Geri Dön

Gal Gadot: O filmin yönetmeni beni tehdit etti

'Wonder Woman' serisinin yıldızı Gal Gadot, 2017 yılında vizyona giren 'Adalet Birliği' (Justice League) filminin çekimleri sırasında yönetmen Joss Whedon'ın kendisini tehdit ettiğini açıkladı.

Gal Gadot: O filmin yönetmeni beni tehdit etti

Canlandırdığı 'Wonder Woman' karakteriyle büyük bir hayran kitlesine ulaşan oyuncu Gal Gadot, 2017'de vizyona giren 'Adalet Birliği' (Justice League) filminin çekimleri sırasında yönetmen Joss Whedon'ın kendisini tehdit ettiğini ifade etti.

Independent Türkçe'nin Page Six'ten aktardığı habere göre ünlü oyuncu, Whodon'a yönelik açıklamalarını İsrail televizyonu N12'de katıldığı programda dile getirdi. 

Whedon bir süredir Justice League: Adalet Birliği, Buffy the Vampire Slayer ve Angel gibi yapımlarda kendisiyle çalışan oyuncuların eleştirileriyle karşı karşıyaydı. Oyuncular, yönetmeni istirmarcı davranmakla ve "toksik" bir çalışma ortamı oluşturmakla suçlamıştı.

Gadot, ""Kariyerimi bir biçimde tehdit etti ve eğer bir şeyi yaparsam kariyerimi berbat edeceğini söyledi" ifadelerini kullanmıştı. Whedon kendisine yöneltilen eleştirileri reddetmişti.

"WARNER BROS MESELEYİ ZAMANINDA HALLETTİ"

Güzel oyuncu, daha önce Whedon'ı çekimler sırasında "iğrenç" ve "kabul edilemez" davranışlarla suçlayan 'Adalet Birliği' oyuncusu Ray Fisher'a destek vermişti.

The Hollywood Reporter'a konuşan Gadot, "Whedon'la sorunlarım vardı ve Warner Bros meseleyi zamanında halletti" şeklinde konuşmuştu.

Bahsi geçen filmin çekimleri sırasında Warner Bros. ailevi gerekçelerden ötürü Zack Snyder'ın filme devam edemeyeceğini ve yerini Joss Whedon'ın aldığını açıklamıştı.

Gal Gadot: O filmin yönetmeni beni tehdit etti

 

Magazin Haberleri Bülteni (17 Haziran 2021)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları;

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet