Geri Dön

Idris Elba: Her yıl bir hafta karantinaya girelim

Ünlü oyuncu Idris Elba, geçtiğimiz haftalarda corona virüsü yendiğini açıklamıştı. Elba, salgın bittikten sonra bu zamanları hatırlamak adına "Her yıl bir hafta karantinaya girelim" dedi.

Idris Elba: Her yıl bir hafta karantinaya girelim

Idris Elba, eşi ile birlikte corona virüsü yendikten sonra, virüsle mücadele ettiği günleri ‘Korkunç’ olarak nitelendirmişti.

Elba, “Dünyanın bu zamanı hatırlaması için her yıl bir hafta karantinaya girmesi gerektiğini düşünüyorum. Birbirimizi hatırlamak için. Gerçekten böyle düşünüyorum. Diğer türler bunu uyguluyor, buna kış uykusu deniyor. Ama bu dünyanın bizim zamanımıza göre işlemediğini hatırlatıyor” dedi. Elba şöyle devam etti: “Bence bu dünya çapında gerçek bir toplu deneyim oldu. Herkes bizim hissettiğimiz gibi hissediyor ama bu kesinlikle tam bir kargaşa oldu.”

Gianluca Vacchi bebeğinin cinsiyetini böyle öğrendiSosyal medya fenomeni Gianluca Vacchi, sosyal medya hesabından baba olacağını duyurmuştu. 350 milyon sterlin serveti olan Vacchi, bebeğin cinsiyetini ise helikopterden boşaltılan boya ile öğrendi.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber