Geri Dön

Ip Man 4: Final oyuncuları kim? Ip Man 4: Final konusu ve oyuncu kadrosu...

Ip Man 4: Final filmi, Hong Kong yapımı biyografik dövüş sanatlarına dair hazırlanan yapımdır. Film 2019 yılında çekildi. Seri halindeki filmin dördüncüsü ve en sonuncusu olarak izleyiciler karşısına çıkıyor. İşte, Ip Man 4: Finaloyuncuları...

Ip Man 4: Final oyuncuları kim? Ip Man 4: Final konusu ve oyuncu kadrosu...

Yabancı film Ip Man 4: Final Wilson Wong tarafından yönetildi ve Raymond Wong yapımcılığında ise vizyona girdi. Wing Chun büyükustası Ip Man'in hayatı ekrana geliyor. Televizyonda izleyici ile buluşan filmde Donnie Yen ve Wu Yue gibi isimler başrolde yer alıyor.

IP MAN 4: FİNAL KONUSU

Karısının ölümünden sonra Ip Man, sigara yüzünden boğaz kanseri olduğunu öğrenir. İsyankar oğlu Ip Chun zorbalara karşı kavga ettikten sonra okuldan kovulur ve Ip Man bir okul aramak için Amerika Birleşik Devletleri'nin San Francisco şehrine gitmeye karar verir. Öğrencisi Bruce Lee, bir Wing Chun okulu açarak, Amerikalılara dövüş sanatlarını öğreterek ve dövüş sanatları üzerine bir kitap yazarak San Francisco'daki yerel dövüş sanatları topluluğunu altüst eder.

IP MAN 4: FİNAL OYUNCULARI

Donnie Yen .... Ip Man
Wu Yue .... Wan Zong Hua
Scott Adkins .... Barton Geddes
Danny Chan .... Bruce Lee
Vanness Wu .... Hartman Wu
Chris Collins .... Colin Frater
Nico Amedeo .... Walters

Seda Sayan ve Mehmet Ali Erbil sahnede barıştı!Bir süredir sağlık problemleri ile mücadele eden ve tedavi süreci tamamlandıktan sonra eski sağlığına kavuşan Mehmet Ali Erbil, arasının bir süredir bozuk olduğu ünlü şarkıcı Seda Sayan’ın sahnesine konuk oldu. Dün Kuruçeşme’de konser veren Sayan ile Erbil'in arasındaki diyalog geceye damga vurdu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet
akıllı banner