Geri Dön

Emma Thompson ilk kez çıplak sahnede oynadı

Oscar ödüllü oyuncu Emma Thompson, 35'inci yılını sürdürdüğü meslek yaşamında ilk kez senaryo gereği çıplak bir sahnede oynadı. Thompson, konuyla ilgili "Bu yaşta böyle bir sahnede oynamak çok zorlayıcı" ifadelerini kullandı.

Emma Thompson ilk kez çıplak sahnede oynadı

35 yıldır kamera karşısında birbirinden farklı karakterleri canlandıran İngiliz aktris Emma Thompson, ilk defa senaryo gereği çıplak bir sahnede oynadı. 62 yaşındaki Oscar ödüllü Emma Thomspon, 'Good Luck to You, Leo Grande' (Sana İyi Şanslar Leo Grande) adlı komedi filminde ayna karşısında tamamen çıplak kaldı. Thompson filmde, ilerleyen yaşına rağmen cinsel hayatında aradığı mutluluğu bir türlü bulamayan ve bunun için bir seks işçisi kiralayan bir öğretmeni canlandırıyor.

Thompson, bu konuyla ilgili düşüncelerini filmin gösterildiği Sundance Film Festivali kapsamında düzenlenen bir panelde dile getirdi. İngiliz oyuncu, "Bu yaşta soyunmak son derece zorlayıcı" diye konuştu. 

"KUSURLARI OLAN BEDENLER GÖRMEYE ALIŞKIN DEĞİLİZ"
Emma Thompson, bir ayna karşısında üzerindeki bornozu çıkardığı sahne için "Bu yaşa gelinceye kadar böyle bir şeyi yapabileceğimi hiç düşünmemiştim" ifadelerini kullandı. Oyuncu, "Bu yaşta böyle bir sahnede oynamak çok zorlayıcı. Çünkü beyazperdede kusurları olan bedenler görmeye alışkın değiliz" dedi.

Ünlü isim, bedenleri doğal halleriyle görüntülemenin önemli olduğunu belirtti. Thompson, sonra da bir daha böyle bir sahnede oynamayacağını sözlerine ekledi.

Emma Thompson ilk kez çıplak sahnede oynadı

"BEDENLERİMİZ ÜZERİNE SOHBET ETTİK"
Ünlü aktris, çekimden önce yönetmen Sophie Hyde ve rol arkadaşı Daryl McCormack ile birlikte bu sahne hakkında uzun uzun konuştuklarını ve prova yaptıklarını anlattı. Emma Thompson, şunları söyledi:

Sophie, Daryl ve ben çekimden önce bedenlerimiz hakkında konuştuk. Bedenlerimizle ilişkimiz, onlarla ilgili sevdiğimiz ve sevmediğimiz şeyler üzerine sohbet ettik.

FOTOĞRAFLAR: AVALON

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber