Geri Dön

'Haddini bil!'

Sosyal medya hesaplarından tartışan Seren Serengil ve Serkan Kaya, birbirlerini suçladı. Kaya, Serengil’e, “Haddini, edebini bil” dedi

'Haddini bil!'

Seren Serengil ve Serkan Kaya, Instagram hesaplarından birbirine ateş püskürdü. Katıldıkları bir düğünde tartışan ikiliden Serengil, şikayetçi olacağını söylerken, Kaya ise, “Bir arkadaş var, bana kafayı takmış. Ne iş yaptığını dahi bilmiyorum. Beni ustalarımla kıyaslıyor. Haddini, edebini bil, benimle uğraşma. Senin baban çok kıymetliydi ama öyle bir babadan böyle bir evlat!” diyerek, tepki gösterdi. Serengil ise, “Masaya oturduğum andan itibaren bana sataşmaya başladı. ‘Siz beni yıllardır doğruyorsunuz’ dedi. Ben de, ‘Beyefendi sizi tanımam’ dedim. Tartışmamak için başka masaya geçtim” diye konuştu.

Ebru Şallı eleştirilere 'teve2 Magazin Masası'nda cevap verdiEbru Şallı'nın acı günü... teve2’de; sunuculuğunu Esin Övet, Ebru Şancı ve Timuçin Güner'in yaptığı, hafta içi her gün saat 11.00’de canlı yayınla ekrana gelen 'teve2 Magazin Masası'na, geçtiğimiz günlerde sabaha karşı babası Şükrü Şallı'yı kaybeden Ebru Şallı telefonla bağlandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber