Geri Dön

Ebru Şancı: Adam yer bunlar!

Sosyal medyayı aktif kullanan isimlerden Ebru Şancı, ünlü oyuncu Megan Fox ve sevgilisi Machine Gun Kelly'nin fotoğrafını paylaşarak yaptığı yorumla takipçilerini eğlendirdi.

Ebru Şancı: Adam yer bunlar!

ABD'li oyuncu Megan Fox ile yaklaşık bir yıldır aşk yaşayan rapçi Machine Gun Kelly, yaptığı paylaşımlar ile sık sık gündeme gelerek takipçilerini şaşırtıyor.

İkili, son olarak rapçi Machine Gun Kelly'nin çıkardığı cinsiyetsiz oje markasının tanıtımındaydı. Çift, aynı tarzda giyinmeleri ve aynı ojeyi sürmeleriyle sosyal medyada çok konuşuldu.

2015 yılında futbolcu Alpaslan Öztürk ile evlenen eski manken Ebru Şancı da ünlü çiftin fotoğrafına sessiz kalamayanlar arasındaydı.

Şancı, ikilinin karesini Instagram hesabının hikayeler kısmından "Yeminle akşam eve çağırsalar gitmem, adam yer bunlar. Megan Fox, yazık ettin kendine" notuyla yayınladı.

Sık sık eğlenceli paylaşımlar yapan eski manken, bu yorumuyla bir kez daha takipçilerini güldürdü.

Ebru Şancı: Adam yer bunlar

Jim Carrey, 60'ıncı yaşını böyle kutladıDünyaca ünlü oyuncu Jim Carrey, 60 yaşına bastı. Doğum gününü yayınladığı video ile kutlayan Carrey, "Yaşlandım ama hala altın gibiyim" mesajını yazdı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber