Geri Dön

İrem Derici ve Cem Belevi'nin olaylı ayrılığının perde arkası!

Meslektaşı Cem Belevi ile ilişkisini ikinci kez ihanete uğradığı gerekçesiyle sonlandıran şarkıcı İrem Derici, önceki gün verdiği konserde duygusal anlar yaşadı. Ses kayıtları, mesajlar ve 'çapkınlık cep telefonu' iddiasıyla magazin gündemini karıştıran ve "Öyle şeyler kulağımıza geliyor ki hayrete düşüyoruz" dedirten İrem Derici-Cem Belevi ayrılığının perde arkasına dair yeni detaylar da ortaya çıktı.

İrem Derici ve Cem Belevi'nin olaylı ayrılığının perde arkası!

2011 yazından itibaren ilişkileri bir dargın bir barışık devam eden Cem Belevi-İrem Derici çifti yine ihanet iddiasıyla yollarını ayırdı. Belevi'nin kendisini manken Nergis Nesrullayeva ile aldattığı haberlerinin ardından sosyal medya hesabından flaş bir paylaşımda bulunan Derici, meslektaşına yönelik isim vermeden hakarete varan ifadeler kullandı.

"ALDATAMAM, BECEREMEM BÖYLE ŞEYLERİ"

"Saltanat sona erdi çeyrek popçu. Sefil hayatının geri kalanında sana mutluluklar diliyorum. Hayırlı konser dilenmeler" diyen popçuya, Cem Belevi'den yanıt gecikmedi. Olay sözler üzerine basın mensuplarının karşısına çıkan şarkıcı, biten ilişkisi hakkında, "Aslında biz İrem'le daha önce ilişkimizi noktaladık. Bunu duyurmak istemedi, benden de rica etti. Özel bir sebebi var, kendisine ve ilişkimize saygı duyduğum için o da bende kalacak. Ben kendisini çok sevdim. Yürütemedik olmadı. Asla bu cümleleri kabul etmiyorum. Yok aldatma, yok başka başka şeyler! Böyle bir şey olabilir mi? Hiçbir zaman böyle bir şey olmadı, olamaz da. Benim aşka böyle bir bakış açım yok. Hala kendisini çok seviyorum, hala çok saygı duyuyorum. Asla kendisini aldatmadım. Hiçbir kadını aldatamam, beceremem böyle şeyleri. Aşkımı coşkuyla yaşayan bir insanım" açıklamasını yaptı.

İrem Derici ve Cem Belevinin olaylı ayrılığının perde arkası

"İHANETİ İTİRAF ETTİ"

Ünlü şarkıcının cevabı sonrası adeta çılgına dönen İrem Derici, "Über samimiyetsiz açıklamayı izledim. Ben birkaç saat uyuyup uyanayım, her şeyi anlatayım. Sıktı artık bu sahtekarlık. A'dan Z'ye şöyle ses kayıtlarıyla mis gibi, ne dersin? 'Yaz sonuna kadar İrem'i şutlarım zaten, şu takvimi bir doldurayım, şimdi kötü çocuk imajı çizemem' mi olsun ilk konuğumuz, yoksa alevler attığın influencer'lar mı, sen seç. Ya da direkt itiraf ettiğin ihanetten de girebilirim mevzuya, bana fark etmez!" ifadelerini kullandı.

İREM'İN GÖZYAŞLARI

Derici, son olarak dün Instagram hesabında paylaştığı konser videosuyla eski sevgilisine göndermede bulundu. Söz konusu görüntüde; 'Acemi Balık' şarkısının "Beni kalbimden vuranlar var ya" sözleri sırasında, konserden bir seyircinin bağırarak "Allah belasını versin" dediği duyuluyor.

Öte yandan ünlü popçunun 'Affeder mi Aşk Bizi?' şarkısını seslendirdiği sırada bir seyirci, "O kaybetti" diye bağırdı. Bu sözler üzerine duygusal anlar yaşayan 35 yaşındaki popçu, sahnede gözyaşlarına hakim olamadı.

İrem Derici ve Cem Belevinin olaylı ayrılığının perde arkası

"İHANETE UĞRAMAYAN VAR MI?"

İrem Derici'nin çok konuşulan konserinden görüntüler, TV8'de yayınlanan '2. Sayfa' programında masaya yatırıldı. Sunucular, "Bu ihanetten de 2-3 şarkı çıkar. Seyircilerden çok destek gelmiş. Herkesin başından bir aşk ve ayrılık acısı geçiyor" youmunda bulundu.

Canlı yayına konuğu olan şarkıcı Ozon Orhon ise şu ifadeleri kullandı:

İhanete uğramayan var mı hayatta? İlk haberi görünce 'Öyle şey olur mu?' dedik, sonra ses kayıtları ortaya çıkınca şaşırdık. Tanımıyorum ama seviyorum İrem'i, o çılgınlığı hoşuma gidiyor. Gerçekten üzüldüm. Böyşe şeylerin yaşanması hoş değil. İrem'in bir duruşu, başarılı, güzel şarkıları var. Kafasına takmasın bence, yolunna devam etsin. Karşısına daha çok aşklar çıkar

ARAÇ TORPİDOSUNDA ÇAPKINLIK TELEFONU!

'2. Sayfa' sunucuları, ayrılığın pede arkasına dair şu detayları da izleyicilerle paylaştı:

Öyle şeyler kulağımıza geliyor ki hayrete düşüyoruz. Bir kere ihanet yaşanıyor. İrem, Cem'i affederek en büyük hatayı yapıyor. Aracın torpidosundan çapkınlık cep telefonu ortaya çıkıyor. Ses kayıtları var, mesajlar var. 'Şu yaz takvimini doldurayım, İrem'i göndereceğim zaten' mesajını orada yakalıyor. İrem, Nergis adında oyuncu biriyle ilişkisini öğreniyor. İrem ve Nergis ile beraberken iki alt komşusu, güzeller güzeli bir kızla da berabermiş. Bu da yeni iddia. Düşünebiliyor musunuz İrem ocak ayından beri o apartmana girip çıkıyor. Hadi diyelim İrem diğer kızlardan habersiz, peki diğer kızların İrem'den haberi yok mu? Tabii ki var. Kızlardan birisi 'Hadi artık çok uzadı İrem'le ilişkin' diyor, bunun üzerine Cem de 'Yaz takvimi dolsun ondan sonra göndereceğim' cevabını veriyor. Cem o kızlara da 'Bizimki bir işbirliği, beraber görünüyoruz, sandığınız gibi bir şey yok' diyordur. Alt kattaki de esas aşkı kendisi zannediyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber