Geri Dön

Hazar Ergüçlü imaj değiştirdi! İşte yeni saçları

Son olarak dijital bir platformda yayınlanan 'Saklı' dizisinde rol alan Hazar Ergüçlü, saçlarını kısacık kestirdi. Kendisinden yaşça büyük yönetmen Onur Ünlü ile yaşadığı ilişkiyle dikkatleri üzerine çeken oyuncunun son hali, takipçilerinden tam not aldı.

Hazar Ergüçlü imaj değiştirdi! İşte yeni saçları

Instagram'da 2,8 milyon takipçisi olan Hazar Ergüçlü, imaj değişikliğine gitti. Sok olarak dijital bir platformda yayınlanan 'Saklı' dizisinde rol alan Hazar Ergüçlü, saçlarını kısacık kestirdi.

Yönetmen Onur Ünlü ile yaşadığı aşkla magazin gündeminden düşmeyen güzel oyuncu, yeni imajını takipçilerinin beğenisine sundu. Ergüçlü, ön tarafı daha uzun, arkaları oldukça kısa olan saçlarını, sosyal medya hesabının hikaye bölümünden paylaştı.

Daha önce 'Kuzey Güney', 'Medcezir', 'Ahlat Ağacı', 'Alev Alev' ve 'Hakan Muhafız' gibi yapımlarda rol alan Hazar Ergüçlü'nün son hali takipçilerinden tam not aldı.

Hazar Ergüçlü imaj değiştirdi İşte yeni saçları

'SAKLI' DİZİSİNDE SAHNELERİ ÇOK KONUŞULDU
Hazar Ergüçlü, 'The Affair' dizisinden uyarlanan ve 23 Kasım'da yayınlanmaya başlayan 'Saklı'daki sahneleriyle de olay yarattı. Kıbrıs doğumlu güzel oyuncu, Fırat Çelik, Defne Kayalar ve Ahmet Rıfat Şungar'ın oyuncu kadrosunda yer aldığı yapımda başrol oynuyor.

Amanda Kloots koronavirüs nedeniyle kaybettiği eşi Nick Cordero'yu andıTiyatro oyuncusu Amanda Kloots, 2020'de koronavirüs nedeniyle hayatını kaybeden eşi Nick Cordero'nun vefat etmeden önce yeni doğan oğulları Elvis Eduardo'yu beslerken çektiği videoyu yayınladı. "Eskiden bunu izlemek beni üzüyordu. Ama şimdi gülümseyerek izliyorum" diyen Kloost, eşinin ölümünden çıkardığı dersleri takipçileriyle paylaştı.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber