Ece Seçkin

Ece Seçkin

Son dakika Ece Seçkin haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Ece Seçkin gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Ece Seçkin haber sayfamızda...

Ece Seçkin

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 783 ece seçkin haberi bulunmuştur.
Ece Seçkin’i ziyaret etti
Ece Seçkin’i ziyaret ettiAhmet Minguzzi’nin annesi Yasemin Minguzzi, kendisine hep destek veren beş aylık hamile olan Ece Seçkin’i ziyaret etti.
22.09.2026Cadde
Poizi konserinde ortalık karıştı! Tekmeli yumruklu kavga kamerada
Poizi konserinde ortalık karıştı! Tekmeli yumruklu kavga kameradaBeyoğlu’nda rapçi Poizi’nin konseri sırasında henüz bilinmeyen nedenle kavga çıktı. Tekme ve yumrukların havada uçuştuğu kavgaya polis ve özel güvenlik ekipleri müdahale etti. Yaşanan arbede cep telefonu kameralarına yansıdı.
31.08.2026Cadde
Sahnelere ara vermişti! Ece Seçkin'den karnı burnunda pozlar
Sahnelere ara vermişti! Ece Seçkin'den karnı burnunda pozlarAnne olmak için gün sayan Ece Seçkin, karnı burnunda pozlarını sosyal medya hesabından paylaştı. Ünlü şarkıcının hamilelik kareleri kısa sürede beğeni ve yorum yağmuruna tutuldu.
31.08.2026Cadde
Doktor Özlem Gültekin'in ölümüne soruşturma! Klinikte hareketsiz halde bulundu
Doktor Özlem Gültekin'in ölümüne soruşturma! Klinikte hareketsiz halde bulunduİzmir'de kliniğinde hareketsiz halde bulunan ve kaldırıldığı hastanede hayatını kaybeden doktor Özlem Gültekin'in ölümü şüpheli bulundu. Savcılık Gültekin'in ölümüne ilişkin soruşturma başlattı.
15.08.2026Cadde
Doktordan uyarı geldi! Ece Seçkin konserlerini peş peşe iptal etti
Doktordan uyarı geldi! Ece Seçkin konserlerini peş peşe iptal ettiBebek beklediği öğrenilen Ece Seçkin, doktorunun tavsiyesi üzerine konserlerini iptal etmek zorunda kaldı.
15.08.2026Cadde
Ünlü isimler sahne alacak
Ünlü isimler sahne alacakEmre Altuğ, Derya Bedavacı, Demet Akalın, Sefo, Kamuran Akkor, Ece Seçkin ve Murat Boz gibi isimler, Afyonkarahisar’da izleyici karşısına çıkacak.
13.08.2026Cadde
‘Sivaslılar Günü'nde Ebru Yaşar rüzgarı! Konser alanı doldu taştı
‘Sivaslılar Günü'nde Ebru Yaşar rüzgarı! Konser alanı doldu taştıKayseri'de ‘Dünya Sivaslılar Günü' dolayısıyla düzenlenen programa vatandaşlar akın etti. Ünlü sanatçı Ebru Yaşar'ın sahne aldığı konserde vatandaşlar unutulmaz bir gece yaşadı.
7.08.2026Cadde
Devrim Özkan'ın acı günü! Aldığı ölüm haberiyle yıkıldı
Devrim Özkan'ın acı günü! Aldığı ölüm haberiyle yıkıldıDizilerin aranılan yüzlerinden oyuncu Devrim Özkan, yer aldığı filmin basın toplantısında konuşurken duygusal anlar yaşadı. Özkan, babaannesinin hayatını kaybettiğini açıkladı.
7.08.2026Cadde
Bebek müjdesi! Ece Seçkin anne oluyor
Bebek müjdesi! Ece Seçkin anne oluyorPilot eşi Çağrı Terlemez'le mutlu bir evliliği olan ünlü popçu Ece Seçkin'in 3,5 aylık hamile olduğu öğrenildi.
7.08.2026Cadde
Ece Seçkin’in pilot eşinden olay jest! Bir çift küpe için şehir değiştirdi
Ece Seçkin’in pilot eşinden olay jest! Bir çift küpe için şehir değiştirdiKonser için Babaeski'ye giden Ece Seçkin, küpelerini evde unuttu. Pilot eşi Çağrı Terlemez'in yaptığı jest ise "Ne eşler var" dedirtti.
1.08.2026Cadde
30 yıllık arayı bitiren marş
30 yıllık arayı bitiren marşTürk pop müziğinin 90'lı yıllarına damga vuran efsanevi erkek grubu "Birkaç İyi Adam", tam 30 yıllık aranın ardından muhteşem bir projeyle müziğe geri döndü! Tam 24 yıl sonra 2026 FIFA Dünya Kupası'nda boy gösterecek olan A Milli Futbol Takımı’mız için bir araya gelen efsane kadro, milliler için besteledikleri "Yazarız adını göklere" marşıyla sosyal medyada büyük beğeni topladı.
22.05.2026Cadde
Ece Seçkin'in 1.5 aylık inanılmaz değişimi! Ankara konserindeki fit haliyle sosyal medyayı salladı
Ece Seçkin'in 1.5 aylık inanılmaz değişimi! Ankara konserindeki fit haliyle sosyal medyayı salladıÜnlü popçu Ece Seçkin, 2 Nisan'da sahne aldığı gecedeki görüntülerinin ardından başlattığı zayıflama süreciyle magazin gündemine bomba gibi düştü. O geceden bu yana geçen yaklaşık 1.5 aylık sürede iğne ipliğe dönen ve hızla kilo verdiği görülen başarılı şarkıcı, yeni imajıyla sosyal medyanın merkezine oturdu.
22.05.2026Cadde
Ev hapsindeki Yusuf Güney’den yeni paylaşım: İyi ki benimlesin
Ev hapsindeki Yusuf Güney’den yeni paylaşım: İyi ki benimlesinYusuf Güney, katıldığı bir yayında “Ayahuska Çayı”na özendirici ifadeler kullandığı gerekçesiyle tutuklanmasının ardından ev hapsi şartıyla tahliye edildi. Cezaevinden çıkan şarkıcıdan yeni paylaşım geldi.
18.05.2026Cadde
Cannes’da Türkiye standı yoğun ilgi gördü! Ünlü oyuncular sektör devleriyle buluştu
Cannes’da Türkiye standı yoğun ilgi gördü! Ünlü oyuncular sektör devleriyle buluştuKültür ve Turizm Bakanlığı Sinema Genel Müdürlüğünce 79. Cannes Film Festivali kapsamında kurulan Türkiye standı, ziyaretçilerinden yoğun ilgi gördü. Festivalde ayrıca Engin Akyürek, Ozan Akbaba ve Özge Gürel gibi ünlü isimler de yabancı sektör temsilcileriyle görüşmeler gerçekleştirdi.
18.05.2026Cadde
Fit görüntüsüyle dikkat çekti! Ece Seçkin’den göz kamaştıran değişim
Fit görüntüsüyle dikkat çekti! Ece Seçkin’den göz kamaştıran değişimEce Seçkin’in Nisan ayında Mustafa Sandal Saygı Gecesi’ndeki son konser görüntüleri sosyal medyada gündem olmuştu. Ünlü şarkıcının kısa sürede verdiği kilolar dikkat çekerken, takipçileri “Kaç kilo verdi?”, “Zayıflama iğnesi mi kullandı?” sorularıyla değişimini yorumlamaya başladı.
19.05.2026Cadde
Şarkıcılara ağır eleştiri
Şarkıcılara ağır eleştiriMuammer Ketenci, sanat dünyasına yönelik çarpıcı eleştirilerde bulundu.
25.04.2026Cadde
'3 öğün sana haddini bildiririm kakalak' demişti! İrem Derici ve Burcu Güneş cephesinde sular duruluyor mu?
'3 öğün sana haddini bildiririm kakalak' demişti! İrem Derici ve Burcu Güneş cephesinde sular duruluyor mu?İrem Derici ile Burcu Güneş arasında yaşanan ve sert sözlerle gündeme gelen tartışmada yeni bir gelişme yaşandı. İki ünlü isimden gelen son hamle, dikkatleri yeniden bu polemiğe çevirdi.
6.04.2026Cadde
Musti’nin 32’nci yılına saygı duruşu
Musti’nin 32’nci yılına saygı duruşuHer konseri farklı bir isme adanan ‘Saygı1’ serisinin yeni konuğu Mustafa Sandal oldu.
5.04.2026Cadde
Ece Seçkin’in sahne tarzı olay oldu! 'Bebek bezi gibi duruyor'
Ece Seçkin’in sahne tarzı olay oldu! 'Bebek bezi gibi duruyor'Ünlü şarkıcı Ece Seçkin, 'Saygı 1: Mustafa Sandal' gecesinde sahne aldı. "Bu sahnede olmak büyük gurur" diyen Seçkin, sahne kostümü sosyal medyada gündem oldu.
3.04.2026Cadde
‘O kupa sana helal!'
‘O kupa sana helal!'Ünlü isimler, 24 yıl aranın ardından dünya kupasına katılma hakkını elde ederek tarihi bir başarıya imza atan A Milli Takımı tebrik yağmuruna tuttu.
3.04.2026Cadde
Burcu Güneş’e sürpriz destek! ‘Bence burada haklı’
Burcu Güneş’e sürpriz destek! ‘Bence burada haklı’Şarkıcı Burcu Güneş’in, Demet Akalın’a yönelik “Onu ne sanat olarak, ne emek olarak, ne duruş olarak, ne de kalite açısından kendime yakın görmüyorum. Benimle rakip olabilecek seviyede de görmüyorum” sözleriyle başlayan tartışma dalga dalga büyüyor. Güneş’e bir destek meslektaşından geldi. İşte yaşananlar ve son durum...
29.03.2026Cadde
Demet Akalın’ı topa tutmuştu! Burcu Güneş'ten yeni açıklama: 'Onlar cadı, ben meleğim'
Demet Akalın’ı topa tutmuştu! Burcu Güneş'ten yeni açıklama: 'Onlar cadı, ben meleğim'Burcu Güneş Emre Altuğ'un albüm lansmanında Demet Akalın hakkında zehir zemberek açıklamalarda bulunmuştu. Güneş daha sonra İrem Derici, Ece Seçkin ve Bengü'yü hedef aldı. Sözleri günlerce tartışılan Burcu Güneş'ten yeni açıklama geldi.
26.03.2026Cadde
Derya Uluğ'dan Ece Seçkin'e destek: Bir kadının bir kadını boyundan vurması hoş değil
Derya Uluğ'dan Ece Seçkin'e destek: Bir kadının bir kadını boyundan vurması hoş değilBurcu Güneş'in Demet Akalın'ı hedef alan açıklamalarıyla başlayan gerginlik, kısa sürede magazin dünyasının birçok isminin dahil olduğu geniş bir polemik haline geldi. Bu süreçte Derya Uluğ'un yakın arkadaşı Ece Seçkin'in boyuyla ilgili yapılan espriler, Uluğ'un tepki göstermesine neden oldu.
24.03.2026Cadde
Bayram sahnesinde yıldızlar geçidi
Bayram sahnesinde yıldızlar geçidiRamazan Bayramı’nın ilk gününü sahnede kutlayan sanatçılar, özel repertuvarları ve şık kostümleriyle sevenlerine coşkulu anlar yaşattı.
22.03.2026Cadde
‘Gereksiz prim verdik’
‘Gereksiz prim verdik’Burcu Güneş’in önce Demet Akalın’a daha sonra ona destek olanlara tepki göstermesine Hande Ünsal, “Daha fazla konuşup kendini batırmasın. Biz de gereksiz prim verdik” dedi
17.03.2026Cadde

Benzer Haber Etiketleri

Ece Seçkin ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.