Ebru Şancı

Ebru Şancı

Türk model ve oyuncu.  16 yaşında model olarak podyumlarda yer almaya başladı. 18 yaşında kazandığı bir güzellik yarışmasında tescillenen güzelliğiyle profesyonel kariyerini pekiştirdi. Uzun yıllar New York'ta kariyerini sürdürdükten sonra 2010 yılı sonlarında Türkiye'ye kesin dönüş yaparak model ve oyunculuğun yanı sıra İstanbul ve Türkiye genelinde concierge hizmetleri veren bir şirket kurdu. Halen şirketin yönetim kurulu başkanlığını yapmaktadır.Eğitim Hayatı ve Kariyeri Eğitimini Bahçelievler Anadolu Lisesi, Londra Regent's College, New York Üniversitesi (Oyunculuk-Drama) bölümleriyle tamamladı. Kariyeri boyunca dünyaca ünlü birçok modacının defilelerinde ve marka yüzü olarak katalog çekimlerinde yer alan Ebru Şancı, FHM Türkiye magazininde '100 Sexiest Women In The World' listesinde yer aldı. Son olarak yer alacağı yeni projeleri için Hollywood yıldızlarının da oyunculuk eğitim aldığı London Academy of Music and Dramatic Art kurumunda eğitim almaya başladı.Çekimler ve Defileler FHM magazin (Aralık 5, 2011) izleRamazo Roma (Fashion Show Istanbul) izleBruno Silva Photography (9 Eylül, 2012) izleOyuncu olarak yer aldığı diziler[değiştir | kaynağı değiştir] Yağmurdan Kaçarken (2013)

Ebru Şancı

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 248 ebru sanci haberi bulunmuştur.
Ebru Şancı: Ağır geldim galiba
Ebru Şancı: Ağır geldim galibaSon günlerde Galatasaray'a transfer haberleriyle gündeme gelen Alpaslan Öztürk'ün eşi Ebru Şancı paylaşımlarıyla dikkat çekti. Şancı'nın paylaşımı , takipçileri tarafından yoğun ilgi gördü.
28.05.2021Cadde
Ebru Şancı'dan güldüren paylaşım: Forvetler zorluyor
Ebru Şancı'dan güldüren paylaşım: Forvetler zorluyorÜçüncü kez anne olan eski manken Ebru Şancı, sık sık ailesiyle geçirdiği zamanları paylaşıyor. Şancı son olarak futbolcu eşi Alpaslan Öztürk'ü paylaşarak yaptığı yorumla güldürdü.
19.05.2021Cadde
Son dakika - Alpaslan Öztürk'ün eşi Ebru Şancı'dan tepki: Geri dönmeyin!
Son dakika - Alpaslan Öztürk'ün eşi Ebru Şancı'dan tepki: Geri dönmeyin!Futbolcu Alpaslan Öztürk'ün eşi Ebru Şancı, tam kapanma kararından sonra İstanbul'u terk edenlere sitem eti. Şancı paylaşımına "Madem gidiyorsunuz orada kalın, dönmeyin geri" notunu düştü.
29.04.2021Futbol
Ebru Şancı: Geri dönmeyin!
Ebru Şancı: Geri dönmeyin!Eski model Ebru Şancı (37), sosyal medya hesabı üzerinden tam kapanma kararından sonra İstanbul'u terk edenlere seslendi. İstanbul trafiğini paylaşan Şancı, kendisine gelen bazı yorumlara da cevap verdi.
29.04.2021Magazin
Ebru Şancı tepki gösterdi: Geri dönmeyin!
Ebru Şancı tepki gösterdi: Geri dönmeyin!Eski model Ebru Şancı (37), sosyal medya hesabı üzerinden tam kapanma kararından sonra İstanbul'u terk edenlere seslendi. İstanbul trafiğini paylaşan Şancı, kendisine gelen bazı yorumlara da cevap verdi.
30.04.2021Cadde
Ebru Şancı: Alpaslan taytlı fotoğraflara izin vermiyor
Ebru Şancı: Alpaslan taytlı fotoğraflara izin vermiyor2015 yılında Alpaslan Öztürk ile dünyaevine giren Ebru Şancı, hakkında merak edilenleri anlattı. "Eşinizi yakışıklı buluyor musunuz?" sorusunu cevaplayan Şancı, ünlü futbolcunun taytlı, büstiyerli fotoğraf paylaşmasına izin vermediğini söyledi. Ayrıca Fazıl Say'ın eşi Ece Dağıstan ile ilgili söylediği "Farklı evlerde yaşıyoruz" açıklamasını da değerlendirdi.
17.04.2021Cadde
Ebru Şancı, sokak hayvanlarına yapılan muameleye isyan etti
Ebru Şancı, sokak hayvanlarına yapılan muameleye isyan ettiEski manken ve model Ebru Şancı, sosyal medya sayfasında, yaşadığı evin site yönetimine isyan etti. Şancı’nın tepki gösterdiği site yönetimine ödediği aidat ise şaşırttı.
12.04.2021Cadde
Duygu Çakmak: Ebru Şancı ile akraba değilim
Duygu Çakmak: Ebru Şancı ile akraba değilimMiss Europe 2021 güzellik yarışmasında Türkiye'yi temsil eden üçüncü olan Duygu Çakmak (25), eski manken Ebru Şancı'ya (37) benzetilmesi hakkında konuştu.
10.04.2021Cadde
Ebru Şancı'nın altın maskesi
Ebru Şancı'nın altın maskesiBella Hadid, Irina Shayk, Serenay Sarıkaya ve Nurgül Yeşilçay’dan sonra eski manken Ebru Şancı da yüzüne altın maske yaptırdı.
10.12.2020Cadde
Alpaslan Öztürk'e eşinden oyun tepkisi!
Alpaslan Öztürk'e eşinden oyun tepkisi!Göztepe'nin futbolcusu Alpaslan Öztürk'ün PUBG oynamasından yana oldukça dertli olan Ebru Şancı, bu anları Instagram hesabından 'Hasta yemin ederim' notuyla paylaştı.
14.11.2020Futbol
Ebru Şancı: Estetik yaptırmadım!
Ebru Şancı: Estetik yaptırmadım!Futbolcu Alpaslan Öztürk’le (27) beş yıldır evli olan ve kısa süre önce üçüncü çocuğunu dünyaya getiren Ebru Şancı (37), önceki gün Nişantaşı’nda görüntülendi.
14.11.2020Cadde
Ebru Şancı'dan eşi Alpaslan Öztürk'e: Balıkçılar bile böyle takmıyor
Ebru Şancı'dan eşi Alpaslan Öztürk'e: Balıkçılar bile böyle takmıyorGöztepeli Alpaslan Öztürk'ün eşi Ebru Şancı Öztürk, yıldız stoperin beresine böyle takıldı: İlk tanışmamıza da böyle gelmiştin. Demiştim, 'Ben nereye düştüm böyle'
11.11.2020Futbol
Hastaneye kaldırılan Ebru Şancı: İş stresi sağlığımı bozdu
Hastaneye kaldırılan Ebru Şancı: İş stresi sağlığımı bozduFutbolcu Alpaslan Öztürk ile 2015 yılında evlenen Ebru Şancı’nın, Ceylin ve Mila adlı ikiz kızları var. Geçtiğimiz ağustos ayında oğulları Kürşad Fırat’ın dünyaya gelmesiyle aile büyüdü.
10.11.2020Cadde
Ebru Şancı'dan esprili paylaşım
Ebru Şancı'dan esprili paylaşımOğlu Kürşad Fırat'ı kucağına alarak üçüncü kez anne olan Ebru Şancı, sosyal medya hesabından çocukları ve eşi Alpaslan Öztürk'ün olduğu bir kareyi yayınladı. Şancı, gönderisine "Allah'ım ne kadar sıkıcı bir aile" şeklinde esprili bir not düştü.
6.11.2020Cadde
Ebru Şancı oğlu ve eşini paylaştı
Ebru Şancı oğlu ve eşini paylaştıOğlu Kürşad Fırat'ı kucağına alarak üçüncü kez anne olan Ebru Şancı, bebeği ve eşi Alpaslan Öztürk'ün fotoğrafını sosyal medya hesabından yayınladı. Şancı'nın, "Baba kucağı" notunu düştü paylaşımı takipçilerinden yoğun ilgi gördü.
3.11.2020Cadde
Alpaslan Öztürk eşine yakalandı! 'Çocuk düştü çocuk'
Alpaslan Öztürk eşine yakalandı! 'Çocuk düştü çocuk'Göztepeli Alpaslan Öztürk, yeni doğan çocuğuyla birlikte Khabib Nurmagomedov'un maçını izlerken eşi Ebru Şancı'ya böyle yakalandı.
25.10.2020Futbol
Ebru Şancı: Üçü bir arada
Ebru Şancı: Üçü bir aradaEski manken Ebru Şancı ile futbolcu eşi Alpaslan Öztürk, kızları Mila ve Ceylin'in yeni yaşını Fuat Paşa Yalısı'nda organize ettikleri parti ile kutladı. Şancı, çocuklarıyla birlikte çekilen karesini "Üçü bir arada" notuyla yayınladı.
12.10.2020Cadde
Ebru Şancı: Yüzüme kendi sütümü sürüyorum
Ebru Şancı: Yüzüme kendi sütümü sürüyorumEski manken Ebru Şancı, oğlu Kürşad Fırat'ı kucağına aldıktan sonra yaptığı paylaşımlarla dikkat çekti. Ebru Şancı, sütünü yüzüne sürdüğünü söyleyerek güzel cildinin sırrını verdi.
21.09.2020Magazin
Ebru Şancı: Yüzüme kendi sütümü sürüyorum
Ebru Şancı: Yüzüme kendi sütümü sürüyorumEski manken Ebru Şancı, oğlu Kürşad Fırat'ı kucağına aldıktan sonra yaptığı paylaşımlarla dikkat çekti. Ebru Şancı, sütünü yüzüne sürdüğünü söyleyerek güzel cildinin sırrını verdi.
21.09.2020Cadde
Alpaslan Öztürk'ün eşi Ebru Şancı'ya yaptığı yorumlar güldürdü
Alpaslan Öztürk'ün eşi Ebru Şancı'ya yaptığı yorumlar güldürdüÜçüncü kez anne olan eski manken Ebru Şancı hastane odasından yaptığı paylaşımlarla dikkat çekiyor. Ebru Şancı son olarak eşi Alpaslan Öztürk ve minik oğlunun pozunu paylaştı. Alpaslan Öztürk ise bu fotoğraflara yaptığı yorumlarla olay oldu.
3.09.2020Cadde
Ebru Şancı eşini ifşa etti: Sanırsın bu doğurmuş!
Ebru Şancı eşini ifşa etti: Sanırsın bu doğurmuş!Eski manken Ebru Şancı, dün üğçüncü kez anne oldu. Doğum gününde oğlu Kürşad Fırat'a kavuşan Şancı, hastanede kendisine refakat eden eşi Alpaslan Öztürk'ün uyuduğu anı, "Sanırsın bu doğurmuş, 11'den beri yatıyor" notuyla paylaştı.
1.09.2020Magazin
Ebru Şancı eşini ifşa etti: Sanırsın bu doğurmuş!
Ebru Şancı eşini ifşa etti: Sanırsın bu doğurmuş!Eski manken Ebru Şancı, dün üğçüncü kez anne oldu. Doğum gününde oğlu Kürşad Fırat'a kavuşan Şancı, hastanede kendisine refakat eden eşi Alpaslan Öztürk'ün uyuduğu anı, "Sanırsın bu doğurmuş, 11'den beri yatıyor" notuyla paylaştı.
1.09.2020Cadde
Ebru Şancı doğum yaptı: Hoşgeldin oğlum
Ebru Şancı doğum yaptı: Hoşgeldin oğlumEski manken Ebru Şancı, üçüncü kez anne oldu. Oğlu Kürşad Fırat'ı kucağına alan Şancı, doğum sonrası ilk kareyi takipçileriyle paylaştı.
31.08.2020Cadde
27 Ağustos 2020 Magazin Habeleri Bülteni
27 Ağustos 2020 Magazin Habeleri Bülteni27 Ağustos 2020 Magazin Habeleri Bülteni
27.08.2020Magazin
Ebru Şancı: Beni bu halde çekmeyin!
Ebru Şancı: Beni bu halde çekmeyin!Üçüncü kez anne olmaya hazırlanan eski manken Ebru Şancı, önceki gün Nişantaşı'nda objektiflere takıldı.
27.08.2020Cadde

Benzer Haber Etiketleri

Ebru ŞancıAlpaslan ÖztürkInstagramünlüler dünyasıGöztepe

Ebru Şancı ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.