Cadde İlayda Alişan ile Oğulcan Engin'den aşk dolu paylaşım!

İlayda Alişan ile Oğulcan Engin'den aşk dolu paylaşım!

05.12.2023 - 08:52 | Son Güncellenme:

Seda Sayan'ın oğlu Oğulcan Engin, Miray Daner'den ayrılmasının ardından aradığı aşkı İlayda Alişan'da bulmuştu. İlişkilerini geçtiğimiz aylarda kabul eden ikiliden Alişan, sosyal medya hesabından aşk dolu bir paylaşım yaptı.

İlayda Alişan ile Oğulcan Enginden aşk dolu paylaşım

Oğulcan Engin ile Miray Daner, yaklaşık iki yıllık ilişkilerini noktalamıştı. Ayrılık sebebinin Engin'in, İlayda Alişan ile yakınlaşması olduğu iddia edilmişti. Geçtiğimiz haftalarda Academy Day’in kapanış partisinde objektiflere yansıyan Miray Daner, merak konusu olan ayrılığa dair açıklama yapmıştı.

Haberin Devamı

Genç oyuncu, "İlişkinin bitme sebebi ihanet mi?" sorusuna, "Evet, ilişkimizi sonlandırdık. Ancak üçüncü kişilerle hiçbir alakası yok. Karşılıklı konuşarak böyle olmasının daha doğru olacağını düşündük. Anlaşarak bir ayrılık kararı aldık" cevabını vermişti.

İlayda Alişan ile Oğulcan Enginden aşk dolu paylaşım

EL ELE, SARMAŞ DOLAŞ!

Sessizliğini koruyan Oğulcan Engin ise sonraki günlerde İlayda Alişan ile Akaretler W İstanbul'da birlikte eğlenmişti. Mekan içinde el ele, sarmaş dolaş oldukları konuşulan ikilinin, basın mensuplarının olduğunu öğrenince ayrı ayrı kapılardan çıkmaları dikkat çekmişti.

İlayda Alişan ile Oğulcan Enginden aşk dolu paylaşım

KONSERE EL ELE GELDİLER

Yaz başından beri birlikte olan İlayda Alişan ile Oğulcan Engin önceki aylarda Harbiye Açık Hava Tiyatrosu'nda sahneye çıkacak olan Melike Şahin konserine el ele gelmişti. Muhabirlerin “Oğulcan bey hayırlı uğurlu olsun birlikteliğiniz çok yazıldı, konuşuldu. Ne söylemek istersiniz?” sorusuna “Arkadaşlar konsere geç kaldık ama biz İlayda ile zaten arkadaştık ve arkadaşlığımız sevgiye dönüştü” demişti.

Haberin Devamı

İlayda Alişan ile Oğulcan Enginden aşk dolu paylaşım

AŞK DOLU KARELER

Sonunda ilişkilerini kabul eden ikili, son olarak sosyal medya hesaplarından yaptıkları bir paylaşımla adlarından söz ettirdi. Alişan, 3.4 milyon takipçisi bulunan Instagram sayfasından Engin ile aşk dolu pozlarını peş peşe paylaşarak; "Çok" notunu yazdı.

İlayda Alişan ile Oğulcan Enginden aşk dolu paylaşım

Ünlü çiftin kısa sürede 117 bin beğeni alan gönderisine; "Neden Oğulcan da paylaşmadı bu fotoğrafı?", "İkinci Umut Evirgen vakası" ve "Bence çok yakışıyorlar" gibi yüzlerce yorum yapıldı.