Cadde Ferdi Tayfur'un kızından müjdeli haber! Tuğçe Tayfur ikinci kez anne oldu

Ferdi Tayfur'un kızından müjdeli haber! Tuğçe Tayfur ikinci kez anne oldu

19.06.2024 - 10:26 | Son Güncellenme:

Şarkıcı Ferdi Tayfur ile oyuncu Necla Nazır'ın kızları Tuğçe Tayfur, Ağustos 2023'te Muhammet Aydın ile hayatını birleştirmişti. Geçtiğimiz kasım ayında hamile olduğunu açıklayan 35 yaşındaki şarkıcı doğum yaptı.

Ferdi Tayfurun kızından müjdeli haber Tuğçe Tayfur ikinci kez anne oldu

Ferdi Tayfur ve Necla Nazır'ın kızları Tuğçe Tayfur'un geçtiğimiz aylarda babası ile sorunlar yaşadığı iddia edilmişti. Bir süredir gözlerden uzak bir hayat süren ve kızının düğününe katılmamasıyla dikkat çeken Ferdi Tayfur, sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla şaşırtmıştı.

Haberin Devamı

"NEDEN KAÇTIĞIMI ŞİMDİ ANLADINIZ MI?"

Usta sanatçı, Instagram sayfasından "Zamanında neden bırakıp kaçtığımı şimdi anladınız mı?" mesajını paylaşmıştı.

Üçüncü evliliğinini Muhammet Aydın'la yapan Tuğçe Tayfur'dan güzel haber gelmişti. Taner Şafak ile biten evliliğinden Taner Efe adında bir oğlu bulunan Tayfur, hamile olduğunu duyurmuştu.

"ÇOK HEYECANLIYIM"

Eşi ve bebeğinin ultrason fotoğrafıyla objektif karşısına geçen şarkıcı, "Çok heyecanlıyım. Biliyorsunuz ki benim Efom var o yüzden bir de kız olsa fena olmaz ama Muhammet'in de kızı var ona da bir erkek olsa fena olmaz. Bunlar tabii ki espri. Allah sağlıkla gelmesini nasip etsin" ifadelerini kullanmıştı. İkiliye takipçilerinden tebrik mesajı yağmıştı.

Haberin Devamı

İKİNCİ KEZ ANNE OLDU

İkinci kez anne olmak için gün sayan Tuğçe Tayfur'dan sevindiren haber geldi. Ünlü isim, kızı Tuğçe Lina'ya kavuştuğunu sosyal medyadan sevenlerine duyurdu.

Ferdi Tayfurun kızından müjdeli haber Tuğçe Tayfur ikinci kez anne oldu

"ANNEM HOŞ GELDİN"

Kızı için süslenen hastane odasını sosyal medya hesabından paylaşan Tayfur, "Annem hoş geldin" ifadelerini kullandı.

Ferdi Tayfurun kızından müjdeli haber Tuğçe Tayfur ikinci kez anne oldu