Cadde Ebru Şahin ile Cedi Osman, Çeşme'de yeniden 'Evet dedi! Gelin arabası Amerika'dan geldi

Ebru Şahin ile Cedi Osman, Çeşme'de yeniden 'Evet dedi! Gelin arabası Amerika'dan geldi

09.07.2022 - 09:38 | Son Güncellenme:

Oyuncu Ebru Şahin (28) ile basketbolcu Cedi Osman (27), geçtiğimiz hafta Makedonya’da kıyılan nikâhın ardından önceki gün Çeşme'de düğün eğlencesi düzenledi. Temsili nikâhı TV8 kanalının sahibi Acun Ilıcalı kıydı. Davette bir milyon dolar değerindeki gelin arabası ilgi odağı oldu. İşte muhteşem düğünle ilgili detaylar...

Ebru Şahin ile Cedi Osman, Çeşmede yeniden Evet dedi Gelin arabası Amerikadan geldi

DENİZ BOY MİLLİYET
Türkiye’nin en çok konuşulan oyuncularından Ebru Şahin ile NBA'deki gururumuz Cedi Osman, yaklaşık iki yıllık birlikteliklerini evlilikle taçlandırdı. Ünlü çiftin çiftin Çeşme Fly-Inn Beach’te gerçekleşen düğününe; sanat, sosyete ve spor camiasından tanınmış simalar katıldı.

Haberin Devamı

Makedonya’da kıyılan resmi nikâhın ardından Türkiye'de gerçekleştirilen temsili nikâhı ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı kıyarken, Ebru Şahin’in şahitliğini menajeri ve yakın dostu Abdullah Bulut, Cedi Osman’ın şahitliğini ise Okan Can Yantır üstlendi.

Ebru Şahin ile Cedi Osman, Çeşmede yeniden Evet dedi Gelin arabası Amerikadan geldi

Aynı gün üç farklı gelinlik giyen Şahin’in gelinlikleri Danielle Frankel imzası taşırken, saç ve makyajı Önder Tiryaki yaptı. Cedi Osman’ın damatlığı ise Ralph Lauren imzası taşıyor. 250 davetli eşliğinde geç saatlere kadar süren düğüne; Bertan Arslani, Hazal Şenel, Ekin Türkmen, Hira Koyuncuoğlu, Burak Berkay Akgül, Mehmet-Yeliz Okur, Burak-Larissa Gacemer, Kanbolat Görkem Arslan, Hicran Akın, İpek Karapınar, Can Yücel, Ahmet Olgun Sünear, Berna-Ergin Ataman, Mısra-Ufuk Sarıca, Acun Ilıcalı, Çağla Altunkaya, Selim Bayraktar, Emel Karaköse, Mirsad Türkcan, Hüseyin Beşok, Emre Altuğ, Kerem Tunçeri, Mehmet Yağmur, Aslıhan Güner, Mert Kılıç ve Semih Erden gibi isimler katıldı.

Haberin Devamı

MİLYONLUK GELİN ARABASI UÇAKLA GETİRİLDİ

Düğünün en dikkat çeken detaylarından biri, gelin arabası oldu. NBA takımlarından Cleveland Cavaliers forması giyen yıldız basketbolcu, bir milyon dolarlık siyah Lamborghini aracı Amerika'dan uçakla getirtti.

Ebru Şahin ile Cedi Osman, Çeşmede yeniden Evet dedi Gelin arabası Amerikadan geldi

"GELİNLİKLE GÖRDÜĞÜN AN BİTTİM"

Düğün öncesi basın mensuplarına poz veren çift, “Makedonya’da aile arasında tatlı bir şey yapmıştık. Oraya gelemeyen arkadaşlarımız ve yakınlarımız için de bugün burada eğlence yapalım dedik. Umarım bu gece çok güzel geçecek, her şey çok iyi olacak. Çok heyecanlıyız” dedi.

Ebru Şahin ile Cedi Osman, Çeşmede yeniden Evet dedi Gelin arabası Amerikadan geldi

Eşini gelinlikle ilk kez gördüğünü söyleyen Cedi Osman, “Çok güzel olmuş bayıldım. Onu gördüğüm an bittim zaten” açıklamasını yaptı.

GELİNLİK PROVASI YAPMADI

Dizi setlerinden dolayı gelinlik provası yapmadığını belirten güzel oyuncu, “Sade ve zamansız olmasına özen gösterdim. Beni daha iyi yansıttığını düşündüm. Ohrid’deki nikahımız Balkan havasında, çok doğal ve samimi geçti” dedi.