Geri Dön

Hakan Meriçliler, İspanyol sevgilisiyle el ele

2012-2014 yılları arasında yayınlanan 'Yalan Dünya' dizisinde canlandırdığı 'Çağatay Koçtuğ' karakteriyle hafızalara kazınan Hakan Meriçliler, yabancı sevgilisini İstanbul'da ağırladı. Önceki gün Nişantaşı'nda el ele görüntülenen çiftin objektiflerin kendilerine yöneldiğini fark edince koşar adımlarla kaçmaya çalışması dikkat çekti.

Hakan Meriçliler, İspanyol sevgilisiyle el ele

Uzun süredir ekranlardan uzak olan Hakan Meriçliler, zaman zaman yaptığı açıklamalarla gündem olmaya devam ediyor. Oyuncu, geçtiğimiz aylarda 'Yalan Dünya' dizisindeki rol arkadaşı Gonca Vuslateri'nin, "Bu ülkenin en az paraya en sevilen karakterini oynamış oyunculardanım" şeklindeki tepkisini değerlendirmişti.

Meriçliler, "Yalan Dünya'da herkesin aldığı ücretler çok normaldi, herkesin kendi geçmişine göre doğru orantılıydı. Gülse Birsel o konuda asla yanlış yapacak insan değildir. Hiçbir problem olmadı, Gülse asla yapmaz böyle bir şey. Normal piyasa şartlarında aldık ücretleri, hatta daha üstü bile olabilir. Tabii Gonca'nın çıkışı beni aşar" ifadelerini kullanmıştı.

Hakan Meriçliler, İspanyol sevgilisiyle el ele

VUSLATERİ NE DEMİŞTİ?
2012-2014 yılları arasında Kanal D'de yayınlanan 'Yalan Dünya' dizisinde; Gonca Vuslateri 'Eylem' ve 'Vasfiye Teyze' karakterlerine, Hakan Meriçliler ise 'Çağatay Koçtuğ' karakterine hayat veriyordu.

35 yaşındaki Vuslateri, 'Yalan Dünya'nın senaristi Gülse Birsel'in 2 bin 550 TL'lik faturası üzerine, "Bu ülkenin en az paraya en sevilen karakterini oynamış oyunculardanım. O gelen elektrik faturasından 75 TL daha düşüktü hem de" tweetini paylaşmıştı.

FLAMENKO AYAKKABILI HAKAN
Yürümekte zorlandığı ayakkabılarını kendisine İspanyol dansçı sevgilisinin hediye ettiğini dile getiren ünlü isim, "Ayakkabım İspanya'dan, bu flamenko ayakkabısı. Çok severim, yapmayı değil ama seyretmeyi severim. Zaten kız arkadaşım flamenko dansçı" ifadelerini kullanmıştı.

Hakan Meriçliler, İspanyol sevgilisiyle el ele

DANSÇI SEVGİLİSİNİ MİSAFİR ETTİ
Tüm bu yaşananlardan aylar sonra Meriçliler, İspanyol sevgilisi ile Nişantaşı'nda objektiflere takıldı. Kız arkadaşını İstanbul'da ağırlayan ünlü isim, kendisini ziyarete gelen  genç kadınla bir mekan çıkışı el ele görüntülendi. 

Basın mensuplarını karşısında görünce şaşkınlığını gizleyemeyen Meriçliler,  objektiflerin kendisine yöneldiğini fark edince dansçı sevgilisiyle koşar adımlarla kaçmaya çalıştı. Acelesi olduğu için soruları yanıtsız bırakan oyuncu, "Evet arkadaşlar yanımdaki İspanyol kız arkadaşım" demekle yetindi.

Hakan Meriçliler, İspanyol sevgilisiyle el ele

"KAPAK OLSUN"
Öte yandan geçtiğimiz mart ayında Nişantaşı'nda spor salonu çıkışı görüntülenen oyuncu, hakkında çıkan ‘maskesiz dolaşıyor’ şeklindeki haberlere sitem etmişti.

Meriçliler, "Hakan maske takmıyor diyorlar. Alın işte maske takıyorum. Bu da onlara kapak olsun” sözleriyle tepkisini dile getirmişti.

ÇEŞME'YE YERLEŞTİ
Oyuncu, daha önce de pandemi sürecinde İzmir’de Tuba Ünsal’la film çektiklerini söylemişti. Hakan Meriçliler, aynı zamanda Çeşme’ye yerleştiğini ifade etmişti.

Hakan Meriçliler, İspanyol sevgilisiyle el ele

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber