Cadde İnci Taneleri'nde Azem'in sırrı ortaya çıktı! Piraye şoke oldu

İnci Taneleri'nde Azem'in sırrı ortaya çıktı! Piraye şoke oldu

24.05.2024 - 00:03 | Son Güncellenme:

Kanal D’nin; Yılmaz Erdoğan imzalı çok izlenen dizisi 'İnci Taneleri’nin 16. bölümü yayınlandı. Aleyna'yı Reyyaz'ın evinden kaçıran Necmi otele geldi. Piraye, Cenk'in evlilik teklifini reddetti. Zahir'den kurtulmak isteyen Dilber, kiralık katil aramaya başladı. Talip, Azem'in onlardan sakladığı gerçekleri öğrendi. Piraye abisinin anlattıkları karşısında şoke oldu. İşte İnci Taneleri'nin merak uyandıran son bölüm özeti...

İnci Tanelerinde Azemin sırrı ortaya çıktı Piraye şoke oldu

Piraye, Ayça ve Azem birlikte yemeğe çıktı. Azem, Piraye'nin Arcan'ı tanıdığı fark edince kızının sevgilisiyle ilgili merak ettiklerini öğrenmeye çalıştı.

Haberin Devamı

Piraye'nin Nehir için 'kimi kimsesi yokmuş' sözleri Azem'i incitti. Necmi, Aleyna'nın Reyyaz'ın evinden kaçmasına yardım etti. Azem, kızının ondan kaçmaya çalıştığını anladı. İzzet, Azem'e Zahir'in otelde kaldığını söyledi. Azem, Zahir'e gözüktükten sonra odasına geçti.

İNCİ TANELERİ SON BÖLÜM

NECMİ OTELE GELDİ

Aleyna'yla nereye gideceğini bilmeyen Necmi, Azem'in kaldığı otele geldi. Sinirden küplere binen Reyyaz, evde güvenlik işleriyle ilgilenen ekibi cezalandırdı.

Reyyaz, tüm yetkileri ona verdiğini söyleyerek Cihan'ı, Aleyna ve Necmi'yi bulması için görevlendirdi. Dilber, Azem'den yardım istedi.

İnci Tanelerinde Azemin sırrı ortaya çıktı Piraye şoke oldu

İnci Tanelerinde Azemin sırrı ortaya çıktı Piraye şoke oldu

PİRAYE EVLİLİK TEKLİFİNİ REDDETTİ

Piraye nasıl ayrılacağını düşünürken Cenk ona evlenme teklifi etti. Piraye'nin teklifi reddetmesi sonrası Cenk çok üzüldü. Piraye eve geçer geçmez telefonla Azem'i arayarak Cenk'le ayrıldıklarını belirtti. Zahir yalnız uyumaktan sıkıldığını söyleyerek Dilber'in odasına geldi. Dilber tam Zahir'i vurmaya hazırlanırken Yıldız ve Zerre kapıyı çaldı. Yıldız annesinin rahatsızlandığı yalanını söyleyerek Dilber'in kurtulmasını sağladı.

Haberin Devamı

DİLBER, AZEM'İN KOLLARINA SARILDI! / TIKLA İZLE

İnci Tanelerinde Azemin sırrı ortaya çıktı Piraye şoke oldu

DİLBER KİRALIK KATİL ARIYOR

Azem yine otele gelerek Nehir'le yüzleşeceğini umarken karşısına Mahun çıktı. Mahun, Nehir'i tanıyıp tanımadığını sorunca Azem kızının huzuru kaçmasın diye tanımadığını söyledi. Cihan'la Elif kafede otururken Azem yanlarına geldi. Zahir'in iş kurulması için Zerre'ye verdiği parayla Dilber, kiralık katil tutma teklifinde bulundu. Zerre de, kiralık katil birisine fiyat sorduktan sonra Dilber ve Yıldız'a durumu anlattı.

DİLBER, AZEM'İ KISKANDIRMAYA ÇALIŞIYOR! / TIKLA İZLE

İnci Tanelerinde Azemin sırrı ortaya çıktı Piraye şoke oldu

OLMAYACAK BİR HAYALİN PEŞİNDEN KOŞUYORUM! / TIKLA İZLE

PİRAYE ŞOKE OLDU

Piraye, akşam vakti Azem'e mesaj attı. Azem de cevap verdikten sonra buluşma kararı aldılar. Piraye'nin şoförü Azem'i almaya geldiğinde gerçek adını öğrendi. Piraye çok güzel bir elbiseyle Azem'i karşıladı. İkili yakınlaşacağı esnada Azem bir yola çıkacaklarsa her şeyin doğru olması gerektiğini söyleyerek biraz uzaklaştı. Azem kızından söze girerken yanlarına Piraye'nin abisi Talip, kardeşi Tayfun ve Cenk geldi. Talip, Azem'le ilgili gerçekleri söylerken Piraye şoke oldu!

Haberin Devamı

NECMİ, ALEYNA'YI REYYAZ'IN EVİNDEN KAÇIRDI! / TIKLA İZLE