Geri Dön

Emel Sayın'ın tatili zehir oldu

Yaz tatilini Datça'da geçiren usta sanatçı Emel Sayın, dört gün önce yeğenleri ve torunlarını görmek için Marmaris'e gitti. Aynı gün Marmaris’te başlayan yangının ardından doğanın yok oluşuna dayanamayan Sayın, evine geri döndü.

Emel Sayın'ın tatili zehir oldu

Türk Sanat Müziği’nin efsane İsmi Emel Sayın yaz tatilini Datça’daki evinde geçiriyordu. Posta'nın haberine göre; dört gün önce Marmaris’te yaşayan yeğenleri Fuat ve Nergis Mizanoğlu ile torunlarını görmek için Marmaris’e gitmişti. Aynı gün Marmaris’teki yangınlar başladı.

Fanatik bir Marmaris aşığı olan Emel Hanım doğanın yok oluşuna dayanamadı. Sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan usta isim, yeğenleri ve torunlarını yanına alıp göz yaşları içinde Datça’daki evine döndü.

İrem Derici oryantallere taş çıkardı! Cem Belevi paylaştıSosyal medya paylaşımları ve açıklamalarıyla sık sık adından söz ettiren şarkıcı İrem Derici, bir süredir aşk yaşadığı ileri sürülen Cem Belevi ile katıldığı doğum günü partisinde kendinden geçti. Partideki eğlenceli anlar yaşayan Derici, oryantallerle göbek atarken adeta dansçılara taş çıkarttı. Bu anları Belevi, Instagram hesabından yayınladı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet
akıllı banner