Geri Dön

İbrahim Tatlıses'ten Demet Akalın'a fotoğraflı yanıt!

Türkücü İbrahim Tatlıses ile popçu Demet Akalın arasında polemik büyüyor. Akalın'ın "Oğlunu askere gönder" sözlerine Tatlıses'ten cevap gecikmedi ve oğlunun askerlik fotoğrafını paylaştı.

İbrahim Tatlıses'ten Demet Akalın'a fotoğraflı yanıt!

Geçtiğimiz günlerde Zeytin Dalı Harekatı'na destek vermek için Hatay'da Mehmetçik'i ziyaret eden ünlü isimler arasında yer almayan Demet Akalın, twitter hesabı üzerinden bir açıklama yaptı."Erkek kardeşim 2 Mayıs'ta askere gidiyor! Bana 'Yusuf yusuf' diyen İbrahim Tatlıses! Yazık! Siz de gönderin çocuklarınızı, hepiniz gönderin hadi bakalım" mesajını paylaştı.

Ünlü popçunun ardından İbrahim Tatlıses, sosyal medyada oğlu Ahmed'in askerlik fotoğrafını paylaştı. Usta sanatçı, instagram'da yayınladığı kareye, "Demet Hanım lafım size değildi, soru içinde isminizi duymadım bile. Lafı kime dediğimi bilen bilir. Mevzu vatan aşkı ise benim oğlum Ahmed, askerliğini uzun dönem olarak Sarıkamış'ta yaptı, başarısından ötürü de 3 tane madalya aldı! O dönem Reha Muhtar ile Ana Haber’de bile çıktı, arşivleri araştırın bulun" notunu yazdı.

Magazin Haberleri Bülteni (7 Ağustos 2020)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları...
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber