Geri Dön

İçimizden Biri final mi? İçimizden Biri dizisi neden bitiyor, final yapıyor?

İçimizden Biri dizisi eylül ayında ilk bölümleri ile diziseverlerin karşısına çıkmaya başladı. Bora Akkaş ile Özge Yağız'ın başrollerde yer aldığı dizi 6. bölümde final yapma kararı aldı. Peki, İçimizden Biri dizisi neden final yapıyor?

İçimizden Biri final mi? İçimizden Biri dizisi neden bitiyor, final yapıyor?

Yönetmenliğini Ersoy Güler'in yürüttüğü dizi İçimizden Biri 19 Ekim akşamı 6. final bölümü ile ekrandaki yerini alıyor. Eylül ayında başlayan ekran macerasını sonlandıracak olan İçimizden Biri dizisi neden bitiyor?

İÇİMİZDEN BİRİ NEDEN FİNAL YAPIYOR?

Romantik komedi türündeki dizi İçimizden Biri, 12 Eylül'de yayımlanmaya başladı. Show ekranlarına gelen dizi 6. bölümde final yapıyor. Dizinin final kararı hakkında resmi bir açıklama olmasa da reytingler nedeniyle bittiği düşünüyor.

İÇİMİZDEN BİRİ DİZİSİ FİNAL BÖLÜMÜ ÖZETİ

Adam ve Havva'nın evlendiği tanıtımda ikili ailelerinden hiç beklemedikleri bir tepkiyle karşılaşıyor. Aileleri tarafından evden kovulan Adam ve Havva'nın mücadelesi eğlenceli anlara sahne olurken ikilinin her şeye rağmen birbirinden vazgeçmediği bir kez daha görülüyor.

 

 

Celil Nalçakan ile Seçil Gür aşk mı yaşıyor? İddialara yanıt geldiGeçtiğimiz aylarda kendisi gibi şarkıcı Serdar Ortaç'la ilişkisini noktalayan Seçil Gür'ün yeni bir aşka yelken açtığı iddia edilmişti. Gür'ün ünlü oyuncu Celil Nalçakan'a gönlünü kaptırdığı ileri sürülmüştü. Nalçakan, hakkındaki haberlere sosyal medya hesabından yayınladığı video ile yanıt verdi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber