Geri Dön

Gupse Özay'ın amcası Salihli'de son yolculuğuna uğurlandı

Oyuncu Gupse Özay'ın kalp krizi sonucu hayatını kaybeden amcası Mehmet Haşim Özay, Manisa'nın Salihli ilçesinde son yolculuğuna uğurlandı.

Gupse Özay'ın amcası Salihli'de son yolculuğuna uğurlandı

Çevre davalarıyla tanınan Avukat Senih Mahmut Özay'ın kardeşi, senarist, oyuncu, yönetmen ve yapımcı Gupse Özay'ın kalp krizi sonucu hayatını kaybeden amcası Mehmet Haşim Özay, Manisa'nın Salihli ilçesinde son yolculuğuna uğurlandı.

Evli ve iki çocuk babası olduğu öğrenilen Mehmet Haşim Özay, Salihli Küçük İmam Camisi'nde kılınan cenaze namazının ardından Çapaklı Mahalle Mezarlığına defnedildi. Kalp krizi sonucu hayatını kaybeden Mehmet Haşim Özay'ın cenaze törenine ise Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Manisa Milletvekili Mazlum Nurlu, Salihli Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İbrahim Yüksel, kardeşleri Senih Mahmut ve Levent Özay ile yakınları ve vatandaşlar katıldı.

Sosyal medya hesabından "Canım amcam benim" yazarak birlikte çekilmiş fotoğraflarını paylaşan Senih Özay'ın kızı Gupse Özay ise namaz öncesi camiye ziyaret edip, kısa süre durduktan sonra, cenaze namazı öncesi camiden ayrıldığı öğrenildi. (İHA)

31 Mayıs 2020 Magazin Haberleri Bülteni31 Mayıs 2020 Magazin Haberleri Bülteni

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber