Geri Dön

Hande Soral: Elleriniz hiç ayrılmasın

Hande Soral, kardeşleri Bensu Soral ve Bedirhan Soral'ın 30. yaş gününü kutladı. Soral kardeşler, doğum günleri için 28 yıl önceki pozlarının aynısını verdi. Ünlü oyuncu, "Elleriniz hiç ayrılmasın" dedi.

Hande Soral: Elleriniz hiç ayrılmasın

Instagram hesabını aktif kullanan ve sık sık günlük hayatından kesitler yayınlayan oyuncu Hande Soral, kardeşlerinin doğum gününü sosyal medyadan kutladı.

Ünlü oyuncu, ikiz kardeşleri Bensu Soral ve Bedirhan Soral ile yer aldığı, 28 yıl önce çekilen bir fotoğrafı yayınladı.

"ELLERİNİZ HİÇ AYRILMASIN"
Daha sonra ise aynı pozu yeniden veren kardeşlerden Hande Soral, paylaşımına, "İkizlerim... Elleriniz hiç ayrılmasın. İyi ki doğdunuz, sizi çok seviyorum. Not: İki fotoğraf arasında 28 yıl var" notunu düştü. Oyuncunun fotoğrafı kısa sürede takipçilerinden yoğun ilgi gördü.

Hande Soral: Elleriniz hiç ayrılmasın

Hande Soral, kendisi gibi oyuncu olan İsmail Demirci ile 2017 yılında nikah masasına oturmuştu.

"TEK ÇOCUKLU BİR ANNE OLMAK İSTEMEM"
Öte yandan Hande Soral, geçtiğimiz aylarda kalabalık aileye sahip olmanın çok güzel olduğunu söyleyerek "Tek çocuklu bir anne olmak istemem. Kardeşlik muhteşem bir şey" demişti.

Hande Soral: Elleriniz hiç ayrılmasın

Yangın bölgesindeki görüntüleri tepki çeken CZN Burak'tan açıklamaKamuoyunda 'CZN Burak' olarak tanınan ünlü işletmeci Burak Özdemir'in, günlerdir alevlerle mücadelenin devam ettiği Antalya'da çektiği görüntüler bazı sosyal medya kullanıcılarının tepkisini çekti. "Görevlileri yavaşlattığı" ve "yangın söndürme çalışmalarını şova çevirdiği" şeklinde yorumlar alan CZN Burak'tan açıklama geldi.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet