Geri Dön

Hababam Sınıfı Tatilde oyuncuları kim, konusu nedir? Hababam Sınıfı Tatilde nerede, ne zaman çekildi?

Hababam Sınıfı filminin dördüncü serisi olan Tatilde bölümü yılların ardından büyük ilgiyle izlenmeye devam ediyor. Hababam Sınıfı Tatilde, 1977 yılında beyazperdedeydi, artık televizyon ekranlarında sevenleri ile buluşuyor. Hababam Sınıfı Tatilde filmi nerede çekildi?

Hababam Sınıfı Tatilde oyuncuları kim, konusu nedir? Hababam Sınıfı Tatilde nerede, ne zaman çekildi?

Hababam Sınıfı Tatilde filmi, Kemal Sunal'ın yer aldığı son bölümdür. Bu bölümde kız öğrenciler filme damga vurur. Senaryosunu Sadık Şendil yazarken yönetmenliğini ve yapımcılığını ise Ertem Eğilmez yürütmüştür. İşte, Hababam Sınıfı Tatilde filmi detayları..

HABABAM SINIFI TATİLDE KONUSU

Okul müdürü, daha fazla para kazanabileceğini düşünerek, Çamlıca Lisesine yeni gelen kız öğrencileri kabul eder. Bu 4 kız, Hababam Sınıfı'na gönderilir. Ancak, kısa zamanda Hababam Sınıfı'nın haylazlıklarına uyum sağlayan kızlar, erkeklere karşı bir savaş başlatır. Sürekli erkeklerin tuzaklarına düşen kızlar, başlarına geleceklerini önceden öğrenebilmek için erkekler arasında bir ajan aramaya başlar. Okuldan kaçmak için izcilik bahanesiyle Badi Ekrem'i kandıran öğrenciler, maç dönüşü karşılarında Mahmut Hoca'yı bulur. Mahmut Hoca'nın cezası ise öğrencilerin bir izcilik kampına gitmesidir.

HABABAM SINIFI TATİLDİ NEREDE ÇEKİLDİ?

Hababam Sınıfı Tatilde filmi, İstanbul’daki Belgrad Ormanı'nda çekildi.

HABABAM SINIFI TATİLDE OYUNCULARI

Kemal Sunal

Münir Özkul

Feridun Şavlı

Adile Naşit

Avni Yalçın

Cem Gürdap

Şener Şen

Ahmet Arıman

Sıtkı Akçatepe

Ayşen Gruda

Ertuğrul Bilda

Sevda Aktolga

Hayri Karabey

Filiz Bozkurt

Talat Dumanlı

Sevtap Erdemli

Muharrem Gürses

Teoman Ayık

İzzet Yıldızhan: Hak etmediğim hakaretlere maruz kaldım!Konserlerinde giydikleri iddialı kostümlerle konuşulan Gülşen ve Hadise gibi ünlü isimler için "Külotla da çıkmasınlar bir zahmet!" sözleriyle eleştiri toplayan İzzet Yıldızhan isyan etti. Sosyal medya hesabından bir video yayınlayan ünlü türkücü, "Hak etmediğim hakaretlere maruz kaldım" dedi.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber