Geri Dön

İbrahim Çelikkol 'Bir Zamanlar Çukurova'ya transfer oldu

Başrol oyuncusu Murat Ünalmış'ın sezon finalinde veda ettiği 'Bir Zamanlar Çukurova'ya yeni sezonda ünlü oyuncu İbrahim Çelikkol katılıyor. Çelikkol'un oynayacağı rol ise dizideki dengeleri değiştirecek.

İbrahim Çelikkol 'Bir Zamanlar Çukurova'ya transfer oldu

Son olarak TV8'de ekrana gelen Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde Demet Özdemir'le birlikte başrol oynayan İbrahim Çelikkol, yeni sezonda Bir Zamanlar Çukurova’nın kadrosuna dahil olacak.

ATV'de ekrana gelen fenomen dizide Çelikkol’un konağı yakıp yıkan kişi olacağı konuşuluyor. İbrahim Çelikkol dizide Hakan Gümüşoğlu karakterine hayat verecek.

Yine bir intikam hikayesine ev sahipliği yapacak olan dizide Züleyha yeni bir aşka yelken açacak. Adana'da çekilen dizinin yeni sezonuna Züleyha ve Hakan aşkı damga vuracak.

Azra Akın 'yardım gecesinde dolandırıcılık' iddiasını canlı yayında anlattı!Kanal D’nin, hafta içi her gün canlı yayınlanan 'Neler Oluyor Hayatta' programında, "Umudum Olur musun? Derneği'ne bağış yapacağız" diyerek para toplayan ödül töreni yetkililerinin ortadan kaybolduğu iddiası konuşuldu. Dernek başkanı Azra Akın, dolandırıcılık iddialarıyla ilgili ilk kez konuştu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber