Geri Dön

Ece Seçkin heyecanını paylaştı: Macera başlıyor

15 Eylül Çarşamba günü pilot nişanlısı Çağrı Terlemez ile nikah masasına oturacak olan Ece Seçkin, 30 yaşına bastı. Ünlü şarkıcı, mutluluğunu sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı.

Ece Seçkin heyecanını paylaştı: Macera başlıyor

Yaklaşık dört yıldır aşk yaşayan popçu Ece Seçkin ile pilot Çağrı Terlemez, yarın dünyaevine girecek. Mutlu birlikteliklerini evlilikle taçlandırmaya hazırlanan ikiliden Seçkin, 12 Eylül'de 30 yaşına bastı.

Çifte mutluluk yaşayan Ece Seçkin, duygularını Instagram'dan yaptığı paylaşımla dile getirdi. Yeni fotoğraflarını 1,8 milyon takipçisinin bulunduğu sosyal medya hesabından yayınlayan Seçkin, "Hem 30 olmak hem de 3 gün sonra hayatımda yepyeni ve sonsuz olmasını dilediğim bir başlangıca imza atacak olmak hem çok heyecan verici, hem de çok özel..." dedi.

Ece Seçkin heyecanını paylaştı: Macera başlıyor

"MACERA BAŞLIYOR!"
Ünlü şarkıcı, "Çok uzatmayacağım, uzatırsam yazarken ağlarım. Her şeyin planladığım zamanda, planladığım şekilde olmasına izin verdiği hayata çok teşekkür ederim. Sahnedeki 'o' kız olduğum için, beni 'o' kız yapan sahne arkasındaki herkese ve bugüne dek alkış tutan milyonlarca insana teşekkür ederim. Bugün beni arayan, mesaj atan, sevgi sözcüklerini esirgemeyen, bana sarılan, evimi saçlarımın renginde çiçek bahçelerine çeviren, beni aklından geçirip, içinden şans dileyen dahi herkese çok teşekkür ederim. Ve tabii ki 7 yıldır her gün bana bu peri masalını yaşatan uzun boylu o adama teşekkür ederim... Şükran doluyum… Hepinizi çok seviyorum. Unicorn’unuz artık 30! Hem de evleniyor..." şeklinde konuştu.

'Adeyyo', 'Aman aman', 'Dibine Dibine' gibi şarkılarıyla popüler olan 30 yaşındaki Ece Seçkin, sözlerini; "Macera başlıyor!" diyerek, noktaladı.

Ece Seçkin heyecanını paylaştı: Macera başlıyor

 

 

Seda Sayan ve Mehmet Ali Erbil sahnede barıştı!Bir süredir sağlık problemleri ile mücadele eden ve tedavi süreci tamamlandıktan sonra eski sağlığına kavuşan Mehmet Ali Erbil, arasının bir süredir bozuk olduğu ünlü şarkıcı Seda Sayan’ın sahnesine konuk oldu. Dün Kuruçeşme’de konser veren Sayan ile Erbil'in arasındaki diyalog geceye damga vurdu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet
akıllı banner