İlayda Alişan

İlayda Alişan

Son dakika İlayda Alişan haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan İlayda Alişan gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan İlayda Alişan haber sayfamızda...

İlayda Alişan

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 249 ilayda alişan haberi bulunmuştur.
İlayda Alişan imaj değiştirdi: Eskisi gibi dostlarım
İlayda Alişan imaj değiştirdi: Eskisi gibi dostlarım Ünlü oyuncu İlayda Alişan imaj değişikliğine gitti. Alişan, saçlarında eski rengine dönmeyi tercih etti.
13.03.2024 Cadde
Oğulcan Engin'den sevgilisi İlayda Alişan'a doğum günü sürprizi!
Oğulcan Engin'den sevgilisi İlayda Alişan'a doğum günü sürprizi! Seda Sayan'ın oğlu Oğulcan Engin, Miray Daner'den ayrılmasının ardından aradığı aşkı İlayda Alişan'da bulmuştu. Engin, son olarak güzel oyuncuya doğum günü sürprizi yaptı.
4.03.2024 Cadde
Oğulcan Engin'den yeni proje!
Oğulcan Engin'den yeni proje! Eski futbolcu Sinan Engin ile şarkıcı Seda Sayan’ın işletmeci oğlu Oğulcan Engin, geçtiğimiz gün iş insanı Taner Tekin'le birlikte Zorlu AVM'de objektiflere yansıdı.
15.01.2024 Cadde
İlayda Alişan hayatını kaybeden annesinin doğum gününü kutladı: Bütün gülüşlerin aklımda!
İlayda Alişan hayatını kaybeden annesinin doğum gününü kutladı: Bütün gülüşlerin aklımda! Ünlü oyuncu İlayda Alişan, henüz 9 yaşındayken annesini kaybetmişti. İlayda Alişan'dan merhum annesinin doğum gününde duygu yüklü bir paylaşım geldi.
14.01.2024 Cadde
Seda Sayan'dan 'sünnet derisi' açıklaması: Bunu tek söyleyen benim!
Seda Sayan'dan 'sünnet derisi' açıklaması: Bunu tek söyleyen benim! Seda Sayan, geçtiğimiz hafta yılbaşı gecesi 'O Ses Türkiye' programında Enis Arıkan'ın 'Ah Geceler' şarkısını seslendirmesi hakkında konuştu. Ünlü şarkıcı, cildine sünnet derisi sıvısı enkejte ettirmesiyle ilgili, "Çok yaptıran var, tek söyleyen benim" dedi.
9.01.2024 Cadde
ATEŞ KUŞLARI bu akşam yok mu? Ateş Kuşları yeni bölüm bugün neden yok, ne zaman yayımlanacak?
ATEŞ KUŞLARI bu akşam yok mu? Ateş Kuşları yeni bölüm bugün neden yok, ne zaman yayımlanacak? Ateş Kuşları dizisi her hafta yeni bölümleri ile ATV ekranlarında yayımlanıyor. Başrollerini İlayda Alişan, Hande Soral, Burak Tozkoparan ve Görkem Sevindik'in paylaştığı Ateş Kuşları dizisi, 29 Aralık yayın akışında yer almadı. Peki, Ateş Kuşları yeni bölüm ne zaman, neden yok?
29.12.2023 Bilgi Rehberi
Erdem Şanlı ve Deniz Işın aşk yaşıyor!
Erdem Şanlı ve Deniz Işın aşk yaşıyor! 'Leyla ile Mecnun' dizisiyle yıldızı parlayan Deniz Işın, kendisi gibi oyuncu Erdem Şanlı ile aşk yaşamaya başladı. Çift, dudak dudağa poz vererek ilişkilerini ilan etti.
21.12.2023 Cadde
Oğulcan Engin'le aşk yaşayan İlayda Alişan'a Seda Sayan sorusu!
Oğulcan Engin'le aşk yaşayan İlayda Alişan'a Seda Sayan sorusu! İşletmeci Oğulcan Engin, Miray Daner'den ayrılmasının ardından aradığı aşkı İlayda Alişan'da bulmuştu. İlişkilerini geçtiğimiz aylarda kabul eden ikiliden İlayda Alişan, önceki gün bir AVM'de görüntülendi. Güzel oyuncuya, sevgilisinin annesi Seda Sayan ile tanışıp tanışmadığı soruldu.
17.12.2023 Cadde
İlayda Alişan ile Oğulcan Engin'den aşk dolu paylaşım!
İlayda Alişan ile Oğulcan Engin'den aşk dolu paylaşım! Seda Sayan'ın oğlu Oğulcan Engin, Miray Daner'den ayrılmasının ardından aradığı aşkı İlayda Alişan'da bulmuştu. İlişkilerini geçtiğimiz aylarda kabul eden ikiliden Alişan, sosyal medya hesabından aşk dolu bir paylaşım yaptı.
5.12.2023 Cadde
İlayda Alişan-Oğulcan Engin çifti siyahlar içinde
İlayda Alişan-Oğulcan Engin çifti siyahlar içinde Oyuncu İlayda Alişan ile işletmeci sevgilisi Oğulcan Engin, geçtiğimiz gün Zorlu AVM'de el ele görüntülendi. İkili, kısa bir alışverişin ardından soluğu meydan katında bulunan bir restoranda aldı.
23.11.2023 Cadde
Oğulcan Engin ile İlayda Alişan'dan ilk paylaşım!
Oğulcan Engin ile İlayda Alişan'dan ilk paylaşım! Seda Sayan'ın oğlu Oğulcan Engin, Miray Daner'den ayrılmasının ardından aradığı aşkı İlayda Alişan'da bulmuştu. İlişkilerini geçtiğimiz aylarda kabul eden ikili, sosyal medya hesaplarından aşk dolu bir paylaşım yaptı.
5.11.2023 Cadde
Ezgi Eyüboğlu ve Furkan Palalı aşkı belgelendi!
Ezgi Eyüboğlu ve Furkan Palalı aşkı belgelendi! Uzun bir süredir özel hayatında sessizliğini koruyan Ezgi Eyüboğlu, sürpriz bir aşk ile yeniden gündeme geldi. Ezgi Eyüboğlu, kendisi gibi oyuncu olan Furkan Palalı'ya gönlünü kaptırdı. İkili, tatil dönüşü böyle görüntülendi.
12.10.2023 Cadde
Oğulcan Engin ile İlayda Alişan'ın gazeteci paniği! Çıkmaz sokağa girdiler
Oğulcan Engin ile İlayda Alişan'ın gazeteci paniği! Çıkmaz sokağa girdiler Seda Sayan'ın oğlu Oğulcan Engin, Miray Daner'den ayrılmasının ardından aradığı aşkı İlayda Alişan'da bulmuştu. Çiçeği burnunda çift, önceki akşam Ulus'ta görüntülendi. Görüntülendiklerini fark edince panik olan ikili, motosikletleriyle çıkmaz sokağa girdi.
27.09.2023 Cadde
Oğulcan Engin'den İlayda Alişan açıklaması: Arkadaşlığımız sevgiye dönüştü
Oğulcan Engin'den İlayda Alişan açıklaması: Arkadaşlığımız sevgiye dönüştü Oyuncu Miray Daner ile işletmeci Oğulcan Engin, gözlerden uzak yaşadıklarını yaklaşık iki yıllık ilişkilerine sürpriz şekilde nokta koymuştu. Yaz aylarının başında yeni bir aşka yelken açan Oğulcan Engin ile İlayda Alişan, ilişkilerinin nasıl başladığını açıkladı.
2.09.2023 Cadde
Oğulcan Engin: Abartmayın, abartmayın!
Oğulcan Engin: Abartmayın, abartmayın! Oyuncu Miray Daner ile işletmeci Oğulcan Engin, gözlerden uzak yaşadıklarını yaklaşık iki yıllık ilişkilerine sürpriz şekilde nokta koymuştu. Yaz aylarının başında yeni bir aşka yelken açan Oğulcan Engin ile İlayda Alişan, Etiler'de el ele görüntülendi.
21.08.2023 Cadde
İlayda Alişan ile Oğulcan Engin artık kaçmıyor! Utangaç tavırları dikkat çekti
İlayda Alişan ile Oğulcan Engin artık kaçmıyor! Utangaç tavırları dikkat çekti Oyuncu Miray Daner ile işletmeci Oğulcan Engin, gözlerden uzak yaşadıklarını yaklaşık iki yıllık ilişkilerine sürpriz şekilde nokta koymuştu. Yaz aylarının başında yeni bir aşka yelken açan Oğulcan Engin ile İlayda Alişan, önceki gün Nişantaşı’nda objektiflere yansıdı.
18.08.2023 Cadde
Aşkın fotoğrafı
Aşkın fotoğrafı Yaklaşık iki aydır birlikte olan İlayda Alişan ile Oğulcan Engin, ilk kez Nişantaşı’nda objektiflere takıldı.
18.08.2023 Cadde
Çiçeği burnunda aşıklar Umut Evirgen ve Alina Boz Yunanistan'a gitti!
Çiçeği burnunda aşıklar Umut Evirgen ve Alina Boz Yunanistan'a gitti! Oyuncu Alina Boz, dört yıldır birlikte olduğu Sezen Aksu'nun oğlu Mithat Can Özer ile ayrıldıktan sonra işletmeci Umut Evirgen ile yeni bir ilişkiye yelken açmıştı. Çiçeği burnunda aşıklar, Yunanistan tatilinde romantik pozlar verdi.
27.07.2023 Cadde
İlayda Alişan ile Oğulcan Engin aşkı belgelendi!
İlayda Alişan ile Oğulcan Engin aşkı belgelendi! Ünlü oyuncu Miray Daner (23) ile şarkıcı Seda Sayan ve eski futbolcu Sinan Engin'in oğlu Oğulcan Engin (32), geçtiğimiz aylarda yollarını ayırma kararı almıştı. Ayrılık sebebinin Engin'in, İlayda Alişan ile yakınlaşması olduğu iddia edilmişti. Bu iddiaları yalanlayan Engin ile Alişan, geçtiğimiz akşam bir konserde sarmaş dolaş görüntülendi.
18.07.2023 Cadde
Alp Navruz ve Sıla Türkoğlu el ele denize girdi!
Alp Navruz ve Sıla Türkoğlu el ele denize girdi! 'Ada Masalı' dizisindeki rol arkadaşlıkları aşka dönüşen Ayça Ayşin Turan ile birlikteliği geçtiğimiz yıl sona eren Alp Navruz, meslektaşı Sıla Türkoğlu ile yeni bir ilişkiye yelken açmıştı. Alp Navruz ve sevgilisi Sıla Türkoğlu, Bodrum'dan sonra tatillerine Çeşme'de devam ediyor.
13.07.2023 Cadde
Alp Naruz ve Sıla Türkoğlu'nun aşk tatili devam ediyor
Alp Naruz ve Sıla Türkoğlu'nun aşk tatili devam ediyor 'Ada Masalı' dizisindeki rol arkadaşlıkları aşka dönüşen Ayça Ayşin Turan ile birlikteliği geçtiğimiz yıl sona eren Alp Navruz, meslektaşı Sıla Türkoğlu ile yeni bir ilişkiye yelken açmıştı. Oyuncu çift, Bodrum Yalıkavak’ta objektiflere yansıdı.
8.07.2023 Cadde
Alina Boz, İlayda Alişan ve Ece Bölükbaş'a soğuk engeli!
Alina Boz, İlayda Alişan ve Ece Bölükbaş'a soğuk engeli! Alina Boz ve İlayda Alişan, yakın arkadaşları Ece Bölükbaş ile birlikte bir plajda görüntülendi. Beraber denize girmek isteyen arkadaşların soğuk su nedeniyle yaşadıkları zor anlar, kameralara yansıdı.
6.07.2023 Cadde
Mustafa Aksakallı ile Sinan Engin Çeşme'de! Denizde gülme krizine girdiler
Mustafa Aksakallı ile Sinan Engin Çeşme'de! Denizde gülme krizine girdiler Dört yıldır aşk yaşadığı Ezgi Mola ile 8 Mayıs'ta nikah masasına oturan ve baba olmaya hazırlanan işletmeci Mustafa Aksakallı, nikah şahitliğini üstlenen yakın dostu Sinan Engin ile oğlu Oğulcan Engin ve Erhan Şentürk ile The Beach Of Momo’da görüntülendi. Denizde eğlenceli anlar yaşayan dörtlü, bir ara gülme krizine girdi.
4.07.2023 Cadde
Sıla Türkoğlu ile Alp Navruz'dan sosyal medyada ilan-ı aşk!
Sıla Türkoğlu ile Alp Navruz'dan sosyal medyada ilan-ı aşk! Birliktelikleri çıktıkları Bodrum tatilinde belgelenen Sıla Türkoğlu (24) ile Alp Navruz (33), sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımla aşklarını gözler önüne serdi. Sevgilsiyle mutfağa girip pizza yaptığı anlara ait kareleri yayınlayan Türkoğlu'nun bu hamlesi, ''İlişkilerini artık saklamıyorlar'' yorumlarına neden oldu.
3.07.2023 Cadde
Miray Daner ile sevgilisinin teknede romantik anları!
Miray Daner ile sevgilisinin teknede romantik anları! Şarkıcı Seda Sayan ile eski futbolcu Sinan Engin'in işletmeci oğulları Oğulcan Engin (32) ile yaklaşık iki yıllık ilişkisini noktalayan Miray Daner, yeni bir aşka yelken açtı. Çıktıkları Bodrum tatili sırasında ilişkileri belgelenen çift, önceki gün ise Türkbükü’nde demirli teknelerinde romantik anlar yaşadı.
1.07.2023 Cadde

Benzer Haber Etiketleri

İlayda Alişan ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.