Geri Dön

Hakan Altun'un çocukluk hayali gerçekleşti

İstanbul Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi, '2016 yılı Kalp Sağlığı Ödülleri' kapsamında 'Yılın En Sevilen Aşk Şarkıları Sanatçısı’ olarak Hakan Altun'u seçti.

Hakan Altun'un çocukluk hayali gerçekleşti

Sunuculuğunu Yelda Başaran’ın yaptığı ödül töreninde Hakan Altun, 'Yılın En Sevilen Aşk Şarkıları Sanatçısı’ ödülünü İstanbul Üniversitesi Sağlık Bilimleri Dekanı Kalp ve Damar Cerrahı Prof. Doktor Ahmet Akgül’ün elinden aldı.

Psikolog sunucu Yelda Başaran’ın "Kırık kalp sendromu yaşayan danışanlarım bana senin şarkılarını dinleyerek rahatladıklarını söylüyorlar. Aşk acısı çekenler üzerinde sesin ve yazmış olduğun şarkı sözleri adeta terapi etkisi yaratıyor. Eğer sanatçı olmasaydın terapist ya da doktor olmak ister miydin?" sorusu üzerine Hakan Altun, "Aslında çocukken en büyük hayalim sanatçı değil doktor olmaktı. Kısmet doktor değil sanatçı oldum. İşte o yüzden bu ödül benim için ayrı bir önem taşıyor" dedi.

Ünlü sanatçının bu sözleri üzerine Dekan Ahmet Akgül, "Sen yaptığın şarklarla bizim gönüllerimizin 'Kalp doktoru'sun" diyerek, Altun'a ödülün yanında bir de doktor önlüğü hediye etti.

Duygusal anlar yaşayarak doktor önlüğünü giyen sanatçı, "Şu an çok heyecanlandım. Bu ödül benim için adeta çifte ödül oldu. Çünkü çocukluk hayalim gerçekleşti" sözleriyle, kendisine bu ödülü laik gören öğrencilere teşekkür etti.

İngiltere Nusret'i konuşuyor! Bifteğin fiyatı dudak uçuklattıYeni restoranını İngiltere'nin başkenti Londra'da açan Nusret Gökçe'nin ünlü konuklarından biri de İngiliz sosyetesinin tanınmış simalarından, reality şov yıldızı ve iş insanı Gemma Collins oldu. Collins'in yediği altın kaplama bifteğin fiyatı ise dudak uçuklattı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber