Hazar Ergüçlü Kimdir

Hazar Ergüçlü Kimdir

Hazar Ergüçlü (d. 1 Ocak 1992, KKTC), Kıbrıs Türkü oyuncu. Lefkoşa Türk Belediyesi'nde gençlere yönelik tiyatro çalışmaları yapan Hazar Ergüçlü, Derviş Zaim'in yönettiği Gölgeler ve Suretler adlı sinema filmiyle profesyonel oyunculuğa adım attı. 7 Eylül 2011 tarihinden itibaren ise Kuzey Güney adlı dizide canlandırdığı Simay Canay karakteri ile televizyonda görünmeye başladı. Medcezir dizisinde Eylül adlı karakteri canlandırdı. Daha sonra Analar ve Anneler dizisinde Kader adlı karakteri canlandırdı. Haziran 2016'da Star TV'de başlayan Yüksek Sosyete dizisinde Cansu Koran karakterini canlandırdı. Kasım 2017'de başlayan Hayat Sırları adlı dizide Seher Kuzgun karakterini canlandırdı. İlk sezonu Aralık 2018'de yayımlanan Netflix yapımı Hakan: Muhafız dizinin ilk dört sezonunda Zeynep karakterini canlandırdı.

Hazar Ergüçlü Kimdir

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 800 hazar ergüçlü kimdir haberi bulunmuştur.
‘Dizinin sırrını Kubilay söyler!’
‘Dizinin sırrını Kubilay söyler!’ Yılmaz Erdoğan, ‘İnci Taneleri’ ekibiyle bir araya geldiği yemekte, Kubilay Aka’yı diline doladı. Oyuncu, “Dizinin sırrını merak ediyorsanız ona sorun” sözleriyle, Aka’nın gafını hatırlattı
26.05.2024 Cadde
Azem deşifre oldu
Azem deşifre oldu Yılmaz Erdoğan’ın hem yazıp hem başrolünde yer aldığı Kanal D’de yayınlanan ‘İnci Taneleri’, yeni bölümüyle ekrana geldi.
25.05.2024 Cadde
'İnci Taneleri'nde Azem deşifre oldu! Gerçekleri öğrenen Piraye ne yapacak?
'İnci Taneleri'nde Azem deşifre oldu! Gerçekleri öğrenen Piraye ne yapacak? Yılmaz Erdoğan’ın hem yazıp hem başrolünde yer aldığı 'İnci Taneleri', yeni bölümü ile ekrana geldi. Dilber’in Zahir’den kurtulmak için planlar yaparken çıkmaza girmesi izleyicileri gözyaşlarına boğarken, Piraye’nin Azem hakkında öğrendiği gerçekler ise büyük hayal kırıklığı yarattı.
24.05.2024 Cadde
Perşembenin galibi değişmedi! Kızına çok yaklaşan Azem ne yapacak?
Perşembenin galibi değişmedi! Kızına çok yaklaşan Azem ne yapacak? Yılmaz Erdoğan’ın hem yazıp hem başrolünde yer aldığı 'İnci Taneleri', 16 Mayıs Perşembe akşamı yeni bölümü ile Kanal D'de ekrana geldi. Nehir’in kardeşi Cihan ile kavuştuğu anlar seyircileri gözyaşlarına boğdu. Final sahnesinde ise Azem ve kızı Nehir’in yıllar sonra aynı mekanda denk gelmesi dizinin yeni bölümünde yaşanacaklara dair merakı iyice artırdı.
17.05.2024 Cadde
İnci Taneleri 15. Bölüm Fragmanı
İnci Taneleri 15. Bölüm Fragmanı Yılmaz Erdoğan’ın hem yazıp hem başrolünde yer aldığı 'İnci Taneleri', 15'inci bölümü ile bu akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünden yayınlanan fragmana, Nehir ile Cihan yıllar sonra kavuştuğu sahneler damga vurdu.
16.05.2024 Televizyon
'İnci Taneleri'nde heyecan dorukta! Baba-kız ilk kez göz göze
'İnci Taneleri'nde heyecan dorukta! Baba-kız ilk kez göz göze Yılmaz Erdoğan’ın hem yazıp hem başrolünde yer aldığı 'İnci Taneleri', 15'inci bölümü ile bu akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünden yayınlanan fragmana, Nehir ile Cihan yıllar sonra kavuştuğu sahneler damga vurdu.
16.05.2024 Cadde
Gözyaşları sel oldu
Gözyaşları sel oldu ‘İnci Taneleri’nde abla-kardeş olan Nehir ile Cihan’ın yıllar sonra kavuşma sahnesi izleyicileri gözyaşına boğdu.
11.05.2024 Cadde
Zerre ateşle oynuyor
Zerre ateşle oynuyor Yıldız (Ümit Beste Kargın) ile bir iş kurmaya karar veren Dilber (Hazar Ergüçlü) tefeciden aldıkları para yeterli olmayınca bir kez daha Kamuran‘ın (Deniz Erdoğan) kapısını çaldı. Kamuran bu sefer parayı vereceğini ama faizi ile geri alacağını söyledi. Zerre de (Orkuncan İzan) arkadaşlarına destek olmak için kendince bir çözüm buldu. Bahis oynayarak para kazanmaya çalışan Zerre tüm parayı kaybetti… Dilber ve Yıldız kaybolan paralarını alanın Zerre olduğunu fark edip büyük hayal kırıklığına uğradı.
10.05.2024 Televizyon
'İnci Taneleri'nde gözyaşları sel oldu! Abla kardeş yıllar sonra yan yana geldi
'İnci Taneleri'nde gözyaşları sel oldu! Abla kardeş yıllar sonra yan yana geldi Yılmaz Erdoğan’ın hem yazıp hem başrolünde yer aldığı 'İnci Taneleri', yeni bölümü ile ekrana geldi. Azem’i takip eden kişinin kızı Nehir olduğunun ortaya çıktığı bölüme, Cihan ve Nehir'in kavuşması damga vurdu. Abla kardeşin yıllar sonra yan yana geldiği sahneler izleyicileri gözyaşlarına boğdu.
10.05.2024 Cadde
İNCİ TANELERİ DİLBER KİM, GERÇEK ADI NEDİR? İnci Taneleri'nin Dilber'i Hazar Ergüçlü kimdir, kaç yaşında?
İNCİ TANELERİ DİLBER KİM, GERÇEK ADI NEDİR? İnci Taneleri'nin Dilber'i Hazar Ergüçlü kimdir, kaç yaşında? İnci Taneleri geçtiğimiz haftalarda Kanal D ekranlarında yayın hayatına başlamıştı. Bu akşam yeni bölümü ile izleyicilerle buluşacak olan İnci Taneleri dizisinde Dilber karakterini Hazar Ergüçlü canlandırıyor. Peki İnci Taneleri'nin Dilber'i Hazar Ergüçlü kimdir, kaç yaşında?
9.05.2024 Bilgi Rehberi
İnci Taneleri 14. Bölüm 2. Fragman
İnci Taneleri 14. Bölüm 2. Fragman Kanal D’nin; Yılmaz Erdoğan imzalı çok izlenen dizisi 'İnci Taneleri’nin 14. bölümü bu akşam izleyicisiyle buluşacak. ‘İnci Taneleri’ dizisine katılan Gülenay Kalkan ve Bora Cengiz, Nehir’in (Sera Kutlubey) yıllar içerisinde yaşadıklarını netleştirecek.
9.05.2024 Televizyon
'İnci Taneleri’nde Nehir’in sırrı çözülecek!
'İnci Taneleri’nde Nehir’in sırrı çözülecek! Kanal D’nin; Yılmaz Erdoğan imzalı çok izlenen dizisi 'İnci Taneleri’nin 14. bölümü bu akşam izleyicisiyle buluşacak. ‘İnci Taneleri’ dizisine katılan Gülenay Kalkan ve Bora Cengiz, Nehir’in (Sera Kutlubey) yıllar içerisinde yaşadıklarını netleştirecek.
9.05.2024 Cadde
Perşembenin galibi değişmedi! 'İnci Taneleri'nde Nehir ilk kez izleyici karşısına çıktı
Perşembenin galibi değişmedi! 'İnci Taneleri'nde Nehir ilk kez izleyici karşısına çıktı Yılmaz Erdoğan’ın hem yazıp hem başrolünde yer aldığı 'İnci Taneleri', yeni bölümü ile ekrana geldi. Seyircilerin ilk bölümden itibaren merak ettiği "Nehir (Sera Kutlubey) nerede?" sorusu da bu bölümde cevap buldu. Gecenin bir başka çok konuşulan gelişmesi ise Doktor Elif’in (İrem Çıray) üvey babasının Reyyaz (Selim Erdoğan) olduğunun ortada çıkmasıydı.
3.05.2024 Cadde
İnci Taneleri'nde Cihan neye uğradığını şaşırdı! 'O benim üvey babam'
İnci Taneleri'nde Cihan neye uğradığını şaşırdı! 'O benim üvey babam' Kanal D’nin; Yılmaz Erdoğan imzalı çok izlenen dizisi 'İnci Taneleri’nin 13. bölümü yayınlandı. Güngör gördüğünde sarılarak hasret gidermek isteyen Nusret'e ağır sözler söyledi. Azem biri tarafından takip edildiğini fark etti. Necmi, Aleyna'ya olan duyguları yüzünden hata yaptı. Cihan, Reyyaz'ın yanına geldiğinde neye uğradığını şaşırdı. İşte detaylar...
9.05.2024 Cadde
İnci Taneleri'nde keyifli anlar! ‘Kıvılcım’lardan gösteri!
İnci Taneleri'nde keyifli anlar! ‘Kıvılcım’lardan gösteri! Anadolu Ateşi Kıvılcım Dans Topluluğu, ‘İnci Taneleri’nin bugün ekrana gelecek yeni bölümünde bir gösteriyle sahne alacak. Perşembe akşamları Kanal D ekranlarında yayınlanan reyting rekortmeni dizinin 13. bölümünde gerçekleşecek dans gösterisi, nefesleri kesecek.
2.05.2024 Cadde
‘Şampiyonlar’ için oynadılar
‘Şampiyonlar’ için oynadılar Funda Eryiğit, Hazar Ergüçlü ve Hidayet Erdinç’in başrollerini paylaştığı ‘Timsah Ateşi’, geçtiğimiz günlerde KKTC’deki bin 500 tiyatroseverle buluştu.
30.04.2024 Cadde
'İnci Taneleri' tüm kategorilerde zirvede! Dilber hem ağladı hem de ağlattı
'İnci Taneleri' tüm kategorilerde zirvede! Dilber hem ağladı hem de ağlattı Yılmaz Erdoğan’ın kaleminden çıkan ve başrolünü oynadığı 'İnci Taneleri'nin yeni bölümüne Azem’in gün geçtikçe kızı Nehir’e daha çok yaklaşması ve Dilber’in yaşadığı ayrılık acısı damga vurdu. Cezaevinde bulunan Nusret’in tahliye olmasının ardından heyecanın ikiye katlandığı son bölüm, tüm izlenme kategorilerinde birinci oldu.
26.04.2024 Cadde
İnci Taneleri'nde Azem'in sözleri yüreklere dokundu! Nusret özgürlüğüne kavuştu
İnci Taneleri'nde Azem'in sözleri yüreklere dokundu! Nusret özgürlüğüne kavuştu Kanal D’nin; Yılmaz Erdoğan imzalı çok izlenen dizisi 'İnci Taneleri’nin 12. bölümü yayınlandı. Azem gün geçtikçe kızına bir adım daha yaklaşıyor. Dilber ayrılığı kaldıramadı. Nusret özgürlüğüne kavuştu. Aleyne, Reyyaz'a rest çekti. Azem'in sözleri yüreklere dokundu. İşte detaylar...
26.04.2024 Cadde
İNCİ TANELERİ NEHİR KİMDİR, hangi oyuncu oynuyor? Nehir'i canlandıran Sera Kutlubey kaç yaşında? TV dizileri
İNCİ TANELERİ NEHİR KİMDİR, hangi oyuncu oynuyor? Nehir'i canlandıran Sera Kutlubey kaç yaşında? TV dizileri İnci Taneleri dizisi her hafta yeni bölümleri ile sevenleri karşısına çıkıyor. Dizinin başrollerinde Yılmaz Erdoğan, Hazar Ergüçlü ve Selma Ergeç gibi isimler yer alıyor. Diziye Nehir karakteri dahil oluyor. İnci Taneleri Nehir kimdir, nereli?
25.04.2024 Bilgi Rehberi
İnci Taneleri'ne bomba transfer! Azem'in kızını oynayacak isim belli oldu
İnci Taneleri'ne bomba transfer! Azem'in kızını oynayacak isim belli oldu Perşembe akşamları Kanal D ekranlarında izleyici ile buluşan reyting rekortmeni dizi İnci Taneleri'nde, Yılmaz Erdoğan'ın canlandırdığı 'Azem' karakterinin kızı Nehir'i kimin canlandıracağı merak konusu olmuştu. O isim belli oldu.
25.04.2024 Cadde
Sera Kutlubey Nehir oldu
Sera Kutlubey Nehir oldu ‘İnci Taneleri’nde haftalardır merakla beklenen Azem’in kızı Nehir’i canlandıracak isim belli oldu. Nehir’e Sera Kutlubey hayat verecek.
25.04.2024 Cadde
Ekrana damga vuran ayrılık
Ekrana damga vuran ayrılık İki haftalık aranın ardından ekrana gelen ‘İnci Taneleri’ dizisinde Dilber ve Azem’in ayrılığı geceye damga vurdu.
20.04.2024 Cadde
'İnci Taneleri'nde büyük ayrılık! Piraye ve Dilber ilk kez karşı karşıya
'İnci Taneleri'nde büyük ayrılık! Piraye ve Dilber ilk kez karşı karşıya Yılmaz Erdoğan'ın kaleminden çıkan ve başrolünü oynadığı 'İnci Taneleri', iki hafta aranın ardından yeni bölümü ile 18 Nisan'da ekrana geldi. Geceye Piraye ve Dilber’in ilk kez yüz yüze geldiği anlar damga vururken; Azem’in Dilber’den ayrıldığı final sahnesi izleyenleri gözyaşına boğdu. Dizide yaşanan bu büyük ayrılıktan sonrası ikilinin tekrar bir araya gelip gelmeyeceği merk konusu oldu.
19.04.2024 Cadde
İnci Taneleri'nde Dilber'le Azem ayrıldı! Gece yarısı gizemli mesaj
İnci Taneleri'nde Dilber'le Azem ayrıldı! Gece yarısı gizemli mesaj Kanal D’nin; Yılmaz Erdoğan imzalı çok izlenen dizisi 'İnci Taneleri’nin 11. bölümü yayınlandı. Milyonları ekrana kilitleyen dizide, Cihan, Reyyaz'ı kurtardı, Sırat'a çok ağır ceza verildi. Azem müzikoldeyken Piraye geldi. Azem yaşadıklarından sonra ne yaptığını sorguladı. Azem hislerini kaleme alırken gizemli birinden mesaj geldi. İşte detaylar...
19.04.2024 Cadde
İnci Taneleri 11. Bölüm 2. fragmanı
İnci Taneleri 11. Bölüm 2. fragmanı Kanal D’nin, perşembe akşamları izleyici karşısına çıkan dizisi 'İnci Taneleri', iki haftalık aranın ardından bu akşam yeni bölümü ile ekrana gelecek. Dizinin 11’inci bölümünden yayınlanan tanıtımlar gündem oldu.
18.04.2024 Televizyon

Benzer Haber Etiketleri

Hazar Ergüçlü Kimdir ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.