Tuğçe Tayfur

Tuğçe Tayfur

Son dakika Tuğçe Tayfur haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Tuğçe Tayfur gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Tuğçe Tayfur haber sayfamızda...

Tuğçe Tayfur

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 78 tugce tayfur haberi bulunmuştur.
Ferdi Tayfur'dan imaj değişikliği
Ferdi Tayfur'dan imaj değişikliğiTürk müziğinin efsane isimlerinden Ferdi Tayfur imaj değişikliğine gitti. Tayfur'un yeni imajını kızı sosyal medya hesabından paylaştı.
29.07.2021Cadde
Ferdi Tayfur kimdir? Ferdi Tayfur nereli, kaç yaşında, eşi kim? İşte, biyografisi
Ferdi Tayfur kimdir? Ferdi Tayfur nereli, kaç yaşında, eşi kim? İşte, biyografisiFerdi Tayfur şarkıları ve filmleri aranan konulardan. Arabesk müziğin tanınan isimlerinden Ferdi Tayfur'un hayatı merakla araştırılıyor. Şarkılarının yanı sıra yer aldığı sayısız filmi de bulunuyor. Tayfur'un kızı Tuğçe Tayfur'da babasının izinden giderek şarkılar seslendiriyor. İşte, Ferdi Tayfur biyografisi...
21.07.2021Cadde
Bodrum’da müzik zamanı
Bodrum’da müzik zamanıAzka Otel’de geleneksel hale gelen yaz konserleri 1 Temmuz’da İlyas Yalçıntaş sahnesiyle başlıyor.
30.06.2021Cadde
Konserler başlıyor
Konserler başlıyorBodrum Bardakçı Koyu’nda yer alan Azka Otel, gelenekselleşen yaz konserlerine kaldığı yerden devam ediyor.
19.06.2021Cadde
Necla Nazır kızının nafaka davasında tanıklık etti
Necla Nazır kızının nafaka davasında tanıklık ettiYeşilçam yıldızı Necla Nazır, şarkıcı Ferdi Tayfur'dan olan kızı Tuğçe Tayfur'un, eski eşi Taner Şafak'ın "Bin dolar nafakayı ödeyemiyorum" diyerek açtığı davada tanık olarak dinlendi.
26.05.2021Cadde
Tuğçe Tayfur kimdir, nereli, kaç yaşında? Tuğçe Tayfur eşi kim, boyu kaç?
Tuğçe Tayfur kimdir, nereli, kaç yaşında? Tuğçe Tayfur eşi kim, boyu kaç?Ferdi Tayfur'un kızı Tuğçe Tayfur, babası gibi şarkıları ile sanat dünyasında adından söz ettiriyor. Genç şarkıcının annesi aratılıyor. Tuğçe Tayfur, Necla Nazır'ın kızıdır. Müzik grubu ile şarkılar seslendirdi ve sonrasında kendi şarkılarını söyledi. Ferdi Tayfur'un kızı Tuğçe Tayfur kim? İşte, biyografisi...
18.03.2021Cadde
Şarkılar Bizi Söyler hangi gün? Şarkılar Bizi Söyler'in bu haftaki konukları kim?
Şarkılar Bizi Söyler hangi gün? Şarkılar Bizi Söyler'in bu haftaki konukları kim?Şarkılar Bizi Söyler 4. bölüm konukları gündemde araştırılan konular arasında. Sibel Can, Hakan Altun ve Hüsnü Şenlendirici'nin sunumuyla ekrana gelen Şarkılar Bizi Söyler programı her hafta farklı konuklarla müzik şöleni sunuyor. Peki, Şarkılar Bizi Söyler 4. bölüm konukları kimler, bu hafta kimler var?
17.03.2021Cadde
Tuğçe Tayfur'dan Necla Nazır'a: Canımın içisin
Tuğçe Tayfur'dan Necla Nazır'a: Canımın içisinNecla Nazır'ın kızı Tuğçe Tayfur, annesinin doğum gününü sosyal medya hesabından 'Canımın içisin' notuyla kutladı.
17.02.2021Cadde
Tuğçe Tayfur'un eski eşi Taner Şafak: Nafakayı ödeyemiyorum
Tuğçe Tayfur'un eski eşi Taner Şafak: Nafakayı ödeyemiyorumEvli iş insanı Tolga Bayar'la aşk yaşadığı söylentileri ile gündeme gelen Ferdi Tayfur-Necla Nazır çiftinin kızı Tuğçe Tayfur’a, eski eşi Taner Şafak dava açtı.
6.01.2021Cadde
Ebru Bayar'dan Tolga Bayar'a karşı 'zina' davası!
Ebru Bayar'dan Tolga Bayar'a karşı 'zina' davası!Sanatçı Ferdi Tayfur ile Necla Nazır’ın kızı Tuğçe Tayfur’la ilişkisi olduğu öne sürülen iş insanı Tolga Bayar, 5 yıllık eşi Ebru Bayar’a boşanma davası açtı. İhanete uğradığını öne süren Ebru Bayar da, ‘zina’ gerekçesiyle karşı boşanma davası açtı.
3.01.2021Cadde
Gülşah Saraçoğlu-Gökhan Göz üçüncü kez barıştı
Gülşah Saraçoğlu-Gökhan Göz üçüncü kez barıştıModacı Gülşah Saraçoğlu, karantina günleri başlamadan önce iş insanı Gökhan Göz’den ikinci kez ayrılmıştı. Sonrasında Gökhan Göz Tuğçe Tayfur ile flört ederken, Gülşah Saraçoğlu hayatına kimseyi sokmamıştı. Eski sevgililer, birbirlerine bir şans daha verdi.
21.10.2020Cadde
Tuğçe Tayfur ve eski eşinden iddialara yanıt: Bana iftira atıyorlar
Tuğçe Tayfur ve eski eşinden iddialara yanıt: Bana iftira atıyorlarFerdi Tayfur’un kızı Tuğçe Tayfur’un evli iş insanı Tolga Bayar’la aşk yaşadığı ortaya çıkmıştı. Bir çocuk annesi Tayfur’un eski eşi Taner Şafak’ın da Necla Nazır’ın evini basarak, “O adamı çocuğumla aynı eve evlenmeden nasıl sokarsın?” diyerek etrafa ateş açtığı iddia edilmişti. Şafak, bu iddiaları kabul etmedi.
16.10.2020Cadde
Tuğçe Tayfur'dan 'yuva yıkan kadın' iddialarına yanıt!
Tuğçe Tayfur'dan 'yuva yıkan kadın' iddialarına yanıt!Ferdi Tayfur’un kızı Tuğçe Tayfur’un evli iş insanı Tolga Bayar’la aşk yaşadığı iddia edildi. Hakkında çıkan haberleri reddeden Tayfur'un ardından;Tolga Bayar'ın boşanma sürecinde olduğu eşi Ebru Bayar, konuk olduğu programda yuvasını Tuğçe Tayfur'un yıktığını öne sürdü. Bayar'ın iddialarının ardından Tayfur, sosyal medya hesabından açıklama yaptı.
13.10.2020Cadde
Tuğçe Tayfur kimdir, kaç yaşında? Tuğçe Tayfur ne iş yapıyor?
Tuğçe Tayfur kimdir, kaç yaşında? Tuğçe Tayfur ne iş yapıyor?Star TV'nin sabah programı Demet ve Alişan ile Sabah Sabah'ın bugünkü konuklarından biri de Tuğçe Tayfur oldu. Günün hakkında en çok arama yapılan isimlerinden biri olan Tuğçe Tayfur ile ilgili merak edilenleri bir araya getirdik. İşte Tuğçe Tayfur'un hayat hikayesi...
7.10.2020Cadde
Tuğçe Tayfur-Gökhan Göz ilk kez el ele
Tuğçe Tayfur-Gökhan Göz ilk kez el eleFerdi Tayfur'un kendisi gibi şarkıcı olan kızı Tuğçe Tayfur, iş insanı Gökhan Göz ile İstMarina Alışveriş Merkezi'nde görüntülendi.
9.03.2020Cadde
Tuğçe Tayfur: 'Ferdi Baba' ya selam olsun
Tuğçe Tayfur: 'Ferdi Baba' ya selam olsunUsta sanatçı Ferdi Tayfur’un kendisi gibi şarkıcı olan kızı Tuğçe Tayfur, önceki akşam Kartal İstMarina’nın içinde bulunan bir restoranda sahne aldı.
27.02.2020Cadde
Tuğçe Tayfur: Her şey yolunda!
Tuğçe Tayfur: Her şey yolunda!Arabesk müziğinin güçlü isimlerinden Ferdi Tayfur'un kızı Tuğçe Tayfur, geçtiğimiz gün İstMarina Alışveriş Merkezi'nde objektiflere takıldı.
13.02.2020Cadde
Ferdi Tayfur'un kızı tek celsede boşandı
Ferdi Tayfur'un kızı tek celsede boşandıUsta sanatçılar Ferdi Tayfur ile Necla Nazır’ın tek çocuğu olan müzisyen Tuğçe Tayfur ile 7 yıllık eşi Tanner Hüsamettin Gates’in (Taner Şafak) evliliği tek celsede bitti.
4.09.2019Cadde
Tuğçe Tayfur ile Taner Şafak boşanıyor
Tuğçe Tayfur ile Taner Şafak boşanıyorFerdi Tayfur ile Necla Nazır’ın kızları Tuğçe Tayfur, ABD'de yaşadığı dönemde tanışıp evlendiği, kendisi gibi müzisyen olan 7 yıllık eşi Taner Şafak’la yollarını ayırdı. Çift, önceki gün boşanmak üzere mahkemeye başvurdu.
11.07.2019Cadde
Tuğçe Tayfur ile Taner Şafak boşanıyor
Tuğçe Tayfur ile Taner Şafak boşanıyorFerdi Tayfur ile Necla Nazır’ın kızları Tuğçe Tayfur, ABD'de yaşadığı dönemde tanışıp evlendiği, kendisi gibi müzisyen olan 7 yıllık eşi Taner Şafak’la yollarını ayırdı. Çift, önceki gün boşanmak üzere mahkemeye başvurdu.
11.07.2019Cadde
‘Yaşam Korosu’ndan mutluluk şarkıları
‘Yaşam Korosu’ndan mutluluk şarkılarıRadyasyon Onkolojisi Uzmanı Öğretim Üyesi Dr. Tayfun Hancılar’ın, kanser tedavisi görerek, tedavisi olumlu sonuçlanan hastaları ile oluşturduğu “Yaşam Korosu” ilk konserini önceki akşam verdi...
5.04.2019Gündem
Tuğçe Tayfur evlilik teklifini anlattı
Tuğçe Tayfur evlilik teklifini anlattıŞarkıcı Tuğçe Tayfur, Vatan Gazetesi Magazin Müdürü Gülşen Yüksel Salt ile Posta Gazetesi Magazin Müdürü Müge Dağıstanlı'nın hazırlayıp sunduğu, teve2'de yayınlanan '2. Sayfa' programına konuk oldu.
14.08.2018Cadde
Tuğçe Tayfur evlilik teklifini anlattı
Tuğçe Tayfur evlilik teklifini anlattıŞarkıcı Tuğçe Tayfur, Vatan Gazetesi Magazin Müdürü Gülşen Yüksel Salt ile Posta Gazetesi Magazin Müdürü Müge Dağıstanlı'nın hazırlayıp sunduğu, teve2'de yayınlanan '2. Sayfa' programına konuk oldu.
14.08.2018Cadde
Ferdi Tayfur'un sağlık durumu nasıl?
Ferdi Tayfur'un sağlık durumu nasıl?Ferdi Tayfur sevenlerini üzdü. Zor günler geçiren Ferdi Tayfur'a böbrek yetmezliği teşhisi kondu. Arabeskin usta sanatçısı Ferdi Tayfur'un sevenleri ise hemen arayışa geçti. İşte Ferdi Tayfur'un sağlık durumu hakkında merak edilen bilgiler...
19.06.2018Gündem
Tayfur’un kıyafet kuralları!
Tayfur’un kıyafet kuralları!Tuğçe Tayfur, babası Ferdi Tayfur’un kıyafetlerine karıştığını söyledi. Sahne için kıyafet provası yapan şarkıcı, “Asla de-kolte giyemem. Babam bacaklarımı kırar. İzin vermez” dedi.
29.04.2018Cadde

Benzer Haber Etiketleri

tuğçe tayfurferdi tayfurTaner ŞafakNecla NazırTolga Bayar

Tuğçe Tayfur ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.