Geri Dön

Ece Uslu, İstanbul'u terk etti

Oyuncu Ece Uslu, İstanbul'u terk eden ünlüler arasına katıldı. Uslu, setlere ara verip Urla'ya taşındı.

Ece Uslu, İstanbul'u terk etti

Posta'nın haberine göre; İstanbul’dan taşınan ünlüler kervanına Ece Uslu da katıldı. Ünlü oyuncu, huzur ve sakinlik arayışıyla İzmir’in Urla ilçesine yerleşti. Uslu şimdilerde doğayla iç içe olmanın keyfini çıkarıyor.

Çok önemli bir proje olursa İstanbul'a döneceğini söyleyen güzel oyuncu, "Zaten yıllardır bir ayağım buradaydı" dedi.

Ece Uslu, İstanbulu terk etti

SOSYAL MEDYAYI AKTİF OLARAK KULLANIYOR

Karantina günlerini herkes gibi evde geçiren Ece Uslu, bu dönemde sosyal medyayı aktif olarak kullandı. Hatta bir keresinde para koleksiyonu yaptığını söyleyen oyuncu, iki parçayı takipçileriyle paylaştı.

Zaman zaman takipçilerini duygulandıran Uslu, mart ayının başında 19 yaşındayken kaybettiği anneannesi hakkında duygusal satırlar kaleme aldı.

Instagram hesabının hikaye kısmından yaptığı paylaşımda annesinin doğum gününü kutlayan ve ‘Yaşasaydın 97 olacaktın’ ifadelerini kullanan Ece Uslu şöyle demişti:

“Güzel anneannem benim, bugün doğum günün… eğer yaşasaydın 97 olacaktın, beraber kutlayacaktık. Ben 19’umdaydım seni kaybettiğimde, çok özledim seni. Hep kalbimdesin melek kalpli, pamuk yüzlüm benim.”

Seda Sayan ve Mehmet Ali Erbil sahnede barıştı!Bir süredir sağlık problemleri ile mücadele eden ve tedavi süreci tamamlandıktan sonra eski sağlığına kavuşan Mehmet Ali Erbil, arasının bir süredir bozuk olduğu ünlü şarkıcı Seda Sayan’ın sahnesine konuk oldu. Dün Kuruçeşme’de konser veren Sayan ile Erbil'in arasındaki diyalog geceye damga vurdu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet
akıllı banner