Geri Dön

Fatma Girik sağlık durumu nasıl? Fatma Girik kaç yaşında, kimdir, nereli?

Yeşilçam'ın efsanesi "4 Yapraklı Yonca"nın unutulmaz ismi Fatma Girik hastaneye kaldırıldı. Sevenleri şimdi Girik'in sağlık durumunu merak ederken sıklıkla "Fatma Girik kimdir, kaç yaşında, nereli?" sorusuna cevap arıyor.

Fatma Girik sağlık durumu nasıl? Fatma Girik kaç yaşında, kimdir, nereli?

Fatma Girik, Bodrum'da göğüs hastalıkları enfeksiyonu nedeniyle hastaneye kaldırıldı. Bu üzücü haber sonrası usta oyuncunun sağlık durumu öğrenilmeye çalışıldı. İşte konuya dair bilgiler...

FATMA GİRİK SAĞLIK DURUMU NASIL?

Fatöma Girik göğüs hastalıkları enfeksiyonu nedeniyle hastaneye kaldırılırken tedavisinin sürdüğü belirtildi.

FATMA GİRİK KİMDİR?

Fatma Girik 12 Aralık 1942'de Münevver Girik ve Hayri Girik'in üç çocuğundan biri olarak İstanbul'da dünyaya geldi.

Cağaloğlu Kız Lisesi'ni bitirdi. 1957 yılında ilk baş rolü olan, yönetmenliğini ve senaristliğini Seyfi Havaeri'nin yaptığı Leke'ydi. Leke'yi oyuncu olarak adından bahsettirmeyi başaramadığı birkaç iddiasız yapım daha izledi. Fatma Girik'in performansıyla dikkatlerden kaçmayacağı film, Memduh Ün'ün yönetmenliğindeki 1960 yapımı Ölüm Peşimizde'ydi. Memduh Ün’le tanışıklığı Girik’in hayatındaki dönüm noktalarından biri oldu.

180'den fazla filmde rol aldı. İleriki yıllarında siyasete de atılan Fatma Girik bir süre Şişli Belediye Başkanlığı yaptı. Siyaset ve oyunculuğun dışında kısa bir dönem televizyon ekranlarında Söz Fato'da adlı bir programın sunuculuğunu da yapmıştır.

İrem Derici oryantallere taş çıkardı! Cem Belevi paylaştıSosyal medya paylaşımları ve açıklamalarıyla sık sık adından söz ettiren şarkıcı İrem Derici, bir süredir aşk yaşadığı ileri sürülen Cem Belevi ile katıldığı doğum günü partisinde kendinden geçti. Partideki eğlenceli anlar yaşayan Derici, oryantallerle göbek atarken adeta dansçılara taş çıkarttı. Bu anları Belevi, Instagram hesabından yayınladı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet
akıllı banner