Geri Dön

Harbiye konserlerine devam

Harbiye Açıkhava, Bayhan Prodüksiyon tarafından gerçekleştirilen müzik şöleniyle, müzikseverleri ağırlamaya devam ediyor.

Harbiye konserlerine devam

Harbiye Açıkhava, Bayhan Prodüksiyon tarafından gerçekleştirilen müzik şöleniyle, müzikseverleri ağırlamaya devam ediyor. Teoman’la başlayan konser serisi, bu akşam piyanist Evgeny Grinko performansıyla devam edecek.Harbiye Açıkhava, Bayhan Prodüksiyon tarafından gerçekleştirilen müzik şöleniyle, müzikseverleri ağırlamaya devam ediyor. Teoman’la başlayan konser serisi, bu akşam piyanist Evgeny Grinko performansıyla devam edecek.18-20 Ekim’de Selda Bağcan, hayranlarıyla buluşacak. Selami Şahin ve Linet ikilisi, 22 Ekim’de sahne alacak. Göksel ise, 23 Ekim’de dinleyicilere müzik ziyafeti yaşatacak. 

Esra Dermancıoğlu yeni yaşına böyle girdi! Ünlü isimler kayıtsız kalamadıŞimdilerde 'Kaderimin Oyunu' dizisinde hayat verdiği Zahide karakteri ile izleyici karşısına çıkan Esra Dermancıoğlu, sosyal medya hesabından yaptığı videoyla doğum gününü kutladı. Paylaşımıyla güldüren Dermancıoğlu, "53 yaşıma basmış bulunuyorum… Ne güzel yaşadım bu yaşıma kadar ama en güzeli son 18 yılım…" notunu düştü.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber