Cadde İsviçre'ye yerleşmişti! Seher Dilovan'dan hayranlarını endişelendiren paylaşım

İsviçre'ye yerleşmişti! Seher Dilovan'dan hayranlarını endişelendiren paylaşım

12.06.2024 - 16:07 | Son Güncellenme:

Türk Halk Müziği sanatçısı Seher Dilovan, ailesiyle birlikte İsviçre'ye yerleşmişti. Cenevre'de yaşayan ünlü türkücü, sosyal medya hesabında yaptığı son paylaşımıyla sevenlerini endişelendirdi.

İsviçreye yerleşmişti Seher Dilovandan hayranlarını endişelendiren paylaşım

Uzun süredir ekranlarda görülmeyen Türk Halk Müziği sanatçısı Seher Dilovan, İsviçre'de kendine yeni hayat kurmuştu.

Haberin Devamı

Ailesiyle birlikte Cenevre'de bahçe içinde bir villada yaşayan 51 yaşındaki şarkıcı, sosyal medya hesabından zaman zaman evinden ve yaşantısından paylaşımlar yapıyor.

"SABAH HOROZ SESİ, İNEKLERİN ÇAN SESİ..."

Sık sık hayatını sosyal medyadan paylaşan sanatçı, bulunduğu bölgeyi "Köyde yaşıyorum ve burada yaşadığınızı, sabah horoz sesi, ineklerin sabah akşam boyunlarındaki çan sesi ve tarlalardan gelen tezek kokusuyla doğa size hatırlatıyor. Kuşların verdiği konserler" sözleriyle anlatmıştı.

PAYLAŞIMI KORKUTTU

Ev, bağ, bahçe işleriyle bizzat ilgilenen Dilovan, bu kez son paylaşımı ile gündeme geldi. Instagram hesabından sargılı kolunun fotoğrafını paylaştı.

İsviçreye yerleşmişti Seher Dilovandan hayranlarını endişelendiren paylaşım

"ELİMİN KIYMETİNİ BİLEMEDİM"

Dilovan, paylaşıma ise "Elimin kıymetini bilmedim, siz bilin. Allahtan sol elim" notunu düştü. Hayranlarını korkutan isme yüzlerce geçmiş olsun mesajı geldi. Ünlü türkücünün kapak açarken elini zorladığı ve sinirlerinin hasar gördüğü öğrenildi.

Haberin Devamı

İsviçreye yerleşmişti Seher Dilovandan hayranlarını endişelendiren paylaşım