Cadde Jennifer Lopez'in dekolteli kıyafeti tepki çekti! 'Cenazeye değil de düğüne gidiyormuş gibi'

Jennifer Lopez'in dekolteli kıyafeti tepki çekti! 'Cenazeye değil de düğüne gidiyormuş gibi'

10.10.2022 - 10:24 | Son Güncellenme:

ABD'li iş insanı Jr. Ridinger, 30 Ağustos'ta beyin kanaması geçirerek hayatını kaybetti. Ünlü isimler, önceki gün Miami'de gerçekleşen cenazeye katıldı. Resepsiyona oyuncu eşi Ben Affleck ile el ele katılan ABD'li yıldız Jennifer Lopez, derin göğüs dekolteli elbisesiyle eleştirilerin hedefi oldu. Kim Kardashian da transpran elbisesiyle dikkat çekti. Ben Affleck ise siyah bir smokin giyerek eşine ayak uydurdu.

Jennifer Lopezin dekolteli kıyafeti tepki çekti Cenazeye değil de düğüne gidiyormuş gibi

Milliyet.com.tr
Bir dönem magazin dünyasının en gözde çiftlerinden biri olarak gösterilen, şarkıcı Jennifer Lopez (53) ile aktör Ben Affleck (50), 2002 yılında nişanlanmışlardı. 2003'teki düğünlerini erteleyen çift, bir yıl sonra da yollarını ayırmıştı. Lopez, bu yılın başında kendini yeniden Ben Affleck'in kollarında buldu. Bennifer, temmuz ayında Las Vegas'ta sade bir törenle dünyaevine girmelerinin ardından; üç gün süren büyük bir düğün yaptı.

Haberin Devamı

Radar Online'ın haberine göre; geçtiğimiz hafta çifte yakın birçok kaynak 'cicim aylarını' bitiren ve Los Angeles'taki evlerine yerleşen Bennifer'ın 'peri masalı' olarak adlandırılan aşklarında sorun yaşamaya başladıklarını bildirdi. İsimleri paylaşılmayan kaynaklardan biri, her ikisi de yoğun kariyerleriyle ve çocuklarını birbirlerine alıştırmanın stresiyle mücadele eden çiftle ilgili; "İş ve ebeveynlik eziyetine geri döndüler. Gerçeklik devreye girdi" ifadelerini kullandı.

Jennifer Lopezin dekolteli kıyafeti tepki çekti Cenazeye değil de düğüne gidiyormuş gibi

"BEN, AŞKTAN KÖR OLMUŞTU"

Bir diğeri ise Affleck'in Lopez'le kısa süre önce ettiği bir kavgadan sonra sinirle dışarı çıktığını söyleyerek; "Evlilik mutluluğu mu? Daha çok evlilik kargaşası gibi!" diye ekledi.

İkilinin durmadan kavga ettiğini söyleyen kaynak; şu ifadeleri kullandı: 

Haberin Devamı

 Düğünden önce Jennifer, Ben için Oscar'a layık bir performans sergiledi ve mükemmel, uyumlu bir eş gibi davrandı. Ben aşktan kör olmuştu, neye bulaştığının farkında değildi. Jennifer, onunla sürekli kıyafetleri ve kötü alışkanlıklarıyla ilgili tartışmaya başladı. Ben daha çok 'bir kot pantolon, bir tişört' tipi adam ve şimdi Jennifer ona ne giyip ne giyemeyeceğini söylemeye çalışıyor. Ayrıca Ben'in sigara içmesi de bir sorun oldu, Jennifer kesinlikle bundan nefret ediyor. Ben sigarayı bırakacağına söz verdi, ama tüm bu tartışmalar yüzünden şimdi her zamankinden fazla içiyor.

Jennifer Lopezin dekolteli kıyafeti tepki çekti Cenazeye değil de düğüne gidiyormuş gibi

"JENNIFER'I FENA HALDE SİNİRLENDİRİYOR"

Lopez'in ayrıca evin dağınıklığı yüzünden de kızgın olduğu aktarıldı. Çifte yakın kişilerden biri, "Ben asla arkasını toplamıyor, bu da Jennifer'ı fena halde sinirlendiriyor" dedi ve 'mükemmeliyetçi' Lopez'in tartışmaları sırasında eşine bağırdığını ve 'parmağını salladığını' ekledi.

"HAYAL KIRIKLIĞINA UĞRADI"

Ayrıca iddialara göre Ben Affleck, Jennifer Lopez'in 2004'te nişanı atıp ayrıldıkları zamanki kadar işkolik olmaya devam ettiğini de zor yoldan öğrendi:

Jennifer onu bir süre kandırdı ama Ben, eşinin fazlasıyla kariyer odaklı olduğunu fark etti. Ben, Jennifer çalışmak için Avrupa'da kalmayı tercih ettiğinde hayal kırıklığına uğradı. Bu onun için büyük bir uyanma çağrısıydı. 

CENAZE RESEPSİYONUNA ÜNLÜ AKINI

ABD'li iş insanı Jr. Ridinger, 30 Ağustos'ta Hırvatistan'da lüks teknesinde tatil yaparken geçirdiği beyin kanaması sebebiyle hayatını kaybetmişti. İş insanının geçtiğimiz akşam Miamİ'de gerçekleşen cenaze resepsiyonuna birçok ünlü isim katıldı.

DEKOLTELİ ELBİSEYLE KATILDI

53 yaşındaki Lopez ve 50 yaşındaki eşi Affleck, Jr. Ridinger'in cenazesine el ele geldi. Affleck şık siyah bir smokin giyerken, Lopez siyah göğüs dekolteli bir elbise içinde oldukça çekici görünüyordu. Ünlü şarkıcının cenaze töreni için derin dekolteli bir kıyafet tercih etmesi eleştiri aldı. Birçok kişi, "Cenazeye değil de düğüne gidiyormuş gibi" yorumunda bulundu.

Jennifer Lopezin dekolteli kıyafeti tepki çekti Cenazeye değil de düğüne gidiyormuş gibi

KIZINI DA GETİRDİ

Temmuz ayında evlenen ünlü çifte, Jennifer Lopez'in eski eşi Marc Anthony'den olan 13 yaşındaki çocuğu Emme de eşilk etti. Şarkıcı Alicia Keys, David Grutman, Isabela Grutman, DJ Khaled, Kim Kardashian ve Jamie Foxx da cenazenin ünlü katılımcıları arasındaydı.

Jennifer Lopezin dekolteli kıyafeti tepki çekti Cenazeye değil de düğüne gidiyormuş gibi
Jennifer Lopezin dekolteli kıyafeti tepki çekti Cenazeye değil de düğüne gidiyormuş gibi