Geri Dön

Emrah kendi adına kripto para çıkarıyor: Emrahcoin!

Emrah, kendi adıyla kripto para piyasasına girmeye hazırlanıyor. 50 yaşındaki şarkıcı ve oyuncu, yatırım danışmanlarının yönlendirmesi doğrultusunda gerekli prosedürleri yerine getirmek için hazırlıklara başladı.

Emrah kendi adına kripto para çıkarıyor: Emrahcoin!

Emrah, son yıllarda yatırımcıların gözdesi haline gelen kripto paraya merak sardı. 2018 yılında konser teklifi karşılığında para yerine 30 Bitcoin talep eden şarkıcı, gözünü kripto paraya dikti.

YENİ YATIRIMI ŞAŞIRTTI
Hürriyet'ten Behlül Aydın'ın haberine göre; Bitcoin’de hatırı sayılır derecede yatırımı olduğu bilinen Emrah, bu kez kendi coin’ini çıkaracak. Yurt dışından yatırım danışmanlarının yönlendirmesi doğrultusunda kripto para piyasasına girmeye karar veren ve daha önce emlak yatırımlarıyla bilinen Emrah'ın, gerekli prosedürleri yerine getirmek için hazırlıklara başladığı öğrenildi.

Emrah kendi adına kripto para çıkarıyor: Emrahcoin

İsim konusunda henüz net karar veremeyen ünlü şarkıcının, Emcoin ve Emrahcoin arasında gidip geldiği öğrenildi. Önümüzdeki günlerde kendi adını taşıyan kripto para ile sevenlerini şaşırtmaya hazırlanan Emrah, çok konuşulacağa benziyor.

Kızı koronavirüse yakalanan Nilüfer yaşadıkları süreci anlattıTürk pop müziğinin başarılı ismi Nilüfer, kızı Ayşe Nazlı'nın doğum gününü kutlarken; koronavirüse yakalandığını açıklamıştı. Usta sanatçı, yayınladığı yeni videoda da yaşadıkları süreci takipçileriyle paylaştı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet