Geri Dön

Ece Seçkin: Takıntılı bir Başak burcuyum

Şarkıcı Ece Seçkin, geçtiğimiz gün Yıldız Teknik Üniversitesi İşletme Kulübü tarafından düzenlenen yeni dönem açılış etkinliğinde üniversitelilerin sorularını yanıtladı.

Ece Seçkin: Takıntılı bir Başak burcuyum

Müziğe ilgi duymaya anne karnında başladığını, küçüklüğünde annesinden piyano eğitimi aldığını belirten Ece Seçkin, Hukuk Fakültesi’nden sanat dünyasına olan yolculuğunu öğrencilerle paylaştı.

Yaklaşık bir saat öğrencilerin sorularını yanıtlayan şarkıcı; Christina Aguilera, Celine Dion ve Lara Fabian'ın çocukluğundan beri tüylerini diken diken eden üç isim olduğunu belirtti.

"Karakterinizi hangi renk yansıtır?" sorusuna Seçkin, "Ben takıntılı bir Başak burcuyum. O yüzden olsam olsam ya siyah ya da beyaz olurdum. Arası kesinlikle bende olmazdı" şeklinde esprili bir cevap verdi.

Ünlü şarkıcı, titizliği ile ilgili olarak, "En yakın arkadaşım bana kalmaya geldiğinde bile bir süre sonra gözünün içine bakıyorum, 'ne olur git' diye. Çünkü biliyor ki gider gitmez temizlik yapacağım. Sadece temizlikle ilgili değil. Düzen, simetri... Benim için çok önemli. Mesela hijyen olmadığını hissettiğim bir yer hayat standartlarımı düşürebilir. Evime saç toplamadan girmek, yerlere saç dökmek, çıplak ayakla yerlere basmak, parkelerde iz bırakmak beni delirtir" dedi.

Rap müzikteki gelişmeleri heyecanla ve beğenerek takip ettiğini belirten Ece Seçkin, Ozan Doğulu ile birlikte çalışmalara imza atmasının kendisi için büyük bir şans olduğunu belirtti.

28 Kasım 2020 Magazin Haberleri Bülteni28 Kasım 2020 Magazin Haberleri Bülteni
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet