Youtube

Youtube

Son dakika Youtube haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Youtube gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Youtube haber sayfamızda...

Youtube

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 14.844 youtube haberi bulunmuştur.
Beşinci yıla özel video
Beşinci yıla özel videoZeynep Bastık, kariyerinde önemli bir yere sahip olan YouTube kanalının beşinci yılını kutlamak için özel bir video hazırladı.
30.11.2023Cadde
BELLİ OLDU! Şans Topu çekilişi sonuçları sorgulama! 29 Kasım Şans Topu'nda büyük ikramiye kazandıran numaralar
BELLİ OLDU! Şans Topu çekilişi sonuçları sorgulama! 29 Kasım Şans Topu'nda büyük ikramiye kazandıran numaralarŞans Topu 29 Kasım 2023 Çarşamba günü haftanın ilk çekilişinde kazandıran numaralar için geri sayım sona erdi. Çarşamba ve pazar günleri olmak üzere haftanın iki günü düzenlenen Şans Topu'nda çarşamba günü çekiliş saat 20.00'de gerçekleşti. 29 Kasım Şans Topu çekilişinde büyük ikramiye 5 milyon TL!
29.11.2023Bilgi Rehberi
SAYISAL LOTO 29 Kasım çekiliş SONUÇLARI AÇIKLANDI! Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonucu sorgulama...
SAYISAL LOTO 29 Kasım çekiliş SONUÇLARI AÇIKLANDI! Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonucu sorgulama...Çılgın Sayısal Loto çekilişi yapıldı! Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi olmak üzere haftanın üç günü düzenlenen Çılgın Sayısal Loto'da çekiliş saat 21.30'da gerçekleştirildi. 29 Kasım Sayısal Loto çekilişinde büyük ikramiye 66 milyon 433 bin 937 TL!
29.11.2023Ekonomi
Metin Tekin: 'Sadakatsiz' Selçuk’un babası olduk!
Metin Tekin: 'Sadakatsiz' Selçuk’un babası olduk!Beşiktaş forması altında 15 yıl top koşturan eski milli futbolcu Metin Tekin, eski eşi Şevval Sam ile evliliğinden dünyaya gelen oğlu Tarık (Taro) Emir Tekin'in kendi şöhretini geçtiğini söyledi.
29.11.2023Cadde
Işın Karaca: Anırıyor demek cahilce ve can yakıcı!
Işın Karaca: Anırıyor demek cahilce ve can yakıcı!Son dönemde yaptığı açıklamalarla gündem olan Işın Karaca, bir YouTube kanalında yaptığı itiraflarla çok konuşuldu. Karaca, sunucunun, "Senin için çok bağırıyor, anırıyor eleştirilerine yorumun nedir?" sorusunu yanıtlarken, 'Beyonce' konserindeki anısıyla dikkat çekti.
29.11.2023Cadde
‘Anırıyor demek cahilce’
‘Anırıyor demek cahilce’Kral Müzik YouTube kanalına konuk olan Işın Karaca, kendisi için yapılan “Çok bağırıyor, anırıyor” eleştirilerine cevap verdi.
29.11.2023Cadde
‘Ben olsam Hadise’den ayrılmam’
‘Ben olsam Hadise’den ayrılmam’Hadise, “Kendinden ayrılma sebebin ne olurdu?” sorusuna, “Ben olsam Hadise’den ayrılmam. Hadise güzel kadın valla” diye cevap verdi.
29.11.2023Cadde
28 Kasım Süper Loto çekilişi sonuçları AÇIKLANDI! Süper Loto çekilişinde büyük ikramiye kazandıran numaralar SORGULA...
28 Kasım Süper Loto çekilişi sonuçları AÇIKLANDI! Süper Loto çekilişinde büyük ikramiye kazandıran numaralar SORGULA...Süper Loto'da çekiliş günü! Salı, Perşembe ve Pazar günleri olmak üzere haftanın 3 günü düzenlenen Süper Loto'da bu akşamki çekiliş saat 21.30'da yapıldı. Süper Loto çekilişinde 28 Kasım Salı büyük ikramiye 74 milyon 180 bin 601 TL!
28.11.2023Ekonomi
'Muhteşem Yüzyıl' oyuncuları bir arada: Yüzümüz kırışana kadar!
'Muhteşem Yüzyıl' oyuncuları bir arada: Yüzümüz kırışana kadar!Ekrana yıllar önce veda eden ‘Muhteşem Yüzyıl' dizisinde oynayan Cansu Dere (Firuze), Selma Ergeç (Hatice) ve Nur Fettahoğlu (Mahidevran) geçtiğimiz akşam bir araya geldi. Üç oyuncunun fotoğrafını Nur Fettahoğlu paylaştı.
28.11.2023Cadde
Hadise: Ben olsam kendimden ayrılmam, hayatımdaki kişiyi dünyadaki tek erkek gibi hissettirebilirim!
Hadise: Ben olsam kendimden ayrılmam, hayatımdaki kişiyi dünyadaki tek erkek gibi hissettirebilirim!Kariyeriyle olduğu kadar özel hayatıyla da sık sık gündeme gelen güzel şarkıcı Hadise, konuk olduğu bir YouTube programında samimi açıklamalarda bulundu. "Kendinden ayrılma sebebin ne olurdu?" sorusuna dikkat çeken bir yanıt veren Hadise, ilişkilerinin bitme sebeplerini de anlattı.
28.11.2023Cadde
27 Kasım On Numara çekiliş sonuçları SORGULA! On Numara çekilişinde büyük ikramiye ve kazandıran numaralar
27 Kasım On Numara çekiliş sonuçları SORGULA! On Numara çekilişinde büyük ikramiye ve kazandıran numaralarOn Numara çekilişinde heyecan son buldu! Pazartesi ve Cuma günü olmak üzere haftanın iki günü düzenlenen On Numara'da çekiliş saat 20.00'de gerçekleştirildi. 27 Kasım On Numara çekilişinde büyük ikramiye 384 bin 569 TL!
27.11.2023Ekonomi
AÇIKLANDI! Sayısal Loto çekiliş sonuçları SORGULA! 27 Kasım Çılgın Sayısal Loto çekilişinde büyük ikramiye ne kadar?
AÇIKLANDI! Sayısal Loto çekiliş sonuçları SORGULA! 27 Kasım Çılgın Sayısal Loto çekilişinde büyük ikramiye ne kadar?Çılgın Sayısal Loto çekilişi için heyecanlı bekleyiş sona erdi. Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi olmak üzere haftanın üç günü düzenlenen Çılgın Sayısal Loto'da çekiliş saat 21.30'da gerçekleşti. 27 Kasım Sayısal Loto çekilişinde büyük ikramiye 62.426.373 TL! İşte Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları sorgulama ekranı…
27.11.2023Bilgi Rehberi
İlişki Uzmanı Adil Yıldırım: Sosyal medya ilişkilerin bitme nedeni
İlişki Uzmanı Adil Yıldırım: Sosyal medya ilişkilerin bitme nedeniYazar ve ilişki uzmanı Adil Yıldırım, Milliyet.com.tr’nin Youtube kanalına konuk oldu. Beste Sırapınar’ın sorularını yanıtlayan Yıldırım, izleyenleri sosyal medya konusunda uyardı.
27.11.2023Gündem
Nagihan Karadere: O kupayı alırsam Türkiye turu yapacağım
Nagihan Karadere: O kupayı alırsam Türkiye turu yapacağımMilli atlet Nagihan Karadere, Milliyet.com.tr Youtube kanalında yayınlanan ‘’Ünlü sohbetleri’’ isimli programa katıldı ve samimi açıklamalarda bulundu. Başarılı isim, hem hastalık sürecini anlattı hem de Survivor ile ilgili konuştu. 4. kez Survivor'a gitmeye hazırlanan Karadere, yine çok iddialı…
27.11.2023Gündem
Süper Loto 26 Kasım çekiliş sonuçları kazanan numaralar! Süper Loto'da büyük ikramiye...
Süper Loto 26 Kasım çekiliş sonuçları kazanan numaralar! Süper Loto'da büyük ikramiye...Süper Loto çekilişi canlı olarak aktarıldı. Salı, Perşembe ve Pazar günleri olmak üzere haftanın 3 günü düzenlenen Süper Loto'da çekiliş saat 21.30'da yapıldı. 26 Kasım Süper Loto çekilişinde büyük ikramiye 69 milyon 402 bin 589 TL!
26.11.2023Ekonomi
26 Kasım Şans Topu çekilişi sonuçları sorgula! Şans Topu'nda büyük ikramiye kazandıran numaralar...
26 Kasım Şans Topu çekilişi sonuçları sorgula! Şans Topu'nda büyük ikramiye kazandıran numaralar...Şans Topu çekilişi yapıldı! Çarşamba ve Pazar günleri olmak üzere haftanın iki günü düzenlenen Şans Topu'nda çekiliş saat 20.00'de gerçekleştirildi. 26 Kasım Şans Topu çekilişinde büyük ikramiye 5 milyon TL!
26.11.2023Ekonomi
İbrahim Selim ile Daye Ay'dan alyanslı paylaşım!
İbrahim Selim ile Daye Ay'dan alyanslı paylaşım!Kısa bir süre önce aşk yaşadıkları ortaya çıkan İbrahim Selim ile Daye Ay, nişanlandı. Objektif karşısında alyanslarıyla poz veren İbrahim Selim ile Daye Ay'a tebrik mesajları yağdı.
27.11.2023Cadde
Vodafone Kırmızı Işık uygulaması nedir? Vodafone Kırmızı Işık nasıl kullanılır? İşte özellikleri
Vodafone Kırmızı Işık uygulaması nedir? Vodafone Kırmızı Işık nasıl kullanılır? İşte özellikleriSosyal medyada paylaşılan Vodafone Kırmızı Işık uygulaması ile ilgili merak arttı. Instagram, TikTok, Facebook, YouTube, X platformları üzerinden çağrı oluşturulan Vodafone Kırmızı Işık uygulaması nedir, nasıl kullanılır? İşte Vodafone Kırmızı Işık özellikleri
25.11.2023Bilgi Rehberi
ON NUMARA sonuçları belli oldu! 24 Kasım On Numara çekiliş sonuçları sorgulama ekranı...
ON NUMARA sonuçları belli oldu! 24 Kasım On Numara çekiliş sonuçları sorgulama ekranı...On Numara çekilişi için geri sayılım sona erdi. Sisal Şans ile kazandıran oyunlardan olan On Numara çekilişinde 10 şanslı numarayı doğru bilen günün büyük ödülün sahibi oluyor. 24 Kasım çekilişinde bir kişi büyük ikramiyeyi kazandı! Peki 24 Kasım On Numara çekiliş sonuçlarına nasıl bakılır?
24.11.2023Bilgi Rehberi
Ünlü sosyal medya fenomeni uyuşturucu taşırken yakalandı
Ünlü sosyal medya fenomeni uyuşturucu taşırken yakalandıMotosikletiyle birbirinden tehlikeli videolar çekip sosyal medyada paylaşan ve fenomen olan ünlü Youtuber, uyuşturucu taşırken yakalandı.
24.11.2023Haberler
Ünlü sosyal medya fenomeni uyuşturucu taşırken yakalandı
Ünlü sosyal medya fenomeni uyuşturucu taşırken yakalandıMotosikletiyle birbirinden tehlikeli videolar çekip sosyal medyada paylaşan ve fenomen olan ünlü Youtuber, uyuşturucu taşırken yakalandı.
24.11.2023Gündem
Öğretmenler için albüm...
Öğretmenler için albüm...Ayla Çelik, Gökhan Tepe, Hakan Altun, Işın Karaca, Merve Özbey, Nalan, Necati Şaşmaz, Simge, Volkan Konak ve Zara, İTÜ Türk Musikisi Devlet Konservatuarı’ndaki öğretmenleri Emel Şenocak için stüdyoya girdi.
24.11.2023Cadde
22 Kasım Sayısal Loto çekiliş sonuçları SORGULA! Çılgın Sayısal Loto çekilişinde büyük ikramiye ne kadar?
22 Kasım Sayısal Loto çekiliş sonuçları SORGULA! Çılgın Sayısal Loto çekilişinde büyük ikramiye ne kadar?Çılgın Sayısal Loto çekilişi yapıldı. Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi olmak üzere haftanın üç günü düzenlenen Çılgın Sayısal Loto'da çekiliş saat 21.30'da gerçekleştirildi. 22 Kasım Sayısal Loto çekilişinde büyük ikramiye 58 milyon 124 bin 486 TL!
22.11.2023Ekonomi
22 Kasım Şans Topu çekiliş sonuçları SORGULAMA! Şans Topu'nda büyük ikramiye ne kadar?
22 Kasım Şans Topu çekiliş sonuçları SORGULAMA! Şans Topu'nda büyük ikramiye ne kadar?Şans Topu çekilişi canlı olarak aktarıldı. Çarşamba ve Pazar günleri olmak üzere haftanın iki günü düzenlenen Şans Topu'nda çekiliş saat 20.00'de gerçekleştirildi. 22 Kasım Şans Topu çekilişinde büyük ikramiye 4 milyon 206 bin 773 TL!
22.11.2023Ekonomi
Gossip 'Crazy Again'le yeni albüm öncesi ters köşe yaptı
Gossip 'Crazy Again'le yeni albüm öncesi ters köşe yaptı2009'da Türkiye'de de popüler olan 'Heavy Cross' şarkılarıyla adeta dağları delen, gelmiş geçmiş en ikonik rock gruplarından Gossip tam 12 yıl sonra büyük bir dönüşe imza atmaya hazırlanıyor. ABD'li grup, yeni albümleri 'Real Power'ın çıkış şarkısı olarak seçilen 'Crazy Again'le şimdiden ters köşe yapmayı başardı bile...
22.11.2023Müzik

Benzer Haber Etiketleri

Youtube ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.