İnci Taneleri

İnci Taneleri

Son dakika İnci Taneleri haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan İnci Taneleri gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan İnci Taneleri haber sayfamızda...

İnci Taneleri

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 355 inci taneleri haberi bulunmuştur.
Dilber, Azem'in kollarına sığındı!
Dilber, Azem'in kollarına sığındı! İnci Taneleri 23 Mayıs Perşembe yayınlanan 16. Bölümde Zahir'in dönüşüyle sıkıntılar yaşamaya başlayan Dilber, dayanamıyor ve teselliyi Azem'in kollarında arıyor!
24.05.2024 Televizyon
Azem'in gerçek kimliği ortaya çıktı!
Azem'in gerçek kimliği ortaya çıktı! İnci Taneleri 23 Mayıs Perşembe yayınlanan 16. Bölümde Cenk, Piraye'ye Azem'in aslında kim olduğunu açıklıyor!
24.05.2024 Televizyon
Piraye Cenk'ten ayrıldı
Piraye Cenk'ten ayrıldı Piraye (Selma Ergeç), Azem ve Ayça’nın (Ülkü Hilal Çiftçi) yakın olmasından duyduğu mutluluğu ve Azem ile ilişkilerinin farklı bir yöne doğru gittiğini Sibel (Begüm Atak) ile paylaştı. Bu düşüncelerinden dolayı birlikte olduğu Cenk (Bekir Aksoy) ile ayrılacağını söyledi.
24.05.2024 Televizyon
'İnci Taneleri'nde Azem deşifre oldu! Gerçekleri öğrenen Piraye ne yapacak?
'İnci Taneleri'nde Azem deşifre oldu! Gerçekleri öğrenen Piraye ne yapacak? Yılmaz Erdoğan’ın hem yazıp hem başrolünde yer aldığı 'İnci Taneleri', yeni bölümü ile ekrana geldi. Dilber’in Zahir’den kurtulmak için planlar yaparken çıkmaza girmesi izleyicileri gözyaşlarına boğarken, Piraye’nin Azem hakkında öğrendiği gerçekler ise büyük hayal kırıklığı yarattı.
24.05.2024 Cadde
Ünlü modelden implant şoku! X-Ray'in alarmı hiç susmadı: 'Çiviler kafatasımda yürüyor'
Ünlü modelden implant şoku! X-Ray'in alarmı hiç susmadı: 'Çiviler kafatasımda yürüyor' 36 yaşındaydı, bu zamana kadar 19 cerrahi operasyon geçirmişti. Geçen günlerde havaalanında seyahat ederken güvenlik cihazı birden alarm verdi. Defalarca geçtiği X-ray bir türlü susmuyordu. Röntgende ise genç kadının yüzünün çeşitli bölgelerinde vidalar olduğu görüldü. Bu vidaları diş implantlarına bağlayan ünlü modele uzman isimden bakın ne cevap geldi.
24.05.2024 Genel Sağlık
Bakkallarda satılırken nasıl dünya markası oldu? 'Bir Gripin al, bir şeyin kalmaz'
Bakkallarda satılırken nasıl dünya markası oldu? 'Bir Gripin al, bir şeyin kalmaz' Türkiye'nin ilk ağrı kesicilerinden biri olan Gripin, bakkallarda bile satılarak adını her yerde duyurmayı başardı. Piyasaya çıktığı dönemde aniden yükselişe geçen ve rakiplerine büyük fark atan ilacın mucidi de bir eczacıydı. Osmanlı’nın son, Cumhuriyet'in de ‘ilk’ girişimcilerinden Necip Akar’ın Gripin'i kısa sürede Türkiye hatta dünya çapında bir ilaç haline getirmesi ise pek çok kişiye ilham olacak cinsten.
24.05.2024 Yaşam
Survivor All Star'da 3 ve 4. eleme adayları belli oldu
Survivor All Star'da 3 ve 4. eleme adayları belli oldu Survivor All Star'da ilk eleme adayı Özgür Tetik, ikinci eleme adayı Damla Can olmuştu. Nefes kesen dokunulmazlık oyunu sonrası 3 ve 4. eleme adayları da belli oldu. İşte detaylar...
24.05.2024 Cadde
İnci Taneleri'nde Azem'in sırrı ortaya çıktı! Piraye şoke oldu
İnci Taneleri'nde Azem'in sırrı ortaya çıktı! Piraye şoke oldu Kanal D’nin; Yılmaz Erdoğan imzalı çok izlenen dizisi 'İnci Taneleri’nin 16. bölümü yayınlandı. Aleyna'yı Reyyaz'ın evinden kaçıran Necmi otele geldi. Piraye, Cenk'in evlilik teklifini reddetti. Zahir'den kurtulmak isteyen Dilber, kiralık katil aramaya başladı. Talip, Azem'in onlardan sakladığı gerçekleri öğrendi. Piraye abisinin anlattıkları karşısında şoke oldu. İşte İnci Taneleri'nin merak uyandıran son bölüm özeti...
24.05.2024 Cadde
Heyecanlı bölüm
Heyecanlı bölüm ‘İnci Taneleri’, bu akşam saat 20.00’da yeni bölümüyle ekrana gelecek. Kanal D’nin fenomen dizisinde; Nehir (Sera Kutlubey), Azem’in (Yılmaz Erdoğan) kendisine ulaşmasını engellemek için elinden geleni yapar.
23.05.2024 Cadde
Zirvenin sahibi değişmedi
Zirvenin sahibi değişmedi Kanal D’nin BKM imzalı dizisi ‘İnci Taneleri’nin önceki akşam yayınlanan bölümü, izleyicileri bir kez daha ekran başına kilitledi.
18.05.2024 Cadde
Dilber'den stratejik hareket
Dilber'den stratejik hareket Zahir (Mustafa Yıldıran) tahliye olduktan sonra Dilber’in gönlünü almaya karar verdi ve işe otele yerleşmekle başladı. Dilber’e karşı alışılmışın dışında sevgi dolu yaklaşmaya karar veren Zahir, Dilber’in odasına boncuktan yapılmış bir kuş bıraktı. Dilber hediyenin Azem’den geldiği sansa da otel lobisinde Zahir’i görünce şoke oldu. Zahir’in bu tavırlarına kayıtsız kalmayan Dilber ise ona iyi davranmaya başladı. Tüm bu yaşananlara anlam veremeyen Yıldız’a ilk açıklama da Dilber’den geldi. Dilber, Zahir için yeni bir taktik uyguladığını Yıldız ile paylaştı.
17.05.2024 Televizyon
Kardeşler hasret giderdi!
Kardeşler hasret giderdi! İnci Taneleri 16 Mayıs Perşembe yayınlanan 15. Bölümde yıllar sonra kavuşan Cihan ve Nehir birbirlerine hasret geçirdikleri günlerin acısını çıkartıyor!
17.05.2024 Televizyon
Nehir ile Azem konuşacak mı?
Nehir ile Azem konuşacak mı? İnci Taneleri 16 Mayıs Perşembe yayınlanan 15. Bölümde Azem ve Nehir aynı yerde denk geliyor! Nehir, Azem ile konuşacak mı?
17.05.2024 Televizyon
Perşembenin galibi değişmedi! Kızına çok yaklaşan Azem ne yapacak?
Perşembenin galibi değişmedi! Kızına çok yaklaşan Azem ne yapacak? Yılmaz Erdoğan’ın hem yazıp hem başrolünde yer aldığı 'İnci Taneleri', 16 Mayıs Perşembe akşamı yeni bölümü ile Kanal D'de ekrana geldi. Nehir’in kardeşi Cihan ile kavuştuğu anlar seyircileri gözyaşlarına boğdu. Final sahnesinde ise Azem ve kızı Nehir’in yıllar sonra aynı mekanda denk gelmesi dizinin yeni bölümünde yaşanacaklara dair merakı iyice artırdı.
17.05.2024 Cadde
İnci Taneleri 16. Bölüm Fragmanı
İnci Taneleri 16. Bölüm Fragmanı İnci Taneleri 16. Bölüm Fragmanı yayınlandı! Azem, Dilber'in elini bırakacak mı?
17.05.2024 Televizyon
100 kez doktora gitti, kimse inanmadı! 'Panik' değil, ciğerdenmiş: 'Her şeyi terk ettim'
100 kez doktora gitti, kimse inanmadı! 'Panik' değil, ciğerdenmiş: 'Her şeyi terk ettim' Şimdilerde 23 yaşında olan genç kızın hikâyesi 5 yıl önce başladı. Yaşadığı nefes darlığı atakları yüzünden hayat kalitesi düşmüştü, derdini kimseye anlatamadı. Onlarca kez doktora gitti ancak yine hiçbir sonuç alamadı. Sonunda o gün geldi çattı, bakın genç kıza hangi teşhis konuldu.
17.05.2024 Genel Sağlık
Tek oturuşta 89 tane Japon balığı yuttu! 10 dolarla başladı: 'Çok fazla şikayet var'
Tek oturuşta 89 tane Japon balığı yuttu! 10 dolarla başladı: 'Çok fazla şikayet var' Yaklaşık 100 yıl önce bir iddiayla başladı. Sonrasında ortalığı kasıp kavuran, yüzlerce çocuğun ve gencin birbirini geçmeye çalıştığı tuhaf bir çılgınlıkla sonuçlandı. 10 dolarla başlayıp kurbağa yutmaya kadar giden akılalmaz iddia ise bugün hâlâ devam ediyor.
17.05.2024 Yaşam
İnci Taneleri'nde Necmi aşkı için kendini tehlikeye attı! Azem'le Nehir aynı mekanda
İnci Taneleri'nde Necmi aşkı için kendini tehlikeye attı! Azem'le Nehir aynı mekanda Kanal D’nin; Yılmaz Erdoğan imzalı çok izlenen dizisi 'İnci Taneleri’nin 15. bölümü yayınlandı. Nehir babasına karşı Cihan'ı uyardı. Azem defalarca telefonla arayarak oğluyla konuşmak istese de Cihan telefonu açmadı. Necmi çektiği aşk acısına dayanamayarak Aleyna'nın yanına gitti. Zahir, Dilber'le arayı düzeltmek için otelde oda tuttu. Nehir ile Azem aynı mekana geldi. İşte detaylar...
17.05.2024 Cadde
İnci Taneleri 15. Bölüm Fragmanı
İnci Taneleri 15. Bölüm Fragmanı Yılmaz Erdoğan’ın hem yazıp hem başrolünde yer aldığı 'İnci Taneleri', 15'inci bölümü ile bu akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünden yayınlanan fragmana, Nehir ile Cihan yıllar sonra kavuştuğu sahneler damga vurdu.
16.05.2024 Televizyon
'İnci Taneleri'nde heyecan dorukta! Baba-kız ilk kez göz göze
'İnci Taneleri'nde heyecan dorukta! Baba-kız ilk kez göz göze Yılmaz Erdoğan’ın hem yazıp hem başrolünde yer aldığı 'İnci Taneleri', 15'inci bölümü ile bu akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünden yayınlanan fragmana, Nehir ile Cihan yıllar sonra kavuştuğu sahneler damga vurdu.
16.05.2024 Cadde
Gökhan Fırat ile İrem Derici arasında neler oluyor? 'Bekarım ve bütün yaz Alaçatı'dayım'
Gökhan Fırat ile İrem Derici arasında neler oluyor? 'Bekarım ve bütün yaz Alaçatı'dayım' İrem Derici ile Gökhan Fırat'ın, yedi aylık ilişkilerini noktalamıştı. Ünlü popçu, birlikte çekilen fotoğraflarını kaldırmış ve yönetmeni takipten çıkmıştı. Gündem olan ayrılık haberinden kısa süre sonra Gökhan Fırat’tan romantik bir paylaşım gelmişti. Tekrar bir araya geldikleri düşünülen ikiliden Derici, ortalığı karıştıran bir açıklama yaptı.
14.05.2024 Cadde
Ayrılık kısa sürdü! Gökhan Fırat ve İrem Derici'den aşk pozu
Ayrılık kısa sürdü! Gökhan Fırat ve İrem Derici'den aşk pozu İrem Derici ile Gökhan Fırat'ın, yedi aylık ilişkilerini noktalamıştı. Ünlü popçu, birlikte çekilen fotoğraflarını kaldırmış ve yönetmeni takipten çıkmıştı. Gündem olan ayrılık haberinden kısa süre sonra Gökhan Fırat’tan romantik bir paylaşım geldi.
11.05.2024 Cadde
Gözyaşları sel oldu
Gözyaşları sel oldu ‘İnci Taneleri’nde abla-kardeş olan Nehir ile Cihan’ın yıllar sonra kavuşma sahnesi izleyicileri gözyaşına boğdu.
11.05.2024 Cadde
Necmi'den sert tepki
Necmi'den sert tepki Cihan (Kubilay Aka) Reyyaz (Selim Erdoğan) ile konuştuklarını Necmi (Onur Akbay), Nusret (Rıza Kocaoğlu) ve Berzan (Fatih Yücebağ) ile paylaştı. Reyyaz’ın işlerin başına kendilerini geçireceğini ama Aleyna’yı öldürme şartını öne sürdüğünü açıkladı. Eğer Aleyna’yı öldürürlerse daha önce Sırat’ın olan ne varsa onların olacağını söyleyen Cihan’a Nusret’in “Süper lige çıkacağız yani” demesi Necmi’yi çileden çıkarttı. Necmi “Top mu oynuyoruz biz burada?” diyerek arkadaşlarına sert tepki gösterdi.
10.05.2024 Televizyon
Zerre ateşle oynuyor
Zerre ateşle oynuyor Yıldız (Ümit Beste Kargın) ile bir iş kurmaya karar veren Dilber (Hazar Ergüçlü) tefeciden aldıkları para yeterli olmayınca bir kez daha Kamuran‘ın (Deniz Erdoğan) kapısını çaldı. Kamuran bu sefer parayı vereceğini ama faizi ile geri alacağını söyledi. Zerre de (Orkuncan İzan) arkadaşlarına destek olmak için kendince bir çözüm buldu. Bahis oynayarak para kazanmaya çalışan Zerre tüm parayı kaybetti… Dilber ve Yıldız kaybolan paralarını alanın Zerre olduğunu fark edip büyük hayal kırıklığına uğradı.
10.05.2024 Televizyon

Benzer Haber Etiketleri

İnci Taneleri ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.