Geri Dön

Ebru Şancı köpeği Thedore'u kaybetti!

Eski manken Ebru Şancı'nın 10 yıldır baktığı İngiliz Bulldog cinsi köpeği Theodore önceki gün hastalandı. Eşi Alpaslan Öztürk apar topar veterinere götürdü. Köpeğin beyninde tümör tespit edildi. Veteriner, yaşaması imkansız olduğunu söyleyince ötenazi yapıldı.

Ebru Şancı köpeği Thedore'u kaybetti!

Thedore, Ebru Şancı-Alpaslan Öztürk çiftinin Kemerburgaz'daki evlerinin bahçesine gömüldü. 38 yaşındaki eski manken, "Elimizden ne geliyorsa yaptık ama olmadı. İnanılmaz acı çekiyordu. Çok ama çok üzgünüm" derken gözyaşlarına boğuldu.

"VİCDANLI ADAM SEVİN"
Şancı, futbolcu eşi Öztürk'ün evde Theodore'u sevdiği bir kareyi Instagram hesabından paylaşarak, "Sevecekseniz vicdanlı adam sevin! Beni tanımadan önce hiçbir hayvana dokunmayan adam, sırf ben seviyorum diye evde beş köpekle yaşadı. Thedore son nefesini verirken yine yanında o vardı" notunu yazdı.

Ebru Şancı köpeği Thedoreu kaybetti

İzzet Yıldızhan: Hak etmediğim hakaretlere maruz kaldım!Konserlerinde giydikleri iddialı kostümlerle konuşulan Gülşen ve Hadise gibi ünlü isimler için "Külotla da çıkmasınlar bir zahmet!" sözleriyle eleştiri toplayan İzzet Yıldızhan isyan etti. Sosyal medya hesabından bir video yayınlayan ünlü türkücü, "Hak etmediğim hakaretlere maruz kaldım" dedi.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber