Cadde Emine Ün ile yeni aşkı Ayk Karakulakyan el ele

Emine Ün ile yeni aşkı Ayk Karakulakyan el ele

11.01.2023 - 07:05 | Son Güncellenme:

2012 yılında dünyaevine girdiği iş insanı Tolga Karakaş'tan 2021'de boşanan Emine Ün, önceki gün 'Paraya Hayır' oyununun galasına sevgilisi Ayk Karakulakyan ile el ele katıldı. Mutluluğu gözlerinden okunan 45 yaşındaki güzel, "Günlük dizide yer aldığım için 'İnsanlık dışı çalışıyorum' desem yerdir. Serum alıp, sete çıkıyorum" açıklamasını yaptı.

Emine Ün ile yeni aşkı Ayk Karakulakyan el ele

Fransa’da uzun süre sahnelenen ‘Paraya Hayır!’ (Non L’Argent!) oyunu, Uygur Sanat Tiyatrosu yapımıyla, tiyatronun ustalarının da katıldığı görkemli bir galayla sanatseverlerle buluştu. Fişekhane Ana Sahne’de gerçekleşen gösterime; Uygur Ailesi’nin yanı sıra Halil Ergün, Zihni Göktay, Suna Keskin, Ayşe Kökçü, Ahmet Sezerel, Ferdi Akarnur, Anta Toros, Zeynep Tedü, Eylem Şenkal, Emine Ün, İpek Tanrıyar ve Ayşe Tolga gibi çok sayıda ünlü isim katıldı.

Emine Ün ile yeni aşkı Ayk Karakulakyan el ele

Haberin Devamı

"ARTIK KAÇIRMAYACAĞIM"

Uzun süredir ortalarda görünmeyen Halil Ergün, "Benim için çok önemli insanların davetlisi olarak katıldım. Uzun bir süredir tiyatro oyunlarını takip edemiyordum ama artık kaçırmayacağım. Çok güzel oyunlar sahneleniyor, o yüzden mutluyum" dedi.

Emine Ün ile yeni aşkı Ayk Karakulakyan el ele

"TORUNUMU İZLEYECEK OLMAK DUYGULANDIRIYOR"

Oyun öncesi basın mensuplarıyla bir araya gelen sanatçı Zihni Göktay, şu ifadeleri kullandı:

Güzel bir oyun, güzel bir mekan. Böyle güzel oyunların sahnelendiğini görmek bizleri gururlandırıyor. Alkışları bol olsun. Çok duygulanıyorum. Nejat abiyle aynı sahneyi paylaşamadım ama onun emaneti olan oyunlarda yer aldım. Şu an torununu izleyecek olmak da beni duygulandırıyor. Böyle bir zamanda tiyatro yapmak şövalyeliktir. Torunum yaşındaki gençlere gıptayla bakıyorum. Maddi olarak olamasak da, manevi olarak arkalarındayız.

Emine Ün ile yeni aşkı Ayk Karakulakyan el ele

USTANIN ELİNİ ÖPTÜLER

Flavia Coste’nin yazdığı, Tolga Yeter’in yönettiği oyunda rol alan Romina Özipekçi, Giray Ayla, Nejat Uygur ve Tara Tokel'in, usta oyuncu Zihni Göktay'ın tek tek elini öpmesi salondan büyük alkış aldı.

Emine Ün ile yeni aşkı Ayk Karakulakyan el ele

"NEJAT UYGUR’UN VASİYETİYDİ"

Süha Uygur, "Babamız Nejat Uygur, ölmeden evvel hastane odasında elimi tutarak, bana çocuk tiyatrosu kurmamı vasiyet etmişti. O gün eşim Filiz’e ‘Hemen bir çocuk tiyatrosu kuruyoruz’ demiştim. Her yıl babamın vasiyetini yerine getirerek, çocuk oyunları sahneye koyacak ve sahneden çocukların alkışların babama ulaşmasını sağlayacağız" açıklamasını yaptı.

Emine Ün ile yeni aşkı Ayk Karakulakyan el ele

Haberin Devamı

İLK KEZ GÖRÜNTÜLENDİLER

Galaya yeni sevgilisi Ayk Karakulakyan ile el ele gelerek ilk kez gazeteciler tarafından görüntülenen Emine Ün'ün mutluluğu gözlerinden okunuyordu. Muhabirlerle ayaküstü sohbet eden Ün, "Günlük dizide rol aldığım için açıkcası 'İnsanlık dışı çalışıyorum' desem yerdir. Serum alıp, sete çıkıyorum. Ayk her ne kadar bu durumdan mutlu olmasa da oyunculuk büyük aşk ama anlayışla karşılıyor olması beni sevindiriyor" dedi.

Emine Ün ile yeni aşkı Ayk Karakulakyan el ele

"EVE GELDİĞİNDE YİNE SENARYO ÇALIŞIYOR"

Sevgilisinden övgü dolu sözlerle bahseden Ayk Karakulakyan ise "Oyunculuk büyük fedakarlık isteyen bir meslek. Günün büyük çoğunluğu setlerde geçiyor ve Emine eve geldiğinde yine senaryoya çalışıyor. Onun bu kadar yorulmasından yana olmasam da, onu ekranda izlemek büyük keyif. Her zaman yanındayım" şeklinde konuştu.