Geri Dön

Hande Soral'dan İsmail Demirci paylaşımı

Geçtiğimiz aylarda oğlu Ali'yi kucağına alarak ilk kez anne olmanın sevincini yaşayan Hande Soral, kendisi gibi oyuncu eşi İsmail Demirci ve minik bebeğiyle tatile çıktı. Keyifli anlarını yayınlayan Soral, Demirci'nin kendisine sarıldığı pozu takipçileriyle paylaştı.

Hande Soral'dan İsmail Demirci paylaşımı

Son olarak 'Bir Zamanlar Çukurova'da 'Ümit' karakteriyle ekranlarda olan Hande Soral, beş yıl önce kendisi gibi oyuncu İsmail Demirci ile nikah masasına oturmuştu.Heyecanları günden güne büyüyen oyuncu çift, geçtiğimiz haftalarda Ali adını verdikleri bebeklerini sağlıkla kucaklarına almanın mutluluğunu yaşamıştı. Doğum, Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Dr. Furkan Kayabaşoğlu tarafından gerçekleştirilmişti.

DOKTORU O ANLARI PAYLAŞTI

Doğumdan kareleri yayınlayan Kayabaşoğlu, paylaşımında; "Hande tüm bu süreç boyunca kendine hayran bıraktı bizi. Sürecin her anında, her dakikasında bize olan inancı, uyumu inanılmazdı. Kasılmalarımız evde başlamıştı, daha hastaneye ilk girdiğimizde patron mesajını net vermişti: “Ben ne dersem o!” Kalp atışları o kadar sınırdaydı ki, üzerine geçen on küsür saat boyunca bize sadece sabretmek düştü, sabırla beklemek. Ama nasıl bir sabır. Sonunda da rahimdeki kocaman miyomumuza, boyna dolanan kordonumuza ve azıcık tombiş delikanlımıza rağmen doğumu tamamlamayı başardık. Doğum sonrası iki anneyi de tebrik ettim. İlk olarak tabi ki Hande’yi Ardından böyle birini yetiştirdiği için annesini. Ve tabi ki dokuz doğuran sevgili babamızı..." ifadelerini kullanmıştı.

Hande Soraldan İsmail Demirci paylaşımı

HASTANE ODASINDA POZ VERDİ

İlk kez anne olmanın mutluluğunu yaşayan Soral, oğlu Ali ile ilk fotoğrafını paylaştı. Eşi ve oğluyla hastane odasında objektif karşısına geçen ünlü isim, gönderisine, "Hoş geldin oğlum..." notunu düşmüştü. Hande Soral'ın paylaşımı 249 binden fazla beğeni ve çok sayıda yorum almıştı.

Oğlu Ali'yle hastane odasında çekilen bir fotoğrafını takipçilerinin beğenisine sunan güzel oyuncu, duygularını; "Bir rüyanın içindeyim bir haftadır..." diyerek, dile getirmişti. Soral, eşine; "Sen İsmail Demirci... Yanımda olmasaydın, elimi tutmasaydın başaramazdım. Gözlerine her baktığımda bana olan inancını hissetmekti tek gücüm. Çok seviyorum..." sözleriyle seslenmişti.

"BÖYLE KAYBOLUYORUZ"

Şimdilerde oğullarıyla ilgilenen Hande Soral ve İsmail Demirci çifti, tatile çıktı. Sıcak havanın tadını çıkaran ünlü çiftten Soral, eşinin kendisine sarıldığı anı paylaştı.

Güzel oyuncu, çektiği fotoğrafa; kalp emojisiyle birlikte eşini etiketleyerek "Ben Ali'ye sarıldığımda, İsmail de bana böyle sarıldığında böyle kayboluyoruz" notunu düştü.

Hande Soraldan İsmail Demirci paylaşımı

"OĞLUMLA İLK GÜNÜM"

Öte yandan bebeklerinin kontrolü için gittikleri hastane çıkışı muhabirlerle sohbet eden çiftten İsmail Demirci, "Ali’yi kucağıma ilk aldığımda çok heyecanlandım. Çok güzel bir duygu. Bu aralar çok yoğun çalıştığım için oğlumla bu ilk günüm ve çok mutluyum. Hande’nin doğumuna girdim, çok heyecanlı ve stresliydi. Hande için daha zordu" demişti.

"EVDE ALİ İLE İLGİLENECEĞİM"

Hande Soral ise "Normal bir doğum oldu. Uzun bir süreçti ama her şey istediğim gibi oldu. Ben doğumu pek hatırlamıyorum. Ali, 52 cm ve 3 kilo 750 gram doğdu. Evde Ali’nin varlığını hissetmek çok güzel bir duygu. Biz ona alışıyoruz, o da bize alışıyor. Gözümü her açtığımda onu görmek çok güzel bir duygu. Bakıcı tutmadık. Anneannesiyle birlikte büyüteceğiz. Altı ay evde Ali ile ilgileneceğim, ondan sonra gelen projeleri değerlendireceğim. Ben hamile olduğum zaman çalıştım, Ali de benimle çalıştı o dönem. İşe başladığımda benimle beraber setlere gelecek ve bana eşlik edecek" diye konuşmuştu.

Hande Soraldan İsmail Demirci paylaşımı

Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber