleyiciyle buluşacak. Damla Uğurtürk ve Alp Kırşan’ın sunacağı gecenin tekrarı ise saat 23.15’de Kanal D’de olacak.

Dev organizasyon

67. GİLLETTE MİLLİYET YILIN SPORCUSU ÖDÜL TÖRENİ TEVE2-SPOR SMART-SPORTSTV 19.30/ KANAL D 23.15

'Gelinim Mutfakta' bu hafta Safiye Soyman’ın sunumuyla ekrana gelecekKanal D’nin hafta içi her gün ekrana gelen fenomen yarışma programı 'Gelinim Mutfakta', izleyenlere keyifli dakikalar yaşatmaya devam ediyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber