Geri Dön

İlgi gören sergi

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Fakültesi Öğretim Görevlisi Pınar Kalem, ‘Atatürk’ temalı sergisini Projehane çatısı altında ve Bilge Kuru ev sahipliğinde pandemi kurallarına uyarak gerçekleştirdi.

İlgi gören sergi

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Fakültesi Öğretim Görevlisi Pınar Kalem, ‘Atatürk’ temalı sergisini Projehane çatısı altında ve Bilge Kuru ev sahipliğinde pandemi kurallarına uyarak gerçekleştirdi. Ruby’de düzenlenen sergide, sanatçının Atatürk’ü resmettiği birbirinden güzel tablolar sanatseverler tarafından ilgi gördü. Sergiye; Öznur Yakın, Serap Sarı, İlkem Topçuoğlu, Ebru Akel gibi cemiyet, iş ve sanat dünyasından birçok ünlü sima katıldı. Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy’un eşi Pervin Ersoy da onur konuğu oldu.

Emre Aşık şikayetçi olarak dinlendi: Mesajda beni öldüreceği yazıyorduDüzce'de eski milli futbolcu Emre Aşık'ı öldürmeyi planladıkları iddiasıyla eski eşi Yağmur Sarnıç'ın da aralarında bulunduğu 3 sanığın yargılandığı davada Emre Aşık, talimatla Anadolu Adliyesi'nde ifade verdi. Aşık ifadesinde sanık Erdi Sungur'un avukatına ulaştığını, Baycan Şentürk'ün ikinci tetikçi olarak yer aldığını ve kendisini öldüreceklerine dair mesajlar olduğunu söyledi. Anadolu 4. Ağır Ceza Mahkemesi'nde gerçekleşen talimat duruşmasına şikayetçi Emre Aşık ile avukatları Funda Sadıkahmet ve Hasan Tahsin Cevizoğlu katıldı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber