Cadde Eşi Tom Parker iki yıl önce hayatını kaybetmişti! Kelsey Hardwick: Yalnız kalmayı sevmiyorum

Eşi Tom Parker iki yıl önce hayatını kaybetmişti! Kelsey Hardwick: Yalnız kalmayı sevmiyorum

10.06.2024 - 07:06 | Son Güncellenme:

Dünyaca ünlü müzik gruplarından 'The Wanted'ın üyelerinden Tom Parker, iki yıl önce yakalandığı beyin kanserine yenilip, henüz 33 yaşında hayatını kaybetmişti. Ünlü şarkıcının ölümünden sonra dul kalan eşi Kelsey Hardwick, ilginç itiraflarda bulundu.

Eşi Tom Parker iki yıl önce hayatını kaybetmişti Kelsey Hardwick: Yalnız kalmayı sevmiyorum

Dünyaca ünlü The Wanted grubunun üyelerinden biri olan Tom Parker, büyük bir şöhrete sahipti. Mutlu bir evlilik yapan isim beyin kanseri teşhisiyle hayatının en zor günlerini yaşamaya başladı.

Haberin Devamı

Dördüncü evre glioblastoma beyin kanseriyle 18 ay boyunca mücadele eden Tom Parker, 30 Mart 2022 tarihinde hayatını kaybetti.

AİLESİ İÇİN MÜCADELE ETTİ

Milyonlarca hayranı olan genç yıldız, evlendiği oyuncu eşi ve dünyaya gelen iki küçük çocuğu için büyük bir mücadele verdi.

18 ay boyunca hastalığıyla savaşan Tom Parker, Temmuz 2019’da doğan kızı Aurelia ve Ekim 2020’de doğan oğulları Bodhi’nin büyüdüğünü göremeden yaşamını kaybetti.

YENİ BİR İLİŞKİYE BAŞLAMIŞTI

Eşinin vefatından sonra dul kalan Kelsey, 8 ay sonra Elektrikçi Sean Boggans ile yeni bir ilişkiye başlamıştı. Bu ilişki çok uzun sürmemiş ve Aralık 2023'te sona ermişti.

Eşi Tom Parker iki yıl önce hayatını kaybetmişti Kelsey Hardwick: Yalnız kalmayı sevmiyorum

YALNIZLIKLA MÜCADELE EDİYOR

Daily Mail'de yer alan habere göre Kelsey, yalnızlıkla mücadele ettiğini itiraf etti. Ünlü şarkıcının eşi şu ifadeleri kullandı:

Haberin Devamı

Eğer Tom hayatta olsaydı şöyle derdi: 'Kelsey kendi başına kalmayı sevmeyen biri'. Kendi başıma kalmayı sevmiyorum ve akşamları kendi başıma olmaya geri dönüyorum. Çocuklarım saat altı gibi yatıyor ve gecenin geri kalanını tek başıma geçiriyorum. Ben yalnızım. İnsanların beni nasıl yargılayabileceklerini ve bir parça mutluluğa sahip olmaktansa beni tek başıma üzgün ve yalnız görmeyi tercih edebileceklerini bilmiyorum.