Geri Dön

Gazi Hoca’ya anlamlı kutlama

Yüzlerce bilim insanının yetişmesini sağlayan, binlerce hastaya hayat veren modern beyin ve sinir cerrahisinin kurucusu Prof. Dr. Gazi Yaşargil, 95’inci yaş gününü tüm dünyadan 10 binin üzerinde cerrahın katıldığı bilimsel bir toplantıyla kutladı.

Gazi Hoca’ya  anlamlı kutlama

Yüzlerce bilim insanının yetişmesini sağlayan, binlerce hastaya hayat veren modern beyin ve sinir cerrahisinin kurucusu Prof. Dr. Gazi Yaşargil, 95’inci yaş gününü tüm dünyadan 10 binin üzerinde cerrahın katıldığı bilimsel bir toplantıyla kutladı. Amerikan Cerrahlar Birliği tarafından ‘Yüzyılın Beyin Cerrahı’ olarak adlandırılan Yaşargil ile “Onunla aynı üniversitenin üyesi olmaktan mutluluk duyuyorum” diyen Yeditepe Üniversitesi Başkan Danışmanı Prof. Dr. Sedefhan Oğuz, bu mutlu anı sosyal medya hesabından, “Büyük onur” yazarak paylaştı.

Murat Övüç'ten Yeşim Salkım'a şoke eden sözler! Gündem oldu...Sosyal medya Murat Övüç'ün görüntülerini konuşuyor. Murat Övüç, daha önce tartışma yaşadığı şarkıcı Yeşim Salkım'a cinsiyetçi küfür etti. O anları sosyal medya hesabından paylaşan Yeşim Salkım ise, "Keşke o ağzından çıkanı duysan. Unutma kontrolsüz güç güç değildir. Bu ülke çok gördü senin gibileri, yok oldular. Yazık sana" diyerek tepki gösterdi.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber