Cadde Fettah Can'ın annesi hayatını kaybetti

Fettah Can'ın annesi hayatını kaybetti

15.02.2023 - 09:18 | Son Güncellenme:

Şarkıcı Fettah Can, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla bir aydır yoğun bakımda tedavi gören annesi Fahriye Can'ın hayatını kaybettiği bilgisini paylaştı. Şarkıcı, annesini cenaze töreniyle ilgili detayları da açıkladı. Takipçileri Fettah Can'a başsağlığı mesajlarıyla destek oldu.

Fettah Canın annesi hayatını kaybetti

Fettah Can, annesi Fahriye Can'ın acısıyla sarsıldı. 36 gündür yoğun bakımda tedavi gören Fahriye Can'ın hayatını kaybettiği öğrenildi. Ünlü şarkıcı, üzücü haberi sosyal medya hesabından yayınladığı gönderiyle duyurdu.

Haberin Devamı

"YAŞAM MÜCADELESİNİ KAYBETTİ"

Konuyla alakalı açıklamada bulunan Fettah Can, "Canımız annemiz Fahriye Can, 36 gündür yoğun bakımda verdiği yaşam mücadelesini kaybederek Hakk’ın rahmetine yürümüştür" dedi.

Fettah Canın annesi hayatını kaybetti

Annesinin cenaze töreniyle ilgili de konuşan ünlü şarkıcı, "Bugün Bursa Zafer Camii'nde kılınacak öğlen namazına müteakip, Hamitler Mezarlığı'na defnedilecektir" mesajını yayınladı. Takipçileri Fettah Can'a başsağlığı mesajlarıyla destek oldu.

"ALLAH BAŞIMIZDAN EKSİK ETMESİN"

Fettah Can, 2021'de annesiyle birlikte çekilen bu fotoğrafını, "Uzun zaman sonra anacığımla kahvaltı sonrası maskesiz yan yana oturuyoruz ve yüzümüz gülüyor. Allah başımızdan eksik etmesin..." notuyla paylaşmıştı.

Fettah Canın annesi hayatını kaybetti

İKİ ÇOCUĞU VAR

Haberin Devamı

Öte yandan 2014 yılında kendisi gibi müzisyen olan Cansu Kurtçu ile nikâh masasına oturan Fettah Can'ın Vera ile Oğul adında iki çocuğu var.

Fettah Canın annesi hayatını kaybetti