Geri Dön

Editör'ün seçtikleri

Editör'ün seçtikleri

Günlük şıklık

Suwen, zarif tasarımlarıyla kadınlara önemli anlarında ayrıcalıklı bir yaşam tarzı sunuyor. İç ve ev giyimi, çorap, korse, mayo-bikini koleksiyonlarından lohusa gruplarına kadar geniş ürün yelpazesiyle marka iddialı bir şıklık vadediyor.

Doğanın içinden

Sıcak renklerden ilham alan Cacharel ‘İlkbahar-Yaz 21 Koleksiyonu’ çarpıcı bir stil sunuyor. ‘Uyanış ve Sonsuz Yansımalar’ mottosuyla uzun zamandır üzerinde çalışılan seçkiler, centilmenlerin rafine kimliğine vurgu yapıyor.

Sağlıklı seçim

Zade Vital Aspir Yağı, kilo kontrolünde önemli bir rol oynayarak metabolizmayı hızlandırmaya katkı sağlıyor. Hem beslenme rutininize hem de egzersiz programlarınıza eşlik eden Cold-Press Aspir Yağı, sağlıklı bir vücut için sizi harekete geçirmeye çağırıyor.

Editörün seçtikleri

Spor tutkunlarına

Decathlon, Türkiye’de 38 mağazası ve online alışveriş sitesi decathlon.com.tr ile spor tutkusunu yaymaya devam ediyor. Fitness’dan koşuya, bisikletten kampçılığa, tenisten yüzmeye, yelkenden trekking’e kadar her spor dalıyla ilgili yüzlerce ekipmanı arasından babanıza uygun bir hediye seçebilirsiniz.

Leke düşmanı

Düzenli kullanımla birlikte etkisini kanıtlayan Biolog Leke Kremi, kışın kuruyan, lekelerle boğuşan ciltlerin imdadına yetişiyor. Ürün, içeriğinde bulunan papatya ekstresi ve meyan kökü ile cilde daha berrak ve aydınlık bir görünüm veriyor.

Magazin Haberleri Bülteni (25 Haziran 2021)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları;

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet