Geri Dön

Hakan Altıner, 'Kırmızı Kamyon'da

Show TV'de ekranlara gelecek olan yeni dizi 'Kırmızı Kamyon'un hazırlıkları devam ediyor. İtfaiyecilerin hikayesini konu alacak olan 'Kırmızı Kamyon' dizisinin kadrosuna oyuncu Hakan Altıner katıldı.

Hakan Altıner, 'Kırmızı Kamyon'da

Yapımını 10. Ev'in üstlendiği 'Kırmızı Kamyon'un çekimleri devam ederken; dizinin kadrosuna Hakan Altıner dahil oldu. Daha önce 'Selena', 'Kimse Bilmez', 'Hayat Bilgisi' gibi dizilerde rol alan Altıner, hayat vereceği 'Süha' karakteri ile izleyici karşısına çıkacak.

Oyuncu kadrosunda; Görkem Sevindik, Nilay Deniz, Ushan Çakır, Deniz Hamzaoğlu, Aslı Orcan, Burak Berkay Akgül, Timur Ölkebaş, Gürberk Polat, Melisa Akman, Uğur Arda Başkan, Sümeyye Aydoğan, Efekan Can, Gerçek Sağlar Alnıaçık, Süreyya Kilimci, Hasibe Özgür, Onur Yar, Tuğçe Karabayır ve Feriha Eyüboğlu gibi isimlerin bir araya geldiği ‘Kırmızı Kamyon’un senaryosu Meriç Demiray ve Ezgi Özcan’ın imzasını taşırken dizinin yönetmenliğini ise Osman Kaya üstleniyor.

Henüz yayın tarihi belli olmayan ‘Kırmızı Kamyon’ dizisi, itfaiyecilerin zorlu hayatlarını, tehlike dolu maceralarını ve birbirlerine olan bağlarını anlatacak.

9 Mayıs 2021 Magazin Haberleri Bülteni9 Mayıs 2021 Magazin Haberleri Bülteni

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet