Geri Dön

Dilan Tatlıses kimdir, kaç yaşında? Dilan Çıtak'ın annesi Işıl Çıtak kimdir?

Dilan Çıtak kimdir sorusu araştırma konusu olmaya devam ediyor. Bu akşam ekrana gelecek olan Şarkılar Bizi Söyler yarışmasına konuk olacak isimler arasında yer alan Dilan Çıtak'ın hayatı ve kariyeri araştırma konusu olmaya devam ediyor. İbrahim Tatlıses'in öz kızı olan Dilan Çıtak'ın annesi Işıl Çıtak kimdir?

Dilan Tatlıses kimdir, kaç yaşında? Dilan Çıtak'ın annesi Işıl Çıtak kimdir?

Dilan Çıtak kimdir sorusu araştırma konusu olmaya devam ediyor. Bu akşam ekrana gelecek olan Şarkılar Bizi Söyler yarışmasının konukları arasında İbrahim Tatlıses'in öz kızı olduğu ortaya çıkan Dilan Çıtak konuk oluyor. İmparator İbrahim Tatlıses'in konuk olacağı yarışmaya baba ve kızın samimi sohbetleri damga vuracak. Peki Dilan Çıtak kimdir, Dilan Çıtak'ın annesi Işıl Çıtak kimdir?

DİLAN ÇITAK (TATLISES) KİMDİR?

2 Aralık 1989 tarihinde dünyaya geldi. Babasından izinden giderek küçük yaşlarda müzikle ilgilenmeye başladı. 2003 yılında Pera Güzel Sanatlar Lisesi Müzik bölümünde yarı burslu olarak okudu. Asıl branşı şan olarak başladığı eğitimine piyano ve keman dersiyle de devam etti. 2 sene keman 4 sene piyano çaldı kemanı bıraktı ve piyano çalmaya devam etti. Okul süresince müzikallerde ve korolarda yer aldı. Caz orkestralarında solistlik yaptı. Aynı zamanda Pera tiyatroda 2 sene oyunculuk eğitimi aldı.

Dilan Tatlıses kimdir, kaç yaşında Dilan Çıtakın annesi Işıl Çıtak kimdir

2011'de dil ve müzik eğitimi için Amerika’ya gitti. "Berklee College Of Music" öğrencilerinden oluşan çeşitli ekiplerle büyük sahnelerde konserler verdi. (Harper’s Ferry,Wally’s Cafe,939 Cafe). Kendi alanında bir çok başarıya imza atmış “The Julliard School”dan mezun Amerikalı bir vokal hocası ile vokal çalışmaları yaptı. Bir yıllık dil ve müzik eğitimi sonrasında Türkiye’ye dönüş yaptı. İTÜ İngilizce müzikoloji bölümünü kazanarak eğitimine bu alanda devam etti.

DİLAN TATLISES'İN ANNESİ IŞIL ÇITAK KİM?

İbrahim Tatlıses'in yedi çocuğundan biri olan Dilan Çıtak’ın annesi Işıl Çıtak'tır.

Dilan Çıtak Tatlıses'in annesi Işıl Çıtak, 90'lı yıllarda İbrahim Tatlıses ile yaşadığı kısa süreli ilişki sonrası Dilan'ı dünyaya getirmiştir. İbrahim Tatlıses'in bebeği kabul etmemesi üzerine Dilan'ı kendisi büyüten Işıl Çıtak, ikinci kez evlilik gerçekleştirmiştir. Işıl Çıtak'ın evlendiği kişinin ismi Dilan'ın soyadını taşıdığı Cem Çıtak'dır. Dilan baba olarak hep onu bilmiştir.

Dilan Çıtak Tatlıses, 2007 yılında hayatını kaybeden üvey babası hakkında duygularını şu sözlerle paylaşmıştı;

"Bugün tam 9 sene oldu kapıdan girince 'babişkooo' diye bağırıp sırtına atlamayalı... Nefret ettim bugünden nefret ettim sensizlikten. Sadece seni almadı hayat benden, duygularımı, çocukluğumu, mutluluğumu da aldı. Gittiğin gün çocuktum ve çocuk kaldım. Yarım kaldı heryerim, büyüyemedim... Sonra ne zaman kırılsam hep ağladım. Ne vardı yine ağladığım da kucağıma yatsan bana saatlerce anlatsan beni ne çok sevdiğini... denizin dibindeki inci tanemsin safımsın pamuğumsun desen yine... Hastalandığım da baba diye ağlasam yine çünkü ben hastayken uyuyamazdın sen bakardın... Şimdi kalbim hasta keşke olsan ısıtsan sarsan sarılsan aşkım desen hemen iyileştirsen.. Hemen iyileşirimki Ne çok ihtiyacım var sana. Gidişin her yaramın sebebi oldu. Ve böyle olalı tam 9 sene oldu. Nefret ettim bugünden nefret ettim sensizlikten..."

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber