Tuğçe Tayfur

Tuğçe Tayfur

Son dakika Tuğçe Tayfur haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Tuğçe Tayfur gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Tuğçe Tayfur haber sayfamızda...

Tuğçe Tayfur

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 130 tuğçe tayfur haberi bulunmuştur.
Ferdi Tayfur'un kızı Tuğçe Tayfur'a kötü haber! Eski nişanlıya takipsizlik kararı
Ferdi Tayfur'un kızı Tuğçe Tayfur'a kötü haber! Eski nişanlıya takipsizlik kararı Ferdi Tayfur ve Necla Nazır'ın kızları Tuğçe Tayfur, 2022 yılında iş insanı Burak Kalfa ile nişanlamış fakat 16 gün sonra ayrılık haberleriyle gündeme gelmişti. Nişanlısı ile yollarını ayıran Tuğçe Tayfur, Temmuz 2023'te Burak Kalfa'dan şikayetçi oldu. Hakaret ve tehdit yönünden yapılan değerlendirmede de savcılık kararını verdi.
23.04.2024 Cadde
Ferdi Tayfur ile Tuğçe Tayfur arasında neler oluyor? 'Neden bırakıp kaçtığımı anladınız mı?'
Ferdi Tayfur ile Tuğçe Tayfur arasında neler oluyor? 'Neden bırakıp kaçtığımı anladınız mı?' Usta sanatçı Ferdi Tayfur'dan kafa karıştıran bir paylaşım geldi. Şarkıcı, "Zamanında neden bırakıp kaçtığımı şimdi anladınız mı?" mesajını yayınlayınca; kızı Tuğçe Tayfur bu mesajın babasının basın danışmanı Şirin Gözalıcı tarafından yazıldığını düşündü. Ferdi Tayfur bunun üzerine bir video yayınlayarak açıklama yaptı.
12.04.2024 TV Rehberi
Ferdi Tayfur ile Tuğçe Tayfur arasında neler oluyor? 'Neden bırakıp kaçtığımı anladınız mı?'
Ferdi Tayfur ile Tuğçe Tayfur arasında neler oluyor? 'Neden bırakıp kaçtığımı anladınız mı?' Usta sanatçı Ferdi Tayfur'dan kafa karıştıran bir paylaşım geldi. Şarkıcı, "Zamanında neden bırakıp kaçtığımı şimdi anladınız mı?" mesajını yayınlayınca; kızı Tuğçe Tayfur bu mesajın babasının basın danışmanı Şirin Gözalıcı tarafından yazıldığını düşündü. Ferdi Tayfur bunun üzerine bir video yayınlayarak açıklama yaptı.
12.04.2024 Cadde
Necla Nazır'ın kızı Tuğçe Tayfur paylaştı: Biri Yeşilçam güzellerinden mi bahsediyor?
Necla Nazır'ın kızı Tuğçe Tayfur paylaştı: Biri Yeşilçam güzellerinden mi bahsediyor? Ferdi Tayfur ile Necla Nazır'ın kızları Tuğçe Tayfur, "Yeşilçam'ın en güzeli anketi" gündeme gelince hemen annesinin gençlik fotoğraflarını paylaştı. Tuğçe Tayfur, Gülşen Bubikoğlu ile annesinin katıldığı yarışmaya dair yazdığı notla dikkat çekti.
6.02.2024 Cadde
İkinci kez anne olmaya hazırlanıyor! Tuğçe Tayfur: Sakın 'kilo almışsın' demeyin
İkinci kez anne olmaya hazırlanıyor! Tuğçe Tayfur: Sakın 'kilo almışsın' demeyin Şarkıcı Ferdi Tayfur ile oyuncu Necla Nazır'ın kızları Tuğçe Tayfur, Ağustos 2023'te Muhammet Aydın ile hayatını birleştirmişti. Geçtiğimiz kasım ayında hamile olduğunu açıklayan 35 yaşındaki şarkıcıdan yeni fotoğraflar geldi.
16.01.2024 Cadde
Ferdi Tayfur sevenlerine seslendi: Merak etmeyin siz!
Ferdi Tayfur sevenlerine seslendi: Merak etmeyin siz! Uzun süredir Marmaris’te sakin bir yaşam sürdüren arabesk müziğin ‘Baba’ lakaplı usta ismi Ferdi Tayfur, kendisini merak eden sevenlerine sosyal medyadan seslendi.
12.01.2024 Cadde
'Tuğçe bir ömür Sivas gelini olarak, Aydın soyadıyla yaşayacak!'
'Tuğçe bir ömür Sivas gelini olarak, Aydın soyadıyla yaşayacak!' Ferdi Tayfur ile Necla Nazır'ın kızları Tuğçe Tayfur, yaklaşık 6 ay önce Muhammet Aydın ile nikah masasına oturmuştu. Şimdilerde ikinci kez anne olmak için gün sayan Tayfur'un eşi Aydın, ayrılık iddialarına noktayı koydu.
10.01.2024 Cadde
Boşanma yokmuş!
Boşanma yokmuş! Ferdi Tayfur ile Necla Nazır’ın kızı Tuğçe Tayfur, eşi Muhammet Aydın’ı Instagram’dan takipten çıkması ve fotoğraflarını silmesine açıklık getirdi.
26.12.2023 Cadde
Eşi Muhammet Aydın'ı silmişti! Tuğçe Tayfur'dan 'ayrılık' açıklaması
Eşi Muhammet Aydın'ı silmişti! Tuğçe Tayfur'dan 'ayrılık' açıklaması Ferdi Tayfur ile Necla Nazır'ın kızları Tuğçe Tayfur, yaklaşık 5 ay önce Muhammet Aydın ile nikah masasına oturmuştu. Şimdilerde ikinci kez anne olmak için gün sayan Tayfur, geçtiğimiz gün eşiyle çekilen pozlarını sosyal medya hesabından kaldırmasıyla dikkat çekmişti. Ayrıldıkları iddia edilen çiftten Tayfur, konuyla ilgili açıklama yaptı.
25.12.2023 Cadde
Evlilikte kriz!
Evlilikte kriz! Ferdi Tayfur ve Necla Nazır’ın kızı Tuğçe Tayfur, dört ay önce evlendiği Muhammet Aydın’ı sosyal medya hesabından takip etmeyi bıraktı.
25.12.2023 Kültür Sanat
Tuğçe Tayfur eşi Muhammet Aydın'ı sildi!
Tuğçe Tayfur eşi Muhammet Aydın'ı sildi! Ferdi Tayfur ile Necla Nazır'ın kızları Tuğçe Tayfur, yaklaşık 5 ay önce Muhammet Aydın ile nikah masasına oturmuştu. Evliliğiyle gündeme gelen Tayfur kısa süre önce de hamile olduğunu açıkladı. Tuğçe Tayfur şimdi de eşini silince gündem oldu.
25.12.2023 Cadde
Tuğçe Tayfur ile Muhammet Aydın'dan bebek müjdesi!
Tuğçe Tayfur ile Muhammet Aydın'dan bebek müjdesi! Taner Şafak (2012–2019) ve Tolga Ertuğrul ile evlenip boşanan Tuğçe Tayfur, bir dargın bir barışık ilişki yaşadığı Burak Kalfa'dan olaylı ayrılığı sonrası Muhammet Aydın'la dünyaevine girmişti. Üç ay önce nikah masasına oturan çift, bebek beklediklerini açıkladı.
14.11.2023 Cadde
Tuğçe Tayfur'dan eşi Muhammet Aydın ve annesi Necla Nazır ile poz
Tuğçe Tayfur'dan eşi Muhammet Aydın ve annesi Necla Nazır ile poz Tuğçe Tayfur, ağutos ayında dünyaevine girdiği eşi Muhammet Aydın ve annesi Necla Nazır ile fotoğraflarını paylaştı. Şarkıcının karesi, kısa sürede sosyal medyada gündem oldu.
1.10.2023 Cadde
Tuğçe Tayfur'dan eski eşinin iddialarına yanıt! 'Kocamın parası tatlı geldi galiba'
Tuğçe Tayfur'dan eski eşinin iddialarına yanıt! 'Kocamın parası tatlı geldi galiba' Taner Şafak (2012–2019) ve Tolga Ertuğrul ile evlenip boşanan Tuğçe Tayfur, bir dargın bir barışık ilişki yaşadığı Burak Kalfa'dan olaylı ayrılığı sonrası Muhammet Aydın'la dünyaevine girmişti. Dün '2. Sayfa' programına konuk olan çiftten Tayfur, oğlunun babasının evinde travma yaşadığını söyledi. Bu iddialar üzerine sessizliğini bozan Taner Şafak'a, Tuğçe Tayfur'dan cevap geldi.
28.09.2023 Cadde
Tuğçe Tayfur iddialara yanıt verdi: Eşim evlenene kadar elimi dahi tutmadı!
Tuğçe Tayfur iddialara yanıt verdi: Eşim evlenene kadar elimi dahi tutmadı! Taner Şafak (2012–2019) ve Tolga Ertuğrul ile evlenip boşanan Tuğçe Tayfur, bir dargın bir barışık ilişki yaşadığı Burak Kalfa'dan olaylı ayrılığı sonrası Muhammet Aydın'la dünyaevine girmişti. Son günlerde Aydın'ın 'montaj' olduğunu iddia ettiği videolar nedeniyle gündemde olan çift, 2. Sayfa programına konuk oldu.
26.09.2023 Cadde
Ferdi Tayfur’un kızı Tuğçe Tayfur’a eşi Muhammet Aydın’dan sahne yasağı!
Ferdi Tayfur’un kızı Tuğçe Tayfur’a eşi Muhammet Aydın’dan sahne yasağı! Ferdi Tayfur ve Necla Nazır'ın kızı Tuğçe Tayfur, geçtiğimiz günlerde eski sevgilisi Burak Kalfa ile yaşadığı skandalın ardından yeni bir tartışma konusu oluşturdu. Eşi Muhammed Aydın tarafından kendisine koyulan konser ve klip yasağını sosyal medya hesabından duyuran Tayfur, eleştirilere maruz kaldı.
15.09.2023 Cadde
Muhammet Aydın ile evlenen Tuğçe Tayfur'dan 'sahte nikâh' iddiasına videolu cevap
Muhammet Aydın ile evlenen Tuğçe Tayfur'dan 'sahte nikâh' iddiasına videolu cevap Ferdi Tayfur ile Necla Nazır'ın kızları Tuğçe Tayfur, nişanlısı Burak Kalfa'dan olaylı bir şekilde ayrıldıktan kısa süre sonra Muhammet Aydın ile Isparta'da dünyaevine girdi. 35 yaşındaki şarkıcı, evliliğinin sahte olduğu iddiasına yanıt verdi.
28.08.2023 Magazin
Muhammet Aydın ile evlenen Tuğçe Tayfur'dan 'sahte nikâh' iddiasına videolu cevap
Muhammet Aydın ile evlenen Tuğçe Tayfur'dan 'sahte nikâh' iddiasına videolu cevap Ferdi Tayfur ile Necla Nazır'ın kızları Tuğçe Tayfur, nişanlısı Burak Kalfa'dan olaylı bir şekilde ayrıldıktan kısa süre sonra Muhammet Aydın ile Isparta'da dünyaevine girdi. 35 yaşındaki şarkıcı, evliliğinin sahte olduğu iddiasına yanıt verdi.
28.08.2023 Cadde
Ferdi Tayfur ve Necla Nazır evliliğe karşı mı çıktı? Tuğçe Tayfur açıkladı
Ferdi Tayfur ve Necla Nazır evliliğe karşı mı çıktı? Tuğçe Tayfur açıkladı Taner Şafak (2012–2019) ve Tolga Ertuğrul ile evlenip boşanan Tuğçe Tayfur, bir dargın bir barışık ilişki yaşadığı Burak Kalfa'dan olaylı ayrılığı sonrası dünyaevine girmişti. Muhammet Aydın'la evli olan ünlü isim, evliliğine annesi Necla Nazır ile babası Ferdi Tayfur'un karşı çıktığı yönündeki iddialara fotoğraflı yanıt verdi.
28.08.2023 Cadde
Tuğçe Tayfur: Evli adamın Instagram'ı olmaz!
Tuğçe Tayfur: Evli adamın Instagram'ı olmaz! Taner Şafak (2012–2019) ve Tolga Ertuğrul ile evlenip boşanan Tuğçe Tayfur, bir dargın bir barışık ilişki yaşadığı Burak Kalfa'dan olaylı ayrılığı sonrası dünyaevine girmişti. Muhammet Aydın'la evli olan ünlü isim, eşiyle paylaştığı gönderisine eklediği notla dikkat çekti.
26.08.2023 Cadde
Tuğçe Tayfur ile Muhammet Aydın evlendi! 'Soyadı' hamlesi dikkat çekti
Tuğçe Tayfur ile Muhammet Aydın evlendi! 'Soyadı' hamlesi dikkat çekti Taner Şafak (2012–2019) ve Tolga Ertuğrul ile evlenip boşanan Tuğçe Tayfur, bir dargın bir barışık ilişki yaşadığı Burak Kalfa'dan olaylı ayrılığı sonrası dünyaevine girdi. Şarkıcı Ferdi Tayfur ile oyuncu Necla Nazır'ın kızı, Muhammet Aydın'la nikâhta çekilen karelerini yayınladı. Ünlü şarkıcı, soyadı açıklamasıyla da gündem oldu.
14.08.2023 Cadde
Tuğçe Tayfur'un müstakbel eşi açıklama yaptı! 'Resmi nikah sonrası profilim kapanacaktır'
Tuğçe Tayfur'un müstakbel eşi açıklama yaptı! 'Resmi nikah sonrası profilim kapanacaktır' Geçtiğimiz haftalarda eski nişanlısı Burak Kalfa ile davalık olan Tuğçe Tayfur, yeni sevgilisiyle evlenme kararı aldığını duyurdu. Tayfur, gündem olan kararı sonrası bazı magazin sayfalarının müstakbel eşinden 'mafyatik' olarak bahsetmesi üzerine tepki gösterdi. Ünlü ismin sevgilisinden de açıklama gecikmedi.
12.08.2023 Cadde
'Kabri açılırsa laneti her yeri saracak' dediler! Timur'un kafatası neden mezardan çıkarıldı?
'Kabri açılırsa laneti her yeri saracak' dediler! Timur'un kafatası neden mezardan çıkarıldı? Tarihler 21 Haziran 1941'i gösterdiğinde Özbekistan'da hiç kimsenin istemediği bir olay yaşandı. Eğer mezarı açılırsa dünyanın sonunun geleceğine inanılan, yaşadığı dönemde Orta Asya'ya kök söktürmüş olan Timur'un mezarı inceleniyordu. Peki Timur'un mezarı neden açıldı? Sonrasında yaşananlar Timur'un laneti olabilir miydi? İşte tüm dünyada çok büyük ses getiren o günün detayları.
12.08.2023 Yaşam
Eski nişanlısı Burak Kalfa ile davalık olan Tuğçe Tayfur evleniyor!
Eski nişanlısı Burak Kalfa ile davalık olan Tuğçe Tayfur evleniyor! Geçtiğimiz haftalarda eski nişanlısı Burak Kalfa ile davalık olan Tuğçe Tayfur, yeni sevgilisiyle evlenme kararı aldığını duyurdu. Burak Kalfa hakkında uzaklaştırma kararı aldıran Tayfur, nikah hazırlıklarını sosyal medyada hesabından paylaştı.
10.08.2023 Cadde
Burak Kalfa, Tuğçe Tayfur'un iddialarına yanıt verdi: Kuyruk acısını boş verin!
Burak Kalfa, Tuğçe Tayfur'un iddialarına yanıt verdi: Kuyruk acısını boş verin! Burak Kalfa tarafından özel görüntüleri ile tehdit edildiğini ve şiddete uğradığını söyleyen Tuğçe Tayfur, sosyal medya hesabından eski nişanlısına ateş püskürmüştü. Konuyla ilgili suskunluğunu bozan Burak Kalfa, dikkat çeken açıklamalarda bulundu.
25.07.2023 Cadde

Benzer Haber Etiketleri

Tuğçe Tayfur ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.