Geri Dön

Duygu Özaslan kimdir, kaç yaşında? Duygu Özaslan biyografisi

Youtube üzerinden çektiği makyaj videoları ile ünlenen Instagram üzerinden yaptığı paylaşımlar ile adından son dönemde oldukça söz ettiren Duygu Özaslan son yaptığı paylaşımın ardından yine magazin gündemine oturdu. Yatığı son paylaşımın ardından sosyal medya kullanıcıları birçok tweet attı. Peki Duygu Özaslan kimdir, kaç yaşında, aslen nereli?

Duygu Özaslan kimdir, kaç yaşında? Duygu Özaslan biyografisi

Duygu Özaslan kimdir sorusu magazin gündemini yakından takip eden vatandaşlar tarafından araştırma konusu olmaya devam ediyor. Youtube üzerinden çektiği makyaj videoları ile adından söz ettiren Duygu Özaslan, Instagram üzerinden yaptığı paylaşımlar ile de sık sık gündem olmaya devam ediyor. Sahanda Yumurta'nın Türkçe'sini bilmediği videoyu paylaşarak birçok sosyal medya kullanıcısının eleştirilerine maruz kalan Duygu Özaslan paylaştığı videoda Sunny Side Up'ın Türkçesi neydi söylemi ile günlerce konuşulmuştu. Son olarak Instagram üzerinden yaptığı paylaşım ile gündeme gelen Duygu Özaslan hakkında merak edilenleri sizler için derledik

DUYGU ÖZASLAN KİMDİR?

Youtube ve Instagram fenomeni Duygu Özaslan, 17 Nisan 1991 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. İstanbul Üniversitesi'nde İspanyol Dili ve Edebiyatı Bölümünü kazandı ancak Youtube'da popülerlik kazandıktan sonra son sınıfta üniversiteyi bırakma kararı aldı. İlk kanalını ''itsmeduygu'' olarak açtı ancak profesyonelleştikten sonra kanalına kendi ismini verdi. Duygu Özaslan uzun yıllar Barış Taylan Demirige ile birlikteydi ancak çift ilişkilerini noktalayan çift zaman zaman köpekleri için bir araya geliyor.

Duygu Özaslan, bu hobiyi meslek haline getirdi. 2014 yılında verdiği bir röportajda kendisini şu sözlerle anlamıştı:

İstanbul Üniversitesi’nde İspanyol Dili ve Edebiyatı okuyorum. Tamamen hobi olarak başladım bu işe. İlk başta ayda bir video yüklüyordum. Yabancı güzellik vlogger’larını izlemeyi çok seviyordum. Ben de öyle bir şey yapmak istiyordum, amacım tamamen sevdiğim şeyleri paylaşmaktı. Arkadaşlarım bana makyaj, kozmetik konularını çok soruyordu, “Nereden alayım, hangisi iyi” diye... “Bir kanal açsana” dediler bana ve ben de başladım. Ben açtığımda Türkiye’de çok vlogger yoktu. Sonra Youtube’la partner oldum. Para kazanıldığını bile bilmiyordum ilk başta... Şimdi reklamlar üzerinden gelir elde ediyorum.
İzlenme sayısı artan kanallarla iletişime geçip partner oluyoruz...

SON PAYLAŞIM

Duygu Özaslan kimdir, kaç yaşında Duygu Özaslan biyografisi

11 Nisan 2021 Magazin Haberleri Bülteni11 Nisan 2021 Magazin Haberleri Bülteni

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet