CaddeGizlice nikah masasına oturmuşlar! 'Programda evlendim diye bağırdı'

Gizlice nikah masasına oturmuşlar! 'Programda evlendim diye bağırdı'

21.11.2023 - 08:50 | Son Güncellenme:

2018 yılında nikah masasına oturduğu Simon Konecki ile boşanmasından kısa bir süre sonra ABD'li spor menajeri Rich Paul'la yeni bir aşka yelken açan Adele, geçtiğimiz gün yakın arkadaşı Alan Carr'ın Los Angeles’taki komedi şovuna katıldı. Şovda bulunan izleyiciler, ünlü şarkıcının program sırasında "Evlendim!" diye bağırdığını aktardı.

Gizlice nikah masasına oturmuşlar Programda evlendim diye bağırdı

Dünyaca ünlü şarkıcı Adele, geçtiğimiz sene özel hayatıyla ilgili samimi açıklamalarda bulunmuştu. Amerikan Elle dergisine röportaj veren Adele, 2021'den beri aşk yaşadığı Rich Paul hakkında "Hiç böyle aşık olmamıştım. Ona deliler gibi aşığım!" şeklinde konuşmuştu.

Haberin Devamı

Angelo adında bir erkek çocuk sahibi olduğu Simon Konecki’den 2019 yılında ayrılma kararı alan Adele, Rich Paul ile evliliğe sıcak baktığını da belirterek; "Kesinlikle daha çok çocuk istiyorum" ifadelerini kullanmıştı.

Gizlice nikah masasına oturmuşlar Programda evlendim diye bağırdı

DÜNYAEVİNE GİRDİLER!

Tüm bunların ardından yakın arkadaşı Alan Carr'ın Los Angeles’taki komedi şovuna katılan ünlü isim, sevgilisiyle gizlice evlendiklerini duyurdu.

"ADELE 'EVLENDİM!' DİYE BAĞIRDI"

Komedi programına katılan bir izleyici, "Bu gece Alan Carr’ın Los Angeles’taki komedi şovundaydım ve izleyiciler arasında Adele de vardı. Alan Carr kalabalığa yakın zamanda evlenen birisinin olup olmadığını sordu ve Adele ‘evlendim’ diye bağırdı" bilgisini verdi.

Başka bir izleyici de Adele’in 'evlendim' diye bağırdığını doğruladı.

Haberin Devamı

Gizlice nikah masasına oturmuşlar Programda evlendim diye bağırdı

Şarkıcı, daha önce de NBA yıldızı LeBron James'in menajeri Rich Paul ile ilgili konuşurken 'eşim' diye bahsettiği için evlendiklerine dair dedikoduları alevlendirmişti.