Geri Dön

Ebru Polat dekoltesine gelen yoruma sert çıktı!

İddialı paylaşımlarıyla dikkat çeken Ebru Polat dekolteli pozuyla kendi markasının ürünlerini tanıttı. Dekoltesiyle ilgili bir kadın takipçiden gelen yorumu gören Polat, "Edep dekoltede değil beyinde başlar maalesef siz edepsizsiniz" sözleriyle yanıt verdi.

Ebru Polat dekoltesine gelen yoruma sert çıktı!

Sosyal medya paylaşımlarıyla dikkat çeken Ebru Polat yine gündemde. Kendi markasının sık sık reklamını yapan Ebru Polat yeni ürünlerini dekolteli pozuyla tanıtınca olay oldu.

Kadın takipçisinin dekoltesine yaptığı yorumu gören Polat çok kızdı. Kadın takipçisi Polat'a "Bu kadın artık o kadar çıplak ki... Hiçbir dekoltesi dikkat çekici gelmiyor bana. Ortalık malı misali" yorumunda bulundu.

Ebru Polat dekoltesine gelen yoruma sert çıktı

'ERKEKLERDEN ÇEKİYORUZ...'
Bu yorumu gören Polat çileden çıktı. Ebru Polat takipçisine "Hemcinsine ne çirkin bir üslup bu yahu! Erkeklerden yeterince çekiyoruz bir de sizin gibi kadının kadına düşmanlığıyla mı uğraşacağız biz. Sevmezsin beğenmezsin o ayrı ama üslup denen bir şey var. Edep dekoltede değil beyinde başlar maalesef siz edepsizsiniz" diyerek tepki gösterdi.

Ebru Polat dekoltesine gelen yoruma sert çıktı

Sosyal medya paylaşımlarıyla magazin gündeminden düşmeyen Ebru Polat, bir bankada duran paralarının kaybolduğunu öne sürmüştü. Ünlü şarkıcı, ilgili bankayı etiketleyerek serzenişte bulunmuştu.

Instagram hesabından yaptığı cesur paylaşımlarla adından söz ettiren Ebru Polat, Twitter'da yayınladığı mesaj ile bankada duran paralarının buhar olup uçtuğunu iddia etti.

"ACİL ULAŞIN BANA!"
İlgili bankayı etiketleyerek serzenişte bulunan şarkıcı, "Hesabımdaki para nerede? Acil ulaşın bana! Hatlarınız düşmüyor" diyerek isyan etti. Konu hakkında Snob Magazin'e açıklamalarda bulunan Ebru Polat, "Sorunu hallettiler. Çok sevindim" ifadelerini kullandı.

"AİLEMDEN ONAY ÇIKMADI"
Ebru Polat, geçtiğimiz günlerde sevgilisi olduğu düşünülen kişi hakkında "Aramızda çok yaş farkı var, kendisi 26 yaşında. Ailemden onay çıkmadı" demişti."NİŞANLIM"
Ebru Polat, geçtiğimiz aylarda yeni sevgilisi Tolgahan Yıldız'ı basın mensuplarına "Nişanlım" diye tanıtmıştı.

Ebru Polat dekoltesine gelen yoruma sert çıktı

Magazin Haberleri Bülteni (26 Şubat 2021)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları;

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet